Jump to content

Anguish Sublime


DragonKnight

Recommended Posts

icon_mrgreen.gif

 

 

ma, idemo organizovano. pesic, ti i ja, mozda jos koji pacijent...

 

sve u svemu, ocekujem promo odma' po ulasku u enter. icon_da.gif

mrgreen:

 

 

ma, idemo organizovano. pesic, ti i ja, mozda jos koji pacijent...

 

sve u svemu, ocekujem promo odma' po ulasku u enter. icon_da.gif

 

Ma da ne bi i lexijuma za dzabe...ni kod babe nema za dzabe... no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. veliko HVALA za disk (koji sam stvarno dobila odmah po ulasku u enter icon_smile.gif )! vec sam stigla da ga preslusam 4 puta, ali komentari ce uslediti tek nakon (cenim) 15tak preslusavanja...

2. svirka je bila odlicna! zaista nemam nekih vecih zamerki... zvuk gitara (d. knight, koji ti je ono procesor, ako je uopste procesor? icon_smile.gif ) je bio odlican, svaki ton se savrseno dobro cuo i sve ukupno gitare su bile NA NIVOU (zaista dobra, melodicna i precizna svirka). jedino sto mi je smetalo je arpadov clean koji je nekako bio jednolican (cak mislim da je i malo falsirao, ipak ste bili prebucni) i pompezno najavljivanje pesama... icon_smile.gif

3. klavijature vam NE TREBAJU!! pored ovako dobrog zvuka nema potrebe za ubacivanjem jos jednog instrumenta... by the way, klavijature na snimku (ko ih je uopste odradio? icon_confused.gif ) su ponegde previse isforsirane, i mislim da bi one vasoj muzici pasovale (a da to ne zvuci prebudzeno/preterano) jedino kao 'tepih'...

4. docicu i na svir u bg-u sad u petak, s tim sto cu ovog puta mozda znati i txtove. icon_wink.gif

 

poz celoj ekipi iz benda, vi ste nove (ili mozda stare? icon_smile.gif ) nade domace 'scene'!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_wink.gif

Vlajko : 'Fala, 'fala... Gitara i kompozitor...

Angel of Desire : 1. Nema na čemu; 2.Hvala još jedared. Procesor (ako se to uopšte može nazvati procesorom) je ZOOM 505. icon_wink.gif 3.Klavijature u AS (koje sam na snimku ja radio) i trebaju da imaju ulogu 'tepiha'...

 

Vidimo se u BGD-u! Pozdrav svima!:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko vi godina imate... icon_uhoh.gif mnogo, mnogo...

ali sto bi rekao Dragan Stojnic: ZA EMOCIJE SU POTREBNE GODINE!

 

Melodije su vam VRH! Pesme su (ipak) dovoljno razlicite medju sobom, sto je glavna boljka Swedish death metal bendova.

Vrlo ste agresivni mrred.gif mogli bi u nekim momentima i da usporite, mada ovo pise lik koji konstantno slusa doom, tako da i nije neka kritika. Vule je sve bolji, i ja UOPSTE ne shvatam kako uspevate da budete ONOLIKO uvezbani. icon_confused.gif

 

Questions:

 

1.Dragon Knight, sta slusas privatno?

2.Kada snimate album?

3.Kad cemo deliti binu? Odnosno, kad da se nadamo da cete nas zvati?

Mi vas imamo u vidu da zovemo za 1 svirku u Zemunu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E Lajbi ja i Sicpe idemo u petak da slusamo AS...on podrugi ja po prvi put...ides???????????????

 

Nego Sicpe ako cemo vec praviti svirku sa AS(ako oni budu hteli) bolje da to bude neko drugo mesto a ne Stratus...ko ce jos da se cima do Zemuna...bolje negde u gradu...realno... icon_da.gificon_da.gificon_da.gificon_da.gif

 

Prestani da prozivas po sajtovima...ovoga puta to nije bila Hetera vec Kaoar...ko je sledeci??? icon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Questions:

 

1.Dragon Knight, sta slusas privatno?

2.Kada snimate album?

3.Kad cemo deliti binu? Odnosno, kad da se nadamo da cete nas zvati?

Mi vas imamo u vidu da zovemo za 1 svirku u Zemunu.

1. Sve i svašta, najviše death metal (old school i melodic death), mada sam veliki ljubitelj i ostalih metal pravaca. Pored toga slušam klasiku, tu i tamo, ambiental, etno, hard rock, etc .... 233.gif

2. Kad skupimo para za studio...

3.Sto se svirke tiče, kao što sam ti rekao u Enteru, onog momenta kada nam se ukaže sledeća prilika da nešto organizujemo, zovemo vas. icon_wink.gif

----------------------------------------------------------------------------

 

E a sad,

 

25. novembar 2004. , Novi Sad, Petrovaradin: Anguish Sublime nastupa sa Anus Dei (Temerin) i Maroth (Ruma) - klub "Enter"

Ulaz :150 din.

Na svirci će se prodavati cd-i (ko ga već nema).

