Jump to content

Nuclear Assault


RNA

Recommended Posts

E ne znam da li ce se ponovo okupiti u staroj postavi sa Lilkerom, jer je to dobitna kombinacija. Meni se nije svideo album s novim basistom...ali sta je tu je...bilo ko od starog zvuka je dobrodoshao... A sto se tiche lepote pevacha, samo da napomenem da su on i axel rose tu negde iste visine, a pogotovo je smesno sto pevach svira i gitaru koja je bar njegove velicine smile.gif Inache i uzivo zvuce strava isto kao i na albumima. Meni je omiljena stvar SINN.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zašto je smešno to što pevač svira gitaru? Zbog visine i dužine gitare? Ništa mu ne fali. Džoni je strava lik, a ima i mnogo moćan glas. Jel' ga neko nekad video bez kačketa? Nikad ga nije skidao!

Za postavu moram da proverim, ali čisto sumnjam da se Lilker vratio u Nuclear. Mada, znajući njegov fanatizam i broj bendova u kojima svira, ništa nije nemoguće.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 9 months later...

www.nuclearassault.us

U originalnoj postavi momci opet dokazuju da se i u kasnim tridesetim može opasno rokijati... Na sajtu ima mp3 sa skoro izašlog živog albuma koji se (gle čuda) zove 'Alive Again'... Prosto je nevjerovatno kako zvuče, vokal je isti nakon toliko godina, a volio bih da čujem kako 'Hang The Pope' zvuči uživo...

P.S. Obiđite 'Merchandise' na sajtu da vidite dizajn nove 'Hang the Pope' majice... Jedina metal majica koju bih nosio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam dobio recenziju za naredni broj fanzina od prijatelja iz StorBerg fanzina i nije se baš najpovoljnije izrazio o "Alive Again". Ja ga sam nisam slušao, ali ću ga definitivno nabaviti.

A majica je stvarno komplikovana do zla boga. Više mi se sviđa ona sa motivom albuma "Survive".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, što se tiče 'Alive Again', ja sam slušao samo ovu stvar što nude na sajtu i zvuči kao da je snimana 1989... A vidjeću u skorije vrijeme da potražim čitav album preko Kazaa. Mislim da neće biti problem, pročitah negdje da čitav album traje jedva nešto preko pola sata... To je definitivno znak kvaliteta.

A što se tiče sličice, možda je prikladnije 'Beerhead'...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malko te je zajebao, ili se i sam zajebao. Ko zna, možda čovek stvarno misli da je taj najbolji. Nabavi ti "Game Over", "Survive" i "Handle With Care", pa da čuješ šta je pravi Nulcear Assault.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Kad pomenu Vivu, svaki put kad stave neki metal bend u konkurenciju za prikazivanje koncerta subotom i nedeljom, metal bend i pobedi. Tako sam gledao Within Temptation, Iron Maiden (sad za vikend), In Extremo i Apocalypticu. Ako Nuclear Assault budu ušli u konckurenciju za koncert, pobeđuju sigurno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta misliš imaju li oni odgovarajući Nuclear koncert koji bi mogli da puste, pošto vidim da uglavnom puštaju svježije koncerte iz njihove produkcije - koji su odrađeni pod njihovom medijskom promocijom... Možda su ih snimili na ovoj turneji, a ako jesu sramota je da se to krije od naroda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta misliš imaju li oni odgovarajući Nuclear koncert koji bi mogli da puste, pošto vidim da uglavnom puštaju svježije koncerte iz njihove produkcije - koji su odrađeni pod njihovom medijskom promocijom... Možda su ih snimili na ovoj turneji, a ako jesu sramota je da se to krije od naroda...

Ne verujem da imaju onaj stari, a sad, da li su snimali nešto sa zadnje turneje, to već ne znam. Ali, bilo bi lepo da se to obnaroduje (kako lepa reč).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...