Jump to content

Anguish Sublime


DragonKnight

Recommended Posts

Evo ga, tu je! Konačno i mi da postavimo naše sajtče na world wide web. Posetite nas na

http://www.anguishsublime.tk

Guestbook još ne radi, nadam se da ću ga danas završiti.

 

Pozdrav za "Tales of Dark" i sve ostale metal fanove!!!

icon_cool.gif

Edited by DragonKnight

Share this post


Link to post
Share on other sites

produkcija kakva je-takva je, ali nije uspela da ospori kvalitet benda.

 

Ja mislim da produkcija nije ni bitna jer je u pitanju demo snimak s kojim bend treba da se probije. Kada budu snimali album platiće pravu produkciju. Ovde je važno da se čuje ideja. I boga mi čuje se!

 

Samo napred Anguish-i! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ništa šefe! icon_smile.gifpivopije.gif

 

Vidim ja da samo mi šefovi surfujemo u ove kasne sate dok se ostali članovi naših bendova zajebavaju i cirkaju!

Nema veze, kada se budu delile pare od svetske turneje Anuish Sublime i Tales of Dark, ti i ja ćemo dobiti najviše jer se brinemo o medijskoj promociji naših bendova, čiji smo šefovi! icon_smile.gif

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joooooo, ja sam cuo pesmu Anguish Sublime (snimak sa 202ke, pa jos preko telefona) i isek'o sam kako je too doooooooooobbrooooooooooo!

 

Ljudi, strashshshshshsni ste! musik19.gificon_rockdevil.gifmrred.giforangelistening.gif

 

Bas sam poredio tu pesmu sa jednom nasom (samo nasa malo vise vuce na black), velike su slicnosti u zvuku, pa bi MORALI da sviramo zjedno katkad,

ako je ikako moguce.

 

OVO JE NESTO NAJBOLJE (PORED- AS I LAY DYING) STO SAM CUO OVE GODINE! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kako je g-din Rain delay cuo snimak pesme Anguish Sublime? Tako sto je neko ovde izigravao DJ-a preko telefona... icon_smile.gificon_cool.gif

Ljudi, mene ste shokirali! Svaka cast! Vec ste usli na (moju) listu top 5 domace scene...

Mogu li nekako dobiti snimak s obzirom na to da mi je komp pomalo sjeban (nesposoban za download)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joooooo, ja sam cuo pesmu Anguish Sublime (snimak sa 202ke, pa jos preko telefona) i isek'o sam kako je too doooooooooobbrooooooooooo!

 

Ljudi, strashshshshshsni ste! musik19.gificon_rockdevil.gifmrred.giforangelistening.gif

 

Bas sam poredio tu pesmu sa jednom nasom (samo nasa malo vise vuce na black), velike su slicnosti u zvuku, pa bi MORALI da sviramo zjedno katkad,

ako je ikako moguce.

 

OVO JE NESTO NAJBOLJE (PORED- AS I LAY DYING) STO SAM CUO OVE GODINE! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Ne mogu da verujem, ali upravo si imenovao 2 stvari koje su me toliko odusevile da pesme bacim na hard (inace jako nemam obicaj zbog lose masine) - anguish sublime (pesmu) i 94 hours (as I lay) kako bih mogao da uzivam u repeat forever mjuzi. Zaista fenomenalna pesma!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...