U BDG na Demo Masters Turniru ("Filozof", 19.11.2004.) se mogu kupiti, kako cd- tako i karte za "Enter". icon_rockdevil.gif

 

Vidimo se sutra u BGD-u! musik19.gifmusik19.gifmusik29.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh, malo zakasnela reakcija sto se tice Hita nedelje 202 u Enteru, ali sta da se radi. Prvi put da vas slusam uzivo. Imam demo koji me je veoma prijatno iznenadio i pored iritirajucih bubnjeva i produkcije, ali pomenuta svirka je bila fantasticna! Svidja mi se koketiranje izmedju agresivnijeg i melodic death zvuka, uradjeno na smislen, ali prirodan nacin. Mislim da ne biste pogresili ako neki live snimak sredite ["producirate"] na kompu i to ponudite kao demo. Sad~ site mi i nije nesto, nekako mi ne ide sa muzikom i live nastupom, ali dobro... U svakom slucaju, konacno pravo osvezenje na nasoj sceni! Podrska!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

arpad se drogira kad pise txtove (cudan je svet posmatran kroz prizmu koxa)... icon_smile.gif

 

bili ste ok sinoc, ali ono glavno sto je trebalo najbolje/najjasnije da se cuje (gitare) - NIJE. jbg, valjda je to bilo do ozvucenja...

 

od sviju pesama na demo snimku jedino mi se 'Among the Raven Skies' ne svidja... uvod u 'Where the....' je genijalan, zvuci tako skandinavski... najbolje 2 stvari su mi 'Mesmerized...' i 'A. Sublime' , a ni zadnja nije losa, mada ono zakucavanje uzivo (mislim na jucerasnji nastup) nije zvucalo bas najbolje, tj. bilo je malo neuklopljeno, mozda cak i suvisno (mada na snimku je potpuno drugacija prica).

 

u svakom slucaju, srbija ne zasluzuje ovakav bend. mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, hvala, i na kritikama i na hvalama! icon_wink.gif

Sto se zvuka tiče, po mišljenju mnogih ljudi sa kojima sam razgovarao, on izuzetno varira, kako na bini (gde ja npr. sebe gotovo ništa nisam čuo, a i Arpada jedva) tako i na različitim lokacijama u prostoriji (gde kažu da se npr. Arpad čuo poprilično jako). Meni posle svirke uvek bude žao što nisam mogao istovremeno da budem u publici da bih čuo kako zvučimo odatle.

Sa druge strane, od onolikog filozofa, stage je bio takav prč, da to nije normalno. Ja sam bio zakucan za mesto na koje sam stao, i kao što sam vam pričao posle svirke, Vule me je tako lepo milovao činelom po laktu da umalo da postanem intiman i sa njim i sa bubnjevima. icon_smile.gif

 

Kako moš da ne voliš "Among the Raven Skies"? icon_sad.gif

I koji uvod u "Where Leprous Angels Breed"? icon_cool.gif

 

U svakom slučaju, nije bilo loše. Još samo da se nismo smrzli ko ..... na stanici posle ...

Izem ti BGD kad nema ni vozova ni autobusa za NS posle ponoći! mad.gif

 

Ako dođete u ENTER 25.11. vidimo se, a ako ne vidimo se u finalu! 233.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, hvala, i na kritikama i na hvalama! icon_wink.gif

Sto se zvuka tiče, po mišljenju mnogih ljudi sa kojima sam razgovarao, on izuzetno varira, kako na bini (gde ja npr. sebe gotovo ništa nisam čuo, a i Arpada jedva) tako i na različitim lokacijama u prostoriji (gde kažu da se npr. Arpad čuo poprilično jako). Meni posle svirke uvek bude žao što nisam mogao istovremeno da budem u publici da bih čuo kako zvučimo odatle.

Sa druge strane, od onolikog filozofa, stage je bio takav prč, da to nije normalno. Ja sam bio zakucan za mesto na koje sam stao, i kao što sam vam pričao posle svirke, Vule me je tako lepo milovao činelom po laktu da umalo da postanem intiman i sa njim i sa bubnjevima. icon_smile.gif

 

Kako moš da ne voliš "Among the Raven Skies"? icon_sad.gif

I koji uvod u "Where Leprous Angels Breed"? icon_cool.gif

 

U svakom slučaju, nije bilo loše. Još samo da se nismo smrzli ko ..... na stanici posle ...

Izem ti BGD kad nema ni vozova ni autobusa za NS posle ponoći! mad.gif

 

Ako dođete u ENTER 25.11. vidimo se, a ako ne vidimo se u finalu! 233.gif

Ok, ne uvod, nego pocetak pesme 'Where L...'. icon_wink.gif

 

Dusan je objasnio zasto nam se ne svidja 'Among...'...

 

 

anyway, sledeci put vam necemo dozvoliti da se smrzavate - vodicemo vas u KST (ma, ne - to je jos gore icon_smile.gif )!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma KST ti je ovih dana najjeftinije grejanje u gradu...

 

Nego momci...bilo je do jaja...meni se licno najvise svidja melodic death pravac sto ce reci da mi se ono juche do jaja svidelo...realno...

 

Nego kada mogu da ocekujem neki promo disk ili tako nesto...ili cu ipak morati da se otvorim i za neki kesh?...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...