Jump to content

Fates Warning


Recommended Posts

ja na live snimcima primecujem da se dobro snalazi i maskira kad nesto ne moze da otpeva. nije on takav nepismen pevac koju ce celu pesmu otpevati fals. mislim kapiram da su ljudi to culi, ali verovatno mu je jednostavno otisao glas na tom koncertu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 10 months later...
  • 1 month later...

Da, sajt je radio od 9:00 do 9:01 :haha: i onda je krepao,tek su ga digli sledeci dan da kazu da je sve rasprodato,stvarno si imao ludu srecu da dobijes kartu

 

Dalji tok price je sledeci,odmah posle rasprodaje citavog kontigenta ulaznica, na ebay-u su se pojavili neki kurtoni koji su prodavali gomilu karata i cije su licitaije dosegale neke bezobrazne sume od 400-500€.Organizatori odmah reaguju i iz hale izbacuju MetalBerzu koja je uvijek bila u zadnjem djelu hale i prodaju sigurno jos 500-700 karata.Tim cinom su sjebali i tapkarose a i one indijance sto kupuju kartu ta 500€

 

Jos nesto Lauda/Konighofen NISU u blizini Frankfurta nego Würzburga a to je nikih 120 km,od Würzburga do halle je nekih 30-40 kilometara

Svi hoteli u krugu dvadesetak kilometara su u principu isprodati u to vrijeme

I da ,kad ce taj april :bigblue:

Edited by dr.lecter

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

AWAKEN THE GUARDIAN WORSHIP

 

Drugar se napalio na album kao nenormalan, bukvalno samo to slusa pa sam i ja sa njim reotkrio ovaj dragulj :rockdevil:

Nego pitah mudru glavu jednu pa ajd i ovde, pita me covek ima li sta slicno a meni samo While Heaven Wept - VOL pada na pamet... any suggestions?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne postoji nista slicno. bukvalno :D

 

ponekad mi neke steel prophet i sacred oath pesme zalice, oba pevaca se pojavila na onom FW tribute albumu, ali muzika kod njih nije upola carobna kao na AtG, nit je iko ikad uspeo da iskopira Archa.

 

taj WHW album realno ima jednu bas heavy AtG worship pesmu i to je to. ali opet, nije to ta potpuna atmosfera.

 

najpametnije mu je da slusa onaj Arch solo EP i Arch/Matheos album :)

 

mozda i Manitou - Entrance, ali to je opet nekako na pola. pokusali su nesto izmedju AtG i Perfect Symmetry da snime po meni, i savrseno uspeli, ali opet, nije ni to blizu AtG zvuka toliko sve u svemu.

 

nije dzabe najveci kult na svetu

 

“Very often fans and critics credit Dream Theater for creating a whole new genre of progressive metal music in the late ‘80s/early ‘90s. But the truth is Fates Warning were doing it years before us.” - Portnoy na AtG remasteru.

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...