Jump to content

Fates Warning


Recommended Posts

Queensryche i Judas Priest ,sve ukupno dvadeset evra (karta i prevoz). E sad za taj koncert smo se nas pedeset organizovali iz Beograda, i po deset evra platili soferu autobusa koji smo iznajmili. Za Fates Warning cisto sumnjam da ce biti neke organizacije a i ako bude ne verujem da ce nas ici onoliko te bi prevoz platili vise. Karta za koncert neverujem da ce biti mnogo vise.

Nije problem ni da se raspitamo koliko kosta povratna karta (vozna) do Sofie ali je problem snaci se u onom totalno nepreglednom gradu, te cu zbog toga uvek pre biti za organizovan odlazak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

17.2.2005. SOFIA ,BULGARIA.

 

Jel ide neko ?

Ja sam cak dobio i pozive od jedne devojke iz Bugarske, imam i prenociste. A par dana kasnije ORPHANED LAND!!!

 

Ali mi treba j***** viza!!! Moram proveriti koliko je sunce mu. Fates Warning, pa jos i Orphaned Land...

 

Lazare starce, ajd se dogovorimo da mi das jednu svoju platu, samo da nesto proverim sa njom icon_smile.gif

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno Lakiju treba viza jer ima jebeni BIH pasos, zar ne? Inace, znate koga cete gledati na mestu bubnjera?

ZNAM!!!

 

Spock´s Beard bubnjar, Nick D´Virgilio!

 

Mrzim vize i postojanje svemira!

 

A i Orphaned Land....

 

UH!

 

*mrznja*

Share this post


Link to post
Share on other sites

e,21. 1. 2005, 20:14] 293  21:10  07:06 

 

Ovaj nam definitivno vise odgovara jer racunam setnju po gradu i definitivno vise vremena za pronalazak mesta odrzavanja koncerta i kupovinu karata.Nije problem ni sesti u TAXI i reci mu gde da nas vozi.

Definitivno treba da saznamo cenu povratne karte i naravno polazak vozova iz Sofije za Beograd mada ja pretpostavljam da je u pitanju neki jutarnji voz.

 

Ovo vazi samo u slucaju da ne dodje do organizacije kao prosli put.

Edited by VEPAR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj nam definitivno vise odgovara jer racunam setnju po gradu i definitivno vise vremena za pronalazak mesta odrzavanja koncerta i kupovinu karata.Nije problem ni sesti u TAXI i reci mu gde da nas vozi.

Definitivno treba da saznamo cenu povratne karte i naravno polazak vozova iz Sofije za Beograd mada ja pretpostavljam da je u pitanju neki jutarnji voz.

 

Ovo vazi samo u slucaju da ne dodje do organizacije kao prosli put.

naravno, a i posto je polazak u 21:10 mogu da idem u skolu taj dan icon_smile.gif

 

evo sta (opet) kaze yurail laugh.gif

 

RED VOŽNJE DIREKTNIH VOZOVA (BEZ PRESEDANJA)

 

od: Sofia

do Beograd

 

voz polazak dolazak

 

490 12:40 20:18

292 22:40 05:19

 

 

Nije bash jutarnji ali sta da se radi pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

J**** ti BiH, i Glupi rat i sankcije kad ne mogu dobiti vizu, a isao bi i ja sigurno, Orphaned land, pa jos tako blizu!

 

Laky moramo poceti ozbiljno razmisljati o tome da se preselimo u Srbiju, ili cak u Lepu Njihovu, tako bi dobili pasos za cijelu Evropu!

 

Sve politicare na kolac!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...