Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

sinoc se ubila gledajuci AVIATORA, s leonardom di kaprijem. ne volim tog leonarda nikako, ali je extra dobro odglumio i film je fakat dobar. moRe bit` da se nekome ne svidja, ali ja nalazim svasta dobro u radovima martina skorsezea icon_cool.gif

 

 

 

gledala sam i prvi put neki dan 13-tog ratnika - Banderas glumi nekog baliju Arapina..

nije losa ideja filma, ali je dosta toga malo trulo uradjeno pa sam se razocarala. jebi ga.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

sinoc se ubila gledajuci AVIATORA, s leonardom di kaprijem. ne volim tog leonarda nikako, ali je extra dobro odglumio i film je fakat dobar. moRe bit` da se nekome ne svidja, ali ja nalazim svasta dobro u radovima martina skorsezea icon_cool.gif

 

 

 

gledala sam i prvi put neki dan 13-tog ratnika - Banderas glumi nekog baliju Arapina..

nije losa ideja filma, ali je dosta toga malo trulo uradjeno pa sam se razocarala. jebi ga.

 

 

 

 

MODERATOR: molim te brisi mi post. dupli je a i imam ih na izvoz icon_smile.gif

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

upravo sam gledao "nocni let" (u originalu "red eye").

i sta da vam kazem... zivim brzo, a hranim se lako. icon_smile.gificon_smile.gif

 

elem, film je odlican. ne secam se kad sam zadovoljniji otisao iz bioskopa. nakon 100 godina, konacno film gde zenska ne vristi bezeci od ubice, ne panici i ne trci da se sakrije na tavan. icon_smile.gif konacno film gde se desava nesto iole realno i bez mnogo patetisanja i dramaturgije. konacno film u kome sef obezbedjena reaguje ODMAH i ne postavlja nikakava pitanja dok se opasnost priblizava. film nema praznog hoda. to znam po tome sto ni jednom nisam pogledao na sat. icon_wink.gif zadovoljan sam kako su razradili dva glavna lika. stvarno, super je film.

 

a glavni negativac (cillian murphy) je apsolutni genije. toliko je gadan da mu treba odmah utrapiti oskara za ovu ulogu. icon_smile.gif uloga u betmenu je nista u odosu na ovo sto je ovde izveo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...