Jump to content

Anguish Sublime


DragonKnight

Recommended Posts

Ne cekamo ponovo 100 godina...icon_smile.gif

 

U petak 17. 03. Anguish Sublime ce nastupiti na Kulskoj gitarijadi...

Takmicenje pocinje u 20:00h, u nekadasnjem bioskopu, a odrzavace se u petak 17.03. i subotu 18.03. Sviraju jos:

 

U petak:

-Masque Of Betrayal (Kula)

-Nekropolis (NS)

-Band Over (NS)

-Drop D (Kula)

-M.A.D. Goja (NS)

-Empiria (Zmajevo)

-Under Pressure

-Autostoperi (NS)

-Antologija (Apatin)

-Anguish Sublime (Temerin)

 

 

U subotu:

-Dreamkechers (Selencha)

-Anima (Kikinda)

-Swarm (NS)

-Neozbiljni Pesimisti (So)

-Specijalni Gosti (Vrshac)

-Noyz (BG)

-Impurita (Zrenjanin)

-Dred Up

-Blizzard (Kikinda)

-The Silent Scream (Kisach)

 

BE THERE!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 9 months later...
  • 2 weeks later...
Sad nesto razmisljam, prosto mi je neverovatno da ovaj bend postoji punih 10 godina, pravi dobre pesme i muziku, a do dana danasnjeg nista nije izdao. Pitam se i pitam VAs zasto???

 

Pa odgovor na to pitanje je veoma jednostavan: nedostatak finansijskih sredstava i vremena.

Anguish Sublime je od početka kuburio kako sa prostorom za probe, tako i sa opremom - što su bili prioriteti benda (u odnosu na izdanje). Sad opet, druge obaveze utiču na veoma sporo pomeranje ka albumu (evo već je skoro 3 godine prošlo od prvog demo-a, a imamo svojih preko 25 pesama od kojih se live svira 11 (vežba 13) od kojih su 6 sa prvog demo-a - što znači da mi live već sviramo po albuma ili ceo drugi demo). Materijal stoji, još "samo" da ga snimimo i izdamo (malo teže).

 

A inače AS postoji od oktobra '98 kao projekat (znači nepunih 9 godina), a u "formi" benda smo tek od 2003 godine. Live smo nastupili prvi put tek 26. maja 2004. godine (pre skoro 3 godine).

 

Nadamo se da ćemo ove godine uspeti da snimimo, ako ništa drugo, bar još jedan demo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Naravno da cete da snimate bando razularena... Evo, ja cu da vam budem treci :muzicar:, he he he.. u tom slucaju muzika bi vam se uklapala uz ime... Bilo bi to i vise od uzvisene patnje... he he he... Neki dan sretnem u gradu bracni par iz Brazila kako slusa vasu muziku, kazu da su bili u VIP lozi na koncertu Maiden-a... he he he :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjajno! Taj bracni par je verovatno onaj koji je na Maidenima stajao ispred mene u VIPu....Muz i zena onako nizi, crnomanjasti...Ja na primer slusam muziku AS dok radim jer mi je jako inspirativna...Svidja mi se nacin na koji Arpad peva i zaista mi je jako drago sto je odlucio da nastavi sa muzikom, jer je zaista veliki pevac i veliki covek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa verovatno da su to isti likovi, nije ih moglo biti mnogo u VIP-u... Nadam se da se vidimo u subotu a ako ne onda u skoroj buducnosti kada "Anguish"-i budu nastupali na Metal Battle-u sto ce se verovatno desiti u BG-u. Pozdrav za tebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Рекох, ако нађем неко друштво што ће ићи, радо ћу се појавити. И једва чекам да их чујем на неком бољем месту него што је Двориште, јер сваки пут кад сам тамо била, стајали смо на оним степеницама и купали се у зноју.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice Novog Sada mesta za vece i kvalitetnije svirke generalno nema. "Anguish"-i ce sigurno nastupiti uskoro i 99% to ce biti u BG-u... Za sada nam ostaje "Dvoriste" i nada da ce uskoro situacija da se promeni, na bolje naravno. Sam podatak da klubovi u NS traze od 250 do 300 evra da bi u njima bend odrzao promociju je smesan za komentarisanje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...