Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

iako je film ve'im delom zaista zabavan, a povremeno ima i shmek, zapravo je rec o obicnom sranju.

 

zaista ne znam da li je mogao srecnije da se zavrsi.

 

avantura i sta? nista. film nema smisla, ne znam zasto je snimljen sem da zaradi pare. kako sam se samo smorio kada je poceo da komunicira sa svojom malom kcerkom pred kraj. fuj

Realno, al bar da ga zavrsise kad je lebdeo u svemiru posle, pa covek i da kaze, ali ono, mi te nasli lebdis malo pa te pokupismo kad se budi u bolnici na stanici - koje sranje... Film je mogao biti odlican da nije glupog kraja i jeftine patetike koja prozima ceo film.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a propo interstellara... kad mnogo ljudi kaze da je film dobar i svidi se vecini - onda je potrebno lupiti kontru, reci da je sranje, da taj film ne zadovoljava moje perfinjene kriterijume i prefinjeni ukus za umetnost, filmove i sve sto valja. tako delujem kao elita (ako pljujem ono sto se vecini svidja). ;)

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

oke, to je na mestu sasvim. stvar ukusa. (iako si ovde pišao po ljudima koji ga vole).

 

a nolan je klasični prodavač muda za bubrege. braća koen su mi bili sinonim za taj američki sindrom kvazi-umetnika, dok se ovaj nije pojavio i proslavio. digo je pretencioznost bez pokrića na jedan sasvim viši nivo.

publika izlazi iz sale misleći ne da je autor filma, već ona sama do jaja pametna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, odgledao sam Interstellar i film nije ni blizu toliko dobar koliko se hajpuje. Scene jesu kvalitetno uradjene i ceo taj kosmos trip ali ta prica sa americkim kolonizovanjem i osvajanjem svemira je toliko istrosena i isfurana. Gluma je suvi prosek, mozda jedina scena koja se istice koja je ostavila utisak na mene kada Kuper gleda prvi put snimak svoje dece sa zemlje i kada place, te facijalne gestikulacije i izliv emocija se bas osetio, ostalo bas nista specijalno. Interesantno je i mastovito to njihovo vidjenje crnih rupa i to mi je bilo zanimljivo i dobro odradjeno, to savijanje vremena i prostora, mada malo je teze pratiti tu pricu sa dimenzijama u real time-u osim ako nisi kvantni fizicar i ako ti mozak radi 200 na sat. Sve u svemu, prosek film za mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam i ja ... Sta znam, amaterska je produkcija, prica je generalno okej, fokus je na atmosferu, i ona je kul po meni. Generalno sama zamisao je kul. Kontam da su hteli da docaraju atmosferu u zemlji tokom tog prvog talasa bleka u Norveskoj. Nikakva ocekivanja nemati, totalno za neki fazon kad si totalno smoren i kad ne znas sta da radis a sve novije filmove si odgledao, a hteo bi da odgledas nesto cudno :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

intestellar spojler, nije zajebancija

 

ej ej zasto se kazaljka pomera i nakon sto je hatavej skine sa police i makne kazaljku sa kosmicke strune koju ovaj drka?

 

 

pretpostavljam zato sto

 

metju mekkonahi ne moze iz terasekta da pomera stvari niti ima takvu interakciju, on moze samo da menja gravitaciono polje (kojim drnda skazaljke)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...