Jump to content

Annathema


dr.lecter

Recommended Posts

Nije li tada Vrisak Generacije svirao Annathema pesme zato sto su neki clanovi Annatheme bili mobilisani?

Secam se da su, kada su Polzovici radili intervju sa Kirkom i Dzejmsom iz Metallice za vreme Monsters Of Rock festivala u Budimpesti, objavili u Hard Metalu fotku, gde njih dvojica drze plakat za taj festival sa onim sismisom. Ako se dobro secam, tada su bili najavljeni i Drinking Skull i Bombarder, ali zbog rata nisu dosli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije li tada Vrisak Generacije svirao Annathema pesme zato sto su neki clanovi Annatheme bili mobilisani?

Secam se da su, kada su Polzovici radili intervju sa Kirkom i Dzejmsom iz Metallice za vreme Monsters Of Rock festivala u Budimpesti, objavili u Hard Metalu fotku, gde njih dvojica drze plakat za taj festival sa onim sismisom. Ako se dobro secam, tada su bili najavljeni i Drinking Skull i Bombarder, ali zbog rata nisu dosli.

Srabra iz Annatheme ti je svirao u Vrisku generacije godinama, atko da to bila dva prilicno prepletena benda ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da su se oni raspali pred taj festival, posle toga nisu svirali. Bio sam na tom festivalu, zeljno cekao Annathemu, kad vidim da ne peva Francuz. Pevao Gaga.

Mislim da je Mirko bio clan oba benda, mislim basista, Gvidion sigurno bolje zna.

Inace, citao sam u nekim novinama u to vreme kako ce Gaga biti novi pevac Annatheme ali oni nisu posle svirali.

Hm, treci album je izasao negde 97-98.g ako se ne varam ali se ubrzo opet raspali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da su se oni raspali pred taj festival, posle toga nisu svirali. Bio sam na tom festivalu, zeljno cekao Annathemu, kad vidim da ne peva Francuz. Pevao Gaga.

Mislim da je Mirko bio clan oba benda, mislim basista, Gvidion sigurno bolje zna.

Inace, citao sam u nekim novinama u to vreme kako ce Gaga biti novi pevac Annatheme ali oni nisu posle svirali.

Hm, treci album je izasao negde 97-98.g ako se ne varam ali se ubrzo opet raspali...

Svako je bio clan Vriska u nekom periodu vremena, a ja sam cak jedno vreme bio nesto kao menadzer, mad asmo se ubrzo posle posvadjali tako da je to otislo sa prijateljstvom, a on snimio album friendshit gde je ispljuvao mene i izvesnu zensku osobu

Edited by Gwydion

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, nesto je slabiji mada ima i tu par dobrih stvari. Trebali su tad da imaju promociju u Bg sa nekim austrijskim ili nemackim bendom ali je otkazano.

Meni je album apsolutni smor, tek na momente zanimljiv. Da ponovim ono sto sam pisao od pre par strana, trebao je da bude koncert Riot, Virgin Steele i Stigmata, ali je otkazan zbog slabe prodaje karata. Jos uvek imam kartu od tog koncerta, jer je nisam slao nazad da mi vrate pare, nego su mi umesto toga poslali kasetu "Don't Go Down". Kad sam se pre par godina dogovarao sa Francuzom za jedan intervju, on nije imao pojma da je ta kaseta uopste izdata.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svako je bio clan Vriska u nekom periodu vremena, a ja sam cak jedno vreme bio nesto kao menadzer, mad asmo se ubrzo posle posvadjali tako da je to otislo sa prijateljstvom, a on snimio album friwndshit gde je ispljuvao mene i izvesnu zensku osobu pivopije.gif

Sto? Da mu nisi slucao maznuo ribu? Ili ga je ona ostavila zbog tebe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

E Gvidione, pa ti si znaci kriv za raspad Annatheme? Stvarno te treba ubiti zbog toga, uspeo si da rasturis najbolji nas metal bend!

I jos se posvadjao sa Gagom! Pa ti stvarno, cega god se uhvatis,sve rasturis icon_biggrin.gificon_smile.gif

 

pivopije.gif

Jok, pricao sam o menadzerisanju Vriska, ne Annatheme. Njih je Polzovic radio.

a ko se nije posvadjao sa pomenutim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Priznaj Gvidione, medju prijateljima si icon_biggrin.gificon_smile.gif

 

Nego, Vrisak se nikad nije nesto gurao u medije, mnogo dobar bend, trebalo je to gurati. Ili je Gaga hteo da budu underground?

Daj nemoj me zajebavati. Imao je, jos dok mu je Vanja svirao, snimke koji bi u to vreme razjebali za par godina unapred sve sto je kod nas bil osnimljeno. Umesto da izda za nekog normalnog izdavaca, on hteo PGP ili Helidon il itako neko veliko imer. I naravno proslo vreme. Pitanjeje da li su mediji hteli Vrisak u dovoljnoj meri. Bas kao i ostale bendove slicnog profila, cak Obojeni program nije bas nesto mogao lako da dodje u medije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Priznaj Gvidione, medju prijateljima si icon_biggrin.gificon_smile.gif

 

Nego, Vrisak se nikad nije nesto gurao u medije, mnogo dobar bend, trebalo je to gurati. Ili je Gaga hteo da budu underground?

Vrisak dobar bend? Jel mislimo na isti - onaj u kome Marta svira bubanj?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrisak Generacije sam slusao pre jedno 5-6 godina kada su svirali sa Sahtom u NS Time-u i mogu reci da su zesce sranje. Ne mogu da verujem da je Stavra sebi dozvolio da svira sa takvom bagrom.

A to onda kad sam i ja koji sam bas telerantan pozeleo da izvedem pevaca Sahta napoljei isamaram ga? Skroz los gari ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A to onda kad sam i ja koji sam bas telerantan pozeleo da izvedem pevaca Sahta napoljei isamaram ga? Skroz los gari ...

Inace, pevac Sahta se mnogo pravio pametan i vazan i zajebavao ove skinse NS po Bg pa je pazario jako dobre batine.

No da se vratimo na Annathemu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...