Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

evvo konacno neke opste teme...

 

dakle navescu poznate kao i one manje poznate filmove koje preporucujem...

 

Da se ne bi otvarala tema za svaki film posebno :

 

od starijih : "Hrabro srce","patriot"

 

a noviji

 

"sta zene zele","mafijas pod stresom",pirati sa kariba",something's gotta give(jack nicolson),anger management(jack nickolson)

 

skola roka,"i am sam","beautiful mind"-mnogo jak film,"intorelable cruelty"(ketrin zita dzons i dzordz kluni)...

 

ako se setim jos nesto,napisacu... I jedan noviji "grof monte kristo"... odlican film!

Edited by diamond73

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Hrabro srce"-lep film,mada dugo traje

"patriot"-nisam gledala i ne gleda mi se

"sta zene zele"-zanimljiva komedijica

"mafijas pod stresom"-onako...nista posebno

''pirati sa kariba"-da ne glumi Johnny Depp,rekla bi da je sranj,ali ovako... icon_wink.gif

something's gotta give(jack nicolson)-nisam gledala

anger management(jack nickolson)-nisam gledala

 

skola roka,"i am sam","beautiful mind"-mnogo jak film,"intorelable cruelty"(ketrin zita dzons i dzordz kluni)..."grof monte kristo''

Ove ostale nisam gledala,tako da ne mogu da komentarisem.... icon_wink.gificon_biggrin.gificon_wink.gificon_biggrin.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hrabro srce za svaku pohvalu

Probaj Gladijatora, odlican film, ali samo ona scena kada se on povata sa cezarovom sestrom je glupa. Elem molim za jedan dobar horror, ali bas dobar, i da je strasan.

Ne razumem vas ljudi......

Gladiatora sam gledao u bioskopu, i zakljucio sam da je dobra jedno scena kad on valjda stoji u sred arene, i ne zna sta ga ceka, i u tom trenutku ulecu gladijatori na nekim borbenim kolicima sa konjima. Osim toga film je 100% pure shit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_twisted.gifSem Hrabrog srca, al samo zato sto sam ja slab na istorijske filmove, i Beautiful mind-a ovo ostalo je, kako rece neko gore, da ne ponavljam.

Dead poets society, ko voli filmove sa porukom, Avalon, ko voli sf, Hellraiser, ko voli horor sa pricom, a ne samo bezobzirno kasapljenje, mada, da se razumijemo, film je poprilicno krvav. Od starijih recimo, sem Karpentera, odlican je Abre Los Ojos (film po kom je uradjen Vanila sky) i Kingov In the mouth of madnes (ovo je jedan od najboljih horora ikad)

Edited by ATILA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skola roka je simpatican filmic icon_da.gif

 

Horor..........hm....recimo...auf...meni se svidja 13 ghosts mada i nije bas strasan..

 

 

Dopali su mi se Van Helsing i Underworld.

 

 

Hormonima preporucujem ORIGINAL SIN sa Angelinom Jolie i Antoniom Banderasom...mislim najbolja scena u filmu je kad je Angelina gola na krevetu... icon_smile.gif

 

I volem Mothmans phropecies..ili tako nesto..

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hrabro srce za svaku pohvalu

Probaj Gladijatora, odlican film, ali samo ona scena kada se on povata sa cezarovom sestrom je glupa. Elem molim za jedan dobar horror, ali bas dobar, i da je strasan.

dobar horor ne postoji! - baj ja nisam gledao ni jedan, a gledao sam ih mnogo

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_twisted.gifDobro imas tuce rezisera koji to dobro rade, kao gore navedeni Lynch i Tarantino, mada je ovaj drugi egocentricni manijak, pa obicno nesto zezne, i milion miliona idiota. Sto se koka kole tice, ne boj se poceces, tako to obicno biva. Edited by ATILA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...