Jump to content

Riverside


Out Of Time

Recommended Posts

Evo poslusao sam jednom,sad ga pustam ponovo.Ostavlja jako dobar utisak vec na prvo slusanje.

Trebali bi likovi iz Porcupine Tree-a da poslusaju ovo,u rangu je njihovih najboljih izdanja.

Ja naginjem ka veselijoj formi u progu,ali respect za novi album Riverside-a. :pivopije: -u jbt ovo nije za Jelenka!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh... RIVERSIDE... Jedan od retkih bendova koje imam cast da slusam od prvog demoa. Prelepo. Inace, novi album je meni potpuno kul... Sto ih vise slusam, sve mi se vise cini da je ovo tipican primerak benda kod koga najvise volite album koji prvi cujete. Mislim da ovaj nista ne zaostaje za 1. i 2. Moracu da ih u skorije vreme pogledam uzivo, postajem previse zeljan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nista od tih bendova ne prolazi ovde.... Meni je jako zao, jer sam veliki fan, ali bendovi klase Porcupine Tree/Marillion/The Flower Kings/Spock`s Beard i da ne pominjem TRANSATLANTIC iz nepoznatih razloga, ovde nemaju fanove.Ma nista od tih bendova ne prolazi ovde.... Meni je jako zao, jer sam veliki fan, ali bendovi klase Porcupine Tree/Marillion/The Flower Kings/Spock`s Beard i da ne pominjem TRANSATLANTIC iz nepoznatih razloga, ovde nemaju fanove. A sa 150 ljudi na Porcupineu... Pa Blackfield svira pred vecom masom...hahahahahaha<<<< ovo se ja smejem od muke. :pivopije:

Edited by BeTeLgEuSe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nista od tih bendova ne prolazi ovde.... Meni je jako zao, jer sam veliki fan, ali bendovi klase Porcupine Tree/Marillion/The Flower Kings/Spock`s Beard i da ne pominjem TRANSATLANTIC iz nepoznatih razloga, ovde nemaju fanove.Ma nista od tih bendova ne prolazi ovde.... Meni je jako zao, jer sam veliki fan, ali bendovi klase Porcupine Tree/Marillion/The Flower Kings/Spock`s Beard i da ne pominjem TRANSATLANTIC iz nepoznatih razloga, ovde nemaju fanove. A sa 150 ljudi na Porcupineu... Pa Blackfield svira pred vecom masom...hahahahahaha<<<< ovo se ja smejem od muke. :pivopije:

 

... dok u Londonu Blackfield opusteno skupi 1000 ljudi, a Porcupine Tree rasproda dva koncerta za redom za nedelju dana :pivopije:

Mozda zbog toga sto Nightwish nije preterano popularan u Engleskoj ;)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...