Jump to content

Annathema


dr.lecter

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Drago mi je da Annathema opet svira..gledao sam na njihovoj myspace stranici cini mi se jednu staru pesmu sa novim pevacem i jos nekim novim clanom...ok, uvezbani jesu i to ih je uvek krasilo, ali mi se cini da fali energija..mada , treba ih odgledati uzivo pa doneti sud, ipak video je video, al kad uporedim onaj video iz Rumunije jos dok je Francuz pevao i ovo sad...velika razlika...al opet kazem , treba ih sada odgledati pa doneti neki sud...nadam se da ih vreme nije zgazilo.

Sto se drugih stvari tice iz njihove proslosti, pazljivo sam citao sve postove ovde...sta da dodam a da ne ponovim sto je vec neko pisao....

recimo da taj njihov prvi album je bio premekan i za mene to nije bio thrash, ali ih je Kole Polzovic maximalno forsirao i trpao u thrash...jednostavno oni su mu bili favoriti, da li zbog lokal patriotizma ili zbog toga sto je nanjushio mogucnost zarade....

1990 na YUMA je zbog njih nastala opsta frka i guzva jer su svirali predugo, pa Heller i Pergament nisu ni nastupali...bilo je tad svega na bini, ono sto sam bas upamtio da su clanovi Hellera i Pergamenta zagrljeni izasli posle na binu , basista Pergamenta odrzao neki govor ( neko je vec pisao o tome ovde )...uglavnom, posle tog Yu Metal Attacka , Heller i Polzovici su zavrsili saradnju , Atila je bio besan na Koleta zbog svega i sam je prodavao ploce Hellera u oglasima tadasnjeg Pop-Rock casopisa...settite se samo da Hellera nigde nije bilo ni u Hard Metal magazinu, jednostavno Polzovici su posle te 1990. Heller totalno ignorisali kao da ne postoji.

Empire Of Noise album je mnogo obecavao s obzirom na nacin na koji je najavljivan od strane Polzovica, a u sustini to i jeste dobar album, sa jakom cvrstom produkcijom i neuporedivo je bolji od prve ploce...mada naravno, 75% ima slicnosti sa Testamentovim Practice-om...ne kazem da su krali od Testamenta, ali Empire podseca na Practice What U Preach...sto naravno nije nikakv minus, bolje da podseca na Testament nego da podseca na njihov prvi album muhahahahahah

U vreme izlaska Empire ploce i kasete oni su vec bili u rasulu, Francuz je napustio bend, ploca je stampana u premalom broju primeraka, na Hard Metal festivalu je umesto Francuza pevao Gaga sa sve chiroki frizurom ( iz Vriska Generacije ), a cini mi se da je falio i jedan gitarista ( al za njega ne znam da li je stvarno bio mobilisan ili je i on napustio band )...Polzovici su pricali da je deo benda mobilisan, mada Francuz sigurno nije bio mobilisan...

evo i jedne anegdote koja se desila ispred Spensa, pre pocetka HM festa...naculi smo vec da je Francuz napustio Annathemu, i vidimo ga sa nekim cicama, vuce se i on tu ispred hale...kad je prosao pored nas, pitamo ga sta je sa Annathemom, a on je samo odgovorio...jebes Annathemu...i zapalio sa ribama dalje.....icon_smile.png

Zbog sveg tog rasula Toxic Empire tour gde su trebali da nastupaju Annathema i Blodbath je propao...

Slusao sam i njihov treci boom...al on mi je u rangu prvog, ako ne i losiji...ni tu ni tamo...

Uglavnom kao sto sam rekao probacu da ih odgledam prvom prilikom da cujem na sta lice sada, ali definitivno moje misljenje o Annathemi je da je to najprecenjeniji band tadasnje YuHM scene.

Edited by Tomba La Bomba
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drago mi je da Annathema opet svira..gledao sam na njihovoj myspace stranici cini mi se jednu staru pesmu sa novim pevacem i jos nekim novim clanom...ok, uvezbani jesu i to ih je uvek krasilo, ali mi se cini da fali energija..mada , treba ih odgledati uzivo pa doneti sud, ipak video je video, al kad uporedim onaj video iz Rumunije jos dok je Francuz pevao i ovo sad...velika razlika...al opet kazem , treba ih sada odgledati pa doneti neki sud...nadam se da ih vreme nije zgazilo.

Sto se drugih stvari tice iz njihove proslosti, pazljivo sam citao sve postove ovde...sta da dodam a da ne ponovim sto je vec neko pisao....

recimo da taj njihov prvi album je bio premekan i za mene to nije bio thrash, ali ih je Kole Polzovic maximalno forsirao i trpao u thrash...jednostavno oni su mu bili favoriti, da li zbog lokal patriotizma ili zbog toga sto je nanjushio mogucnost zarade....

1990 na YUMA je zbog njih nastala opsta frka i guzva jer su svirali predugo, pa Heller i Pergament nisu ni nastupali...bilo je tad svega na bini, ono sto sam bas upamtio da su clanovi Hellera i Pergamenta zagrljeni izasli posle na binu , basista Pergamenta odrzao neki govor ( neko je vec pisao o tome ovde )...uglavnom, posle tog Yu Metal Attacka , Heller i Polzovici su zavrsili saradnju , Atila je bio besan na Koleta zbog svega i sam je prodavao ploce Hellera u oglasima tadasnjeg Pop-Rock casopisa...settite se samo da Hellera nigde nije bilo ni u Hard Metal magazinu, jednostavno Polzovici su posle te 1990. Heller totalno ignorisali kao da ne postoji.

Empire Of Noise album je mnogo obecavao s obzirom na nacin na koji je najavljivan od strane Polzovica, a u sustini to i jeste dobar album, sa jakom cvrstom produkcijom i neuporedivo je bolji od prve ploce...mada naravno, 75% ima slicnosti sa Testamentovim