Jump to content

Annathema


dr.lecter

Recommended Posts

  • 3 months later...

Ja bih voleo da cujem novu postavu kako zvuci pre nego sto ista kazem. Ono ranije je bilo super. Najjace mi je kad slusam "Empire Of Noise"... odmah se cuje koliko su se lozili na "Practice What You Preach".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radoja jeste svuda radio kao tonac i na zalost jos uvek to nije naucio da radi kako treba.

 

Inace Rockoteku nisu drzali Polzovici. Oni u kasnije pravili po neko metal vece u Paradizu.

Rokoteku je drzao Kini, ali su veceri ponekad organizovali Polzovici. Recimo AC/DC vece icon_rockdevil.gif

Ali o tome sam vec pisao ...cisto da se malo setimo tih dana pivopije.gif

Edited by Gwydion

Share this post


Link to post
Share on other sites

Davno je to bilo, Ispod nekog restorana u podrumu rock klub ONA (ja mislim jedini tada u NS) Drzavli su se rock večeri i puštali spotove,E koje bio vlasnik nije toliko ni bitno ali u to vreme bilo je za nas i previše dobro.

 

A kasnije u klubu LINEA(gde je bio zubati tonac) bilo je i koncerata i to dosta dobrih osim Lokalnih (Annathema često imao nastup u tom klubu) i domaćih grupa bilo je i INFERNO iz švabije i onaj ludi trio PUNGENT STENCH iz Austrije.

I sećam se neki dosta dobar bend iz Beograda BRAINSTORM....sve je bilo dobro da nisu bili prisutni SKINSI sa Limana icon_smile.gif

 

 

I opet pitanje sto su tebi smetali skinsi sa limana, opet u slavu nekih starih dana pivopije.gif

Edited by Gwydion

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rokoteku je drzao Kini, ali su veceri ponekad organizovali Polzovici. Recimo AC/DC vece icon_rockdevil.gif

Ali o tome sam vec pisao ...cisto da se malo setimo tih dana pivopije.gif

Pa sećam se dobro su organizovali AC DC rock veče kad je bila godišnjica smrti Bona Scotta ..video čoveče video spotovi i koncerti u to vreme icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

I opet pitanje sto su tebi smetali skinsi sa limana, opet u slavu nekih starih dana pivopije.gif

Možda sam ja (ili mi )smetali njima a ne oni meni .Bzvze o tome i diskutovati ja te ljude uvek ignorišem kao da i ne postoje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li mozda neko koji primerak prvog i/ili drugog LP-ja Annatheme za prodaju? Znam da su raritetni, al ipak da pitam...

Možda imaš sreću da uzmeš od nekoga za malu lovu koji nema pojma koliko to vredi .

 

Uglavnom takvi vinili se prodaju na ebay aukciji za $ 100 ili sam malo rekao.

 

Pre neki dan sam video singlicu od Legije za 200 .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takve idiotske cene mozes videti samo kod Polzovica! Mada, ta singlica stvarno jeste retka. Imali su i promo singlicu hrvatske Anesthesie, kao i njihov LP, oba iz 1993.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takve idiotske cene mozes videti samo kod Polzovica! Mada, ta singlica stvarno jeste retka. Imali su i promo singlicu hrvatske Anesthesie, kao i njihov LP, oba iz 1993.

Jeste preterali su sa cenama ali ljudi opet kupuju.Ta cena je opet postavljena za svet ..šta je na primer nekom japancu ili englezu ta cifra

Nego video sam da neki opasno valjaju heller a još više Brazilci bombarder diskove.

to je dobro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li Annathema svira trenutno? Ako je novi pevac i dalje iz benda Face of death, mislim da ce to biti dobro, znam ga, odlican vokal. Mada je Francuz neprevazidjen. Secam se i njegovog benda Crash, na gitarijadi 92.g. su ubili a ovi slepci ih eleminisali, valjda jer su pevali na engleskom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spot sam cak i ja video par puta. Pustali su ga u Hard Metalu u bloku sa svim ostalim domacim spotovima, gde je uvek prvi bio Black Orchid. Tu negde bi se zavukla i 'Touch The Wind' od Demoniaca.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ljudi, a realno, sta mislite, jel ok otvoriti temu, posto sam ja hteo, koja ce se zvati nesto priblizno "gitarijade u srbiji do danas" i da se diskutuju, odnosno da se opisuju stare gitarijade na ovim prostorima, posto vidim da ima jako puno ljudi koji su dosta stariji, e sad, s obzirom da sam 87 god i da zaista nemam puno iskustava sa gitarijadama iza sebe (boze moj, danas ih ni nema...) voleo bih da se prica o tako necemu. Evo vidim Strahinja je stariji posetio je dosta toga, RNA takodje, pa ako hocete, na nekoj od tema otvorite pa da moze da se prica o tome, voleo bih da znam MNOGO vise nego sto je do sada receno!

 

Thanks biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam na Gitarijadi bio poslednje dve godine, kad smo i svirali. Pre toga sam video mozda 5 Gitarijada, sve na TV-u. Onih sa pocetk 90-ih, kad su u revijalnom delu programa svirali Bloodbath, i Demoniac znam samo sa snimaka straijih ortaka.

Ne bi bilo bas mnogo ljudi na toj temi. Pored Strahinje i jos nekoliko, ne verujem da je mnogo ljudi sa ovog foruma bilo na tim Gitarijadama ili ih se seca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onih sa pocetk 90-ih, kad su u revijalnom delu programa svirali Bloodbath, i Demoniac

To je bilo 92.g. , tad sam kao klinac pobegao od kuce na tri dana da bi isao na gitarijadu. Svirao je tada i Crash a i Rapid Force koji su me tada odusevili. Bloodbath je razbio tada, publika podivljala skroz...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...