Jump to content

Nuclear Assault


RNA

Recommended Posts

Nuclear assault pa nemam reci ..

 

Jebote pa gde su bili svi ti bendovi u moje vreme ? Tada smo morali putovati na kraj sveta zbog jednog koncerta

 

a vidi sad Festivali na sve strane , Ja mislim da su naglo preterali

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg brate vremena se menjaju... a ko zna shta ce sve biti sledece godine...

 

Pa ako ovako nastave, necemo imati sta da gledamo sledece godine....;)

No moci ce neki repete da padne....xexexex

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg brate vremena se menjaju... a ko zna shta ce sve biti sledece godine...

 

Sve je to dobro, Svi imaju sanse da vide gomilu bendova na jednom mestu samo treba dosta para za takve stvari .

 

Mada koncerti su dosta jeftiniji nego u zapadnim zemljama .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Као што и ртеба да буде, с обзиром на нашу ситуацију. Знаш кад ће бити скупљи? Кад буду почеле и гомиле људи из околних земаља да долазе и иностранства генерално. Тад ће бити као Егзит, скупље из године у годину.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Koja je sledeca tema na kojoj ces ostaviti slike svojih ploca?

 

 

Volish a?

 

Proveri ovih dana i death & grind sekciju i heavy takodje.Idi na Napalm Death,uzivaj...

Idi i na opstu metal diskusiju/vinil kult.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne,taj post je vise bio podjebavacke prirode. ;)

Ploce me bas ne zanimaju...samo Slayer i Motorhead,ostalo nebitno.

 

Onda ne razumem chemu uopshte komentari ako te ploche ne zanimaju.Nema razloga da budesh ljubomoran...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas je lepo sto covek ostavlja slike svojih ploca, nek se vidi malo kulta :pivopije:

Ма, дај Слобо, шта сад сви треба да идемо од теме до теме и остављамо фотографије својих колекција? Замисли да ја или Доца почнемо на свакој боговетној теми да остављамо слике својих плоча где би то завршило.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato sto ides od teme do teme i ostavljas slike svojih ploca.I ja na to kazem "Koja je sledeca tema na kojoj ces ostaviti slike svojih ploca?".Kakva ljubomora crna.

 

U redu druze,pogresno sam te razumeo.Ziv bio...

 

 

 

 

Au svaka cast :rockdevil::pivopije:

 

Hvala,znaci nekome se svidelo...To je bio cilj a ne hvalisanje.

 

 

 

Ма, дај Слобо, шта сад сви треба да идемо од теме до теме и остављамо фотографије својих колекција? Замисли да ја или Доца почнемо на свакој боговетној теми да остављамо слике својих плоча где би то завршило.

 

Hvala svima koji se slazu sa ovim a ti RNA zar ne mislis da ponekad slika kazuje vise od reci.Mislim da novije generacije mogu pre da nauce i da se uozbilje kad vide primer nas starijih.Da ne kazem da znaju da cene original i prve nosace zvuka a da smanje budjave mp3-ojke.Na temama sam malo razbio monotoniju koju unose uobicajeni komentari tipa kad je Danny Lilker isho u wc i dal je srao ili piskio... :lol:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја ценим плоче више него било ко на овом форуму, осим можда др. Лектера. То ми је омиљени носач звука, али кад бих сад почео да стављам свуда плоче које поседујем, а имам их 850, не би личило ни на шта.

Уосталом, нико не може да стекне прави осећај док не узме плочу у руке, док не осети то. Моја бивша девојка се смејала док ме је гледала као мало дете које је купило нову играчку кад сам у Новом Саду пре 5 година случајно набасао на Atrophy "Socialized Hate", Death Angel "Act III" и Nocturnus "The Key". Тај осећај се не да описати речима.

 

И да не заборавим, сад јурцам издавача који би наш албум објавио на плочи и нећу се смирити док то не урадим.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма, дај Слобо, шта сад сви треба да идемо од теме до теме и остављамо фотографије својих колекција? Замисли да ја или Доца почнемо на свакој боговетној теми да остављамо слике својих плоча где би то завршило.

 

Nesmes,nesmes...njanjanjanjanjanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesmes,nesmes...njanjanjanjanjanja.

М'рш назад у школу да учиш састављено и одвојено писање речце не.

 

Ево ти једна слика онако џумле.

 

mojabednakolekcija.jpg

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Kriki
Zju!Nemam komentara...

Ja nikada nisam slusao plocu,zapravo jesam kad sam imao 7 godina,ali se ne secam kakav je zvuk bio :) Bas me zanima da li je toliko ogromno veca razlika izmecu ploce i cd-a,naravno originala...

 

Nema lepseg osecaja nego kada se pusti ploca...Pa ono krckanje, ijao....Nego ja sam sjebao 3 gramofona, tako da sada nemam gde da slusam...Jbg. tako ti je to kada neka stvar nije koriscena dugo dugo, i onda je ne gasis...Mora da se sjebe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...