Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Masakr iz 2003. ne valaj kurcu, sve najbolje stvari su izbacili.

 

Originalni je kave, jedan od 5 mojih najomieljenijih horora.

 

2. je bez veze ali ali izasla je samo zbog ogromne popularnosti originala. 3. nisam gledala

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Heroj...jedan od boljih filmova koje sam pogledala u poslednje vreme.....

jooj ne mislish valjda na onaj kineski film? meni je to djubre tesko icon_smile.gif ... gledajte Eurotrip - americka teen komedija (kako ovo glupo zvuchi) ali me je do suza nasmejao icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Heroj...jedan od boljih filmova koje sam pogledala u poslednje vreme.....

jooj ne mislish valjda na onaj kineski film? meni je to djubre tesko icon_smile.gif ... gledajte Eurotrip - americka teen komedija (kako ovo glupo zvuchi) ali me je do suza nasmejao icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

gledajte Eurotrip - americka teen komedija (kako ovo glupo zvuchi) ali me je do suza nasmejao icon_da.gif

Eurotrip je kao nastavak Road Trip-a.

Ja sam se valjao od smeha kada sam gledao film icon_smile.gif ..josh kada sam video Sherbedzhiju icon_smile.gificon_smile.gif

 

Ali ubedljivo najveci likovi su oni fanovi Manchester United-a icon_smile.gificon_smile.gif

Edited by Doug Bradley

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najtoplije preporuchujem Fallen (D.Washington & John Goodman) i Men On Fire (D,Wasjington & Chirstopher Walken)!!

Mislim,po mom mishljenju Washington i nije neki extra glumac,ok je,ali ova dva filma su Vrh vrhova !

icon_rockdevil.gif

Edited by R i d d l e R

Share this post


Link to post
Share on other sites

LITTLE NICKY

 

konza komedija

 

 

unuk luciferov

njegov otac je trenutni vladar pakla

treba prepustiti presto jednom od 3 sinova

gde cela zajebancija pocinje . . . vrata pakla se zaglavila icon_da.gificon_smile.gif

 

ima dosta metal zike u filmu pogotovu Ozzy

koji se i pojavljuje u filmu mhihi.gif

 

 

 

Najjaca komedija koju sam ikad odgledao,

bolja od mrak filma sva 3 dela u paketu

 

! OBAVEZNO ODGLEDATI !

 

Let the SIN begin!

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo,ja da preporucim,ako neko nije gledao INFERNO,fenomenalni Argentov horor film,neka proba da nabavi.Muzika u filmu je posebna prica.

Mater Suspiriorum,Lakrimarum,Tenebrarum...Domine,domine...Btw.to je ona muzika sa spice sok koridora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni je heroj izvanredan film. Jako mi se dopala simbolika boja...

Iako je stariji film, ja sam ga sad prvi put gledala i toplo ga svima preporucujem - Instinct. Sa Anthony Hopkinsom. Sta vise reci? Jabolji glumac svih vremena... wub.gif !

Share this post


Link to post
Share on other sites

jooj ne mislish valjda na onaj kineski film? meni je to djubre tesko icon_smile.gif

da. mislim na taj kineski film...meni je bash gotivan....super mi je shto morash malo da se potrudish da ukapirash neke stvari...ali dobro....ukusi su razlichiti....a glavni glumac je.....mmmm...... mrred.gifmrred.gifmrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

VERSUS - japanski nebulozni horor,opasni efekti,trseh do jaja

u stilu rejmija i dzeksona,u japanskoj varijanti naravno(Ryuhei Kitamura)

ZONA SUMRAKOVA - kragujevacki kratkometrazni no budget film(cela i kashi)

josh jedna fenomenalna pricha iz zone sumrakove

PROLECE,LETO,JESEN,ZIMA....PA OPET PROLECE - predivna drama o budistichkom uchitelju i jegovom ucheniku,jedan od najboljih filmova koje sam

ikada gledao (Kim Ki Duk)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel gledao neko Hitlerovi poslednji dani. Kako je, ja bi isao da gledam.

Film je fenomenalan... Imas bas utisak kao da stvarno prozivljavas te poslednje dane sa njima... Nisam mogao da verujem da sam dva i kusur sata mogao da izdrzim nemacki, cak mi nije nije nimalo zasmetao(sto se od sad nikad nije desilo)... Obavezno pogledaj....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odgledao sam i Old boy-a napokon i film me je odusevio... Prica je odlicna, film je odlicno snimljen i po svemu predstavlja mini-remek delo... Ali, kao i vecina istocnjackih filmova (koje sam ja video), kraj je mogao da bude bolji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...