Jump to content

Riverside


Out Of Time

Recommended Posts

Prestao sam danas popodne, treznim se, ali sud koji sam dobio o PT-u nikako ne prolazi. ''The Sky Moves Sideways'' mi je i dalje najbolji album, od novijih, sa Deadwing-a volim par stvari. Mnogo su mi bolji bili pre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna zanimljivost u vezi ovog benda koju retko ko spominje :mrgreen: Nekoliko članova benda su prvi članovi kultnih Poljskih NSBM bendova kao što su Sunwheel, Swastyka, Kataxu, Thunderbolt, Legacy of Blood (svi bendovi su aktivni i danas, bez njih naravno). Kud bre s NSBM-a na progressive rock?

 

Ih, sram nas bilo kako ne znamo, sve sami kultovi...

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ih, sram nas bilo kako ne znamo, sve sami kultovi...

 

Oni koji su u toj sceni sigurno znaju za te bendove. I ima jedna jako čudna stvar u vezi tog NSBM benda Sunwheel (prethodno se zvao Swastyka), a to je da su imali samo 2-3 demo albuma i da su odjednom članovi počeli da sviraju u tri poznata benda - Dimmu Borgir, Vader i Vesania(Daray svira bubnjeve u Gorgorothu od 2008. godine, a u Vaderu je bio od 2005. do 2008. godine, a u Vesaniji je jedan od glavnih članova a Vesania je nešto kao side-projekt benda Behemoth), Gorgoroth (Paimon tamo svira gitaru od 2009. godine), i ova dvojica koji su osnovali Riversideu (Piotr "Mittloff" Kozieradzki i Jacek Melnicki). Pa šta je s tim bendom jbt, nije niti poznat, demo im je kao neka atmosferična verzija Marduka, i naravno neo-nacisti su, a danas imaju članove u raznim poznatim bendovima. I što je najčudnije bend i dalje postoji (u bendu su danas samo članovi Poljskih NSBM bendova Kataxu i Gontyna Kry), zadnji album Industry of Death izdali su 2010. godine. Znači osim što je povezan s svim tim članovima poznatih bendova povezan je i s NSBM scenom (pogotovo s Poljskim bendovima koje sam i naveo u prethodnom postu. Very weird shit... (ko je upoznat s Black Metal scenom shvatiće zašto je ovo čudno)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna zanimljivost u vezi ovog benda koju retko ko spominje :mrgreen: Nekoliko članova benda su prvi članovi kultnih Poljskih NSBM bendova kao što su Sunwheel, Swastyka, Kataxu, Thunderbolt, Legacy of Blood (svi bendovi su aktivni i danas, bez njih naravno). Kud bre s NSBM-a na progressive rock?

 

Је л' то овај Tандерболт? http://www.youtube.com/watch?v=gTc-Jd1UHUs

 

 

Измена: Јесте, погледах на Архивама. Нисам слушао то 6, 7 година, хвала што си ме подсетио.

 

Бубњар Риверсајда: Piotr "Mittloff" Kozieradzki Drums (2001-present)

See also: ex-Dark Prophecies, ex-Domain, ex-Goetia, ex-Hate, ex-Kataxu, ex-Thunderbolt, ex-Swastyka

 

http://www.metal-archives.com/artists/Mittloff/31475

Пре ће бити Meatloaf. :haha:

 

 

Нисам знао да је био у Хејт. Алал вера.

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

zašto misliš da ikog na ovoj temi zanimaju nazi sranja?

mi smo progeri, mi smo hipici. :wub:

 

(Treba li pominjati da su progreri najamnje ateističniji od svih žanrova.Mislim,u mom iskustvu mogu da generealizujem do velikog procenta.Sve progere koje sam upoznao su u neku ruku teocentrični ili se ne odriču pojma kao što su vječnost,besmrtnost,ontologija,metafizika itd. :bigblue: ) - naravno ovo je zagradi i samim tim nevažno za sa temu.

 

EP im inače razbija."Living In The Past" favorit.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

(Treba li pominjati da su progreri najamnje ateističniji od svih žanrova).

 

 

(Ne treba)

____________________

Pocinjem polako da gubim interesovanje za ovaj bend. Ne znam zasto imaju potrebu da budu sve vise "prog",sa 10ominutnim pjesmama. Ako se vec pozivaju na prvi album i upoređuju ovaj EP sa njim,onda treba da znaju da one solaze od 3-4 tona sa Reality Dream 2,imaju jacu atmosferu od ovoga kompletnoga izdanja. Living in the past sa onom naivnom orijentalnom temom...bljak.

 

Od 30 minuta,koliko traje ovo izdanje,mogli su da sklope dobrih 10-15 i da se ne preseravaju ovoliko.

 

Inace,dobra "Welcome To the Machine" uvertira.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...