Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

the double nisam ali winter's bone jesam... razlika je sto WB ima tesku pricu koja te svo vreme drzi u tenziji, a ovde je prica laganija, i pod njenim tepihom leze problemi decaka koje ide od hranitelja do hranitelja, devojcice koja shvata kakav je brak njenih roditelja, pri cemu sva ta "teska" rezonovanja prekrivena su velom jedne lepe lagane price koja nenosi tenziju u sebi i tece...

 

@Lou et trulizombi... hahahahaha nemojte da pominjete Mejdene na ovoj temi pozvacete team Metallica

Edited by Face Of Melinda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad se pojavi yify rip :D mada meni će se garant svideti pošto mi je sa svih trejlera odličan.

Film me je odusevio, ocekivala sam neku detinjastu akciju s cheesy poentom ali ispalo je sjajno :da: I definitivno preporucujem gledanje filmova bez ikakvog upoznavanja s tematikom pre toga, divno je kad ne znas sta da ocekujes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oho evo stavih da se skida, pojavili se i transformersi mada to je verovatno sada već standardni fijasko, ali odgledaću zbog Volberga.

 

Upravo ga zavrsio, smorio se za medalju....meni se kod Transformers filmova generalno svidjaju efekti, animacije, ali su previse detaljni za brze borbe, to je zapravo jedino dobro u toj fransizi (efekti,animacije), ostalo mi je sve meh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo ga zavrsio, smorio se za medalju....meni se kod Transformers filmova generalno svidjaju efekti, animacije, ali su previse detaljni za brze borbe, to je zapravo jedino dobro u toj fransizi (efekti,animacije), ostalo mi je sve meh

 

Gledala trasformerse u bioskopu sa sestricem kada se pojavili... klinac se smorio tacnije smejali smo se koliko je glupa radnja (fazon volberg uradi sve da spase cerku, upadne u fajt i cerka ode da spasava njega i tako jedno 20x) ali animacija, efekti savrseni, tacnije film bi bio super da nije bilo romanticnih bljuvotina od cerke i decka joj :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Kruz postao jedan od onih glumaca koje jedva da mogu da gledam, jer nikad ne mogu da zaboravim koliko je ovako lik retardiran.

 

Inace gledao Saving Mr Banks, mnogo lep film. Tom Henks glumi Volta Diznija koji pokusava da dobije prava za snimanje Meri Popins od autorke knjige Mrs Travers (koja je glavni lik). Glumi i Kolin Farel, sjajno je odradjen film.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...