Jump to content

Anguish Sublime


DragonKnight

Recommended Posts

Prosli put sam pozeleo da se vidimo u nastavku Metal Battle-a i vi mi ispuniste zelju. Hajde sada da pozelim i prolazak u finale pa da vi onda otprasite onako kako znate i prodjete dalje, moze? He he he, ma danas sam video Arpada i njegovu novu frizuricu, ako ni zbog cega onda cete proci zbog njega. Cuo sam da je iskopirao Lepotana jer je i on nabacio novi imidz... he he he... Nemoj da me razocarate u nedelju, vidimo se. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 1 month later...
Mislim da bi trebalo neko da se pozabavi menadzmentom i marketingom ovog benda. Sta mislite ko bi bio adekvatna osoba za to?

 

Ma prijateljice ja sam za to najadekvatniji ali me Crni uposte ne slusa... :bigblue:

 

He he he, u ostalom tek sada dobijaju na ozbiljnosti... Pre neko vece Crni, Arpad, tvoj dragi... postoje i video zapisi... :bigblue:

 

Ma valjda ce sada konacno poceti ozbiljno da rade, samo Fenomena ima veci prosek godina od njih.... :bigblue:

 

@necropol

 

Oni treba da predju u blekere...sa sminkom ih niko nece prepoznati... :mrgreen:

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih da vidim te video zapise. Iskreno, zao mi je zbog Novelje, decko ima potencijal a i super pozira na sceni. Valjda ce se opametiti. Sa Crnim cu ja razgovarati, a ti, ako zaista zelis time da se bavis, potrudi se da ih ubacis da sviraju barem na Castle festu. Ja sam se vec zauzela za Amok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma prijateljice ja sam za to najadekvatniji ali me Crni uposte ne slusa... :bigblue:

 

He he he, u ostalom tek sada dobijaju na ozbiljnosti... Pre neko vece Crni, Arpad, tvoj dragi... postoje i video zapisi... :bigblue:

 

Ma valjda ce sada konacno poceti ozbiljno da rade, samo Fenomena ima veci prosek godina od njih.... :bigblue:

 

@necropol

 

Oni treba da predju u blekere...sa sminkom ih niko nece prepoznati... :mrgreen:

 

 

Sve,sve, al` da Crnog i Ibru vidim nasminkane :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Pozdrav za celu ekipu.. :pivopije:

 

Evo neshto mislim da ce vas interesovati da vidite :) :)

 

 

 

Sta reci, Crni bas si ispao papak, prekide kad je coveku bilo najlepse.... Toooooooooooo dedaaaaaaaa :pivopije: Posle ovakve podrske nije mi jasno kako Anguish nije pobedio....Ovakva podrska na tonskoj probi....ja sam bez komentara... ziri sram vas bilo. :mrgreen:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvinte ima li ovaj bend neki demo koji se bolje cuje od ATRS ako ima jel bi bili ljubazni da mi posalju pusticu im adresu preko PM-a?? :rolleyes:

Na zalost nema. Najbolje sto ima online je na www.anguishsublime.tk (192mbps mp3)... Nadamo se da ce uskoro biti novog snimljenog materijala... :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...

Pozdrav, pozdrav...

 

E, sada, kako bih poceo... Prvo da pozdravim nove clanove u AS..Deda, Bandi :pivopije: Da, dobro ste procitali, doslo je do izmena u sastavu benda, tacnije, dosli su novi bubnjar i basista. Jako me raduje sto AS konacno ima kompletiranu postavu i nadam se da ce uskoro biti uprilicen njihov javni nastup. Sto se tice benda imam par novosti koje ce verovatno obradovati sve njihove obozavaoce iako ce me Crni verovatno lincovati zbog ovoga :bigblue:

 

Naime, kao sto rekoh, konacno su kompletirali sastav i nadam se da ce u skorije vreme moci da nastupe live.

Druga novost je da intenzivno rade na snimanju novog materijala koji je produkcijski mnogo kvalitetniji od predhodnog demo snimka. Zvuce preterano :rockdevil:

To su one bitnije stvari mada tu ima jos mnogo nocvosti..

 

Drasku jos uvek nije porasla kosa, Crni je dobio jos 3 kg, AS je po proseku godina postao stariji od Fenomene i sl... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen::lol: :lol:

Ako me posle ovoga budu pustali u drustvo novosti ce biti jos i bicete blagovremeno informisani :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 years later...

Eo ga!

 

Konačno, na desetogodišnjicu izdanja demo albuma "Among the Raven Skies" konačno smo uspeli da izbacimo novo izdanje...

EP "Unveiling the Origin" je ugledao svetlost dana. Neke od pesama na ovom izdanju su već poznate, pošto smo ih svirali dok je bend bio aktivan. Na istom možete naći 5 numera, i isti možete poslušati na youtube-u, bandcamp-u, facebook-u, reverbnation-u, soundcloud-u, lastfm-u, itd. Linkove na neke od njih možete naći na oficijelnom sajtu benda/projekta - http://www.anguishsublime.com/unveiling-the-origin

 

anguish_sublime_uto_front-600x600.jpg

 

 

Stay metal!

 

Anguish Sublime

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...