Jump to content

Fates Warning


Recommended Posts

Album solidan - ima nekog života u njemu za razliku od prošlog, na prvu loptu me Alder podsetio na neke Dickinsonove solo radove u nekoj pesmi pred kraj albuma. Tek sam jednom pustio album dok sam se nečim bavio, možda se varam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

verujem da ce sa vremenom jos vise da mi legne i da mu ne gine da bude najbolji album od APSOG bez problema.

 

nisam preslusao novi ali wat? jedino ako si zaboravio disconnected, ili ako ti se iz nekog bizarnog razloga ne dopada :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam, meni je disconnected albumcina bas. specifican, izdvaja se atmosferom i verovatno poslednji na kom osetis taj njihov entuzijazam. ova the ghosts of home mi je super, ali bukvalno nista novo nisi cuo, osim da je matheos smislio dobar rif za promenu :D

Edited by Simadin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Disconnected je odičan, koja je to slaba pesma na njemu?

 

Ja čak volim i FWX: Another Perfect Day, Simple Human, Wish. River Wide Ocean Deep, Crawl... dobre su te pesme i danas.

 

Taj fazon koji oni furaju na poslednja dva je u principu isti kao albumi pre studijske pauze - Disconnected i FWX, meni ta dva bolja od ovih novijih radova.

 

A ok mi je ovaj novi, Seven Stars stvarno hit, Like Stars Our Eyes Have Seen dobra, zvuče koliko je moguće sveže, Jer ovo Matheos solaže svira, on to ne radi godinama?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@luka i sima sto se tice Disconnected.

 

nekako mi nije nikad kliknuo album. uglavnom su mi pesme preduge. svaka ima dobre momente, ali nekako su skoro sve duze nego sto bi trebali da budu, narocito So i Something From Nothing.

 

FWX bih morao opet da pustim jer nisam otkad je izasao. delovao mi kao razblazeni Disconnected tad.

 

a i realno, sta god da su izdali posle APSOG bio bi letdown. najveci plus meni za Disconnected je Moore, stvarno je pokidao klavijature.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel svima Arch/Matheos mnogo bolji od svi novijih FW izdanja zajedno?

 

i sad, jel to do toga sto Matheos zvuci kao da je inspirisaniji ili zato sto Arch toliko kida?

 

mislim da je little bit of both realno

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...

 

zatim Razor, koji su bili uzasni. stvarno mnogo odvratna svirka.

 

em su svirali oldschool 85 set, a ti albumi su bas krs, em nisu ni to znali da odsviraju kako treba. odsvirali jednu pesmu dvaput jer su je sjebali prvi put i onda jos gore odsvirali drugi put i izvinjavali se publici :D

 

MJ ih dobro opisao "Exciter without the riffs and even worse vocals"

 

Otprilike tako :D

 

 

Kakav si ti kreten :haha: :haha: :haha:

Lomatas se iljadu kilometara da bi pio pivce ispred hale i gledao bendove koje privatno ne slusas.

To si mogao i Srbiji da radis ,bilo bi ti jeftinije

 

koliko god da je Fates Warning kult u power metalu toliko je kult Razor za Thrash i nastup je bio odlican

 

I ko je MJ???

Trebao je da vidi Exciter prosle godine kada je John Ricci izveo gitarski solo samo je zaboravio da je prije njega neposredno svirao Uli Jon Roth izveo to isto...razlika je od prilike kao Jupitr i Merkur.i :mhihi:

 

Kad ce taj april opet

CIRITH UNGOL (USA)

(First Ever European Show)

MANILLA ROAD (USA)

(Special Show with Randy "Thrasher" Foxe and Old School Set)

FIFTH ANGEL (USA)

DEMOLITON HAMMER (USA)

OMEN (USA)

ASHBURY (USA)

MEDIEVAL STEEL (USA)

Q5 (USA)

ATROPHY (USA)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...