Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Inace da preporucim Angel's Egg http://www.imdb.com/title/tt0208502/

 

Animirani film doduse.

 

Jedan od najcudnijih filmova koje sam pogledala. Jedva da ima dijaloga i radnje ali film opet drzi paznju.

 

Na raznim forumima i blogovima ljudi kace svoje teorije o filmu i svacija teorija se razlikuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam gledao Akiru prvi put kao klinac i tada mi je bila mnogo cudna i teska i dok sam gledao imao sam utisak da traje sto godina. Sta bih dao da ponovo prodjem kroz taj trip :haha: Posle je gledao par puta i sad kad si je spomenuo ponovo mi se gleda. 'dem da skinem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam gledao Akiru prvi put kao klinac i tada mi je bila mnogo cudna i teska i dok sam gledao imao sam utisak da traje sto godina. Sta bih dao da ponovo prodjem kroz taj trip :haha: Posle je gledao par puta i sad kad si je spomenuo ponovo mi se gleda. 'dem da skinem.

 

ja sam dugo izbegavao iako sam znao da vazi za kult, jer sam video neke klince tu, voze motore, kao aj bezi... zaboravio sam s kim imam posla :haha:

 

SilentWarrior

sto se tice preporuka... moon, pandorum, children of men, snowpiercer, primer, ex machina, ali pretpostavljam da je gledao sve to. Eventualno nova dve planete majmuna, cloud atlas.

van toga i nema neki kvalitet...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam dugo izbegavao iako sam znao da vazi za kult, jer sam video neke klince tu, voze motore, kao aj bezi... zaboravio sam s kim imam posla :haha:

 

SilentWarrior

sto se tice preporuka... moon, pandorum, children of men, snowpiercer, primer, ex machina, ali pretpostavljam da je gledao sve to. Eventualno nova dve planete majmuna, cloud atlas.

van toga i nema neki kvalitet...

 

Ja sam zensko :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa radio isti lik kao Ghost in the Shell..

 

 

Ghost in the Shell mi nesto nije prijao.

 

Nije los film, ali sam ocekivala mnogo vise.

gledaj ponovo solaris

nek ide život

SilentWarrior

sto se tice preporuka... moon, pandorum, children of men, snowpiercer, primer, ex machina, ali pretpostavljam da je gledao sve to. Eventualno nova dve planete majmuna, cloud atlas.

van toga i nema neki kvalitet...

 

Nesto gledala, nesto ne... Hvala u svakom slucaju.

 

A za slike, izvoli pa trazi na temi slike clanova foruma, okacila sam ih... neke 2010 :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

aj da se zapljunem

 

gledah The witch

 

odlican film, atmosferican, dijabolican, mracan..

klinci koji glume su fantasticni..

najstariji sin ce da bude novi Leonardo di Kaprio.. ali ce dobiti oskar

najstarija cerka ima potencijal da bude instagram-fap materijal..

shuma kroz koju malo-malo pa jurcaju je jeziva i daje mozda 50% na atmosferi..

film nema neku posebnu radnju, vec je akcenat na mracnoj i djavoljoj atmosferi i mracnim aspektima religioznosti..

 

dakle ko voli satanu i sve njegove eksponente zla, preporucujem

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trivia 2: The Satanic Temple has endorsed this movie and hosted several screenings of the film. Their spokesperson, Jex Blackmore, addressed the film as "an impressive presentation of Satanic insight that will inform contemporary discussion of religious experience."

Share this post


Link to post
Share on other sites

The witch

 

Apsolutna preporuka i od mene.

 

klinci koji glume su fantasticni..

najstariji sin ce da bude novi Leonardo di Kaprio.. ali ce dobiti oskar

 

Istina, mali je potpuni genije, oduševio me.

A blizanci su spektakularni!

 

I sve to sa budžetom od samo milion dolara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su utisci za The VVitch podeljeni - gluma i psihološko dramski momenti su odlični, ali koja je poenta toga, poruka, šta zaokružuje priču? Preispituju se aspekti religioznosti, ali sa takvim raspletom i krajem onda sve to ljudsko ludilo koje se kroz fanatičnu religioznost ispoljava biva opravdano. Sa druge strane, ako je hteo da se bavi okultnim, nadnaravnim, ako je to poenta, zašto to i nije uradio, osim u par skučenih i ne baš efektnih minuta. Šta je pisac hteo da kaže? Iskreno, deluje mi da ništa nije imao. Pa je skontao da kad oslika fenomenalnu ribu, može na kraju da joj docrta kurac i servira nam to kao umetnički majndfak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...