Jump to content

Annathema


dr.lecter

Recommended Posts

Imaju 4 Albuma prvi istoimeni drugi Empire of Noise treći Killer Machine,

I nedavno su izdali Dont go down remix starih stvari.

Inače sve albume osim Killer machine su izdali ponovo na disku moze i da se nabavi i preko rock express a.

Annathema ima 3 albuma: Annathema, Empire Of Noise i Don`t Go Down (na kojem je vecina originalnih pesama).

Reizdanja je uradio One Records, a ne REX.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Annathema ima 3 albuma: Annathema, Empire Of Noise i Don`t Go Down (na kojem je vecina originalnih pesama).

Reizdanja je uradio One Records, a ne REX.

Pa niko nije rekao da je sve to reizdao rex nego da se moze odatle naručiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa niko nije rekao da je sve to reizdao rex nego da se moze odatle naručiti.

Мислим да не може, пошто су рогошић и Велдерама у захлађењу односа. Колико сам ја видео од њихових издања имају још само нову Алогију.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мислим да не може, пошто су рогошић и Велдерама у захлађењу односа. Колико сам ја видео од њихових издања имају још само нову Алогију.

...I to samo zato sto je sam bend doneo diskove u Mordor...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ја нисам видео у скорије време у Мордору. Кажем вам, од Велдераминих издања само нова Алогија може да се набави.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Још једно питање за познаваоце прилика у вези Aхатеме. Је л' Радоја поново у бенду, онај гитариста са избаченим зубима? Ја сам њега обожавао и у Aнатеми и у Крешу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radoja nije ponovo u bendu i kako stoje stvari nema izgleda ni da se vrati poso je ekipa zadovoljna jednom gitarom.

Сад раде са само једном гитаром? Пих. Баш ми се свиђао двогитарски звук. Онако је... ПУН!

А ко је онда на тој једној гитари?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radoja jeste svuda radio kao tonac i na zalost jos uvek to nije naucio da radi kako treba.

 

Inace Rockoteku nisu drzali Polzovici. Oni u kasnije pravili po neko metal vece u Paradizu.

Davno je to bilo, Ispod nekog restorana u podrumu rock klub ONA (ja mislim jedini tada u NS) Drzavli su se rock večeri i puštali spotove,E koje bio vlasnik nije toliko ni bitno ali u to vreme bilo je za nas i previše dobro.

 

A kasnije u klubu LINEA(gde je bio zubati tonac) bilo je i koncerata i to dosta dobrih osim Lokalnih (Annathema često imao nastup u tom klubu) i domaćih grupa bilo je i INFERNO iz švabije i onaj ludi trio PUNGENT STENCH iz Austrije.

I sećam se neki dosta dobar bend iz Beograda BRAINSTORM....sve je bilo dobro da nisu bili prisutni SKINSI sa Limana icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 5 months later...

Davno je to bilo, Ispod nekog restorana u podrumu rock klub ONA (ja mislim jedini tada u NS) Drzavli su se rock večeri i puštali spotove,E koje bio vlasnik nije toliko ni bitno ali u to vreme bilo je za nas i previše dobro.

 

A kasnije u klubu LINEA(gde je bio zubati tonac) bilo je i koncerata i to dosta dobrih osim Lokalnih (Annathema često imao nastup u tom klubu) i domaćih grupa bilo je i INFERNO iz švabije i onaj ludi trio PUNGENT STENCH iz Austrije.

I sećam se neki dosta dobar bend iz Beograda BRAINSTORM....sve je bilo dobro da nisu bili prisutni SKINSI sa Limana icon_smile.gif

 

Ko je bio vlasnik? Kimi sa Deteline. Inace sta ti imas protiv skinsa sa Limana? Jest d anisu bili kao pankeri s Podbare, al ipak...

Na taj koncert su dosli skinsi zbog Gvida Obradovica... ono, nikad mu nismo oprostili sto nas je ispalio jednom kad smo dolazili kod njega u Starine Novaka, a ni ono kad smo delimicno i zbog njega demolirali 24-ku na koncertu 2 minuta mrznje, pa onda on ostao unutra a mi bez njega nastavili "druzenje" sa izbacivacima ispred i na keju.

Edited by Gwydion

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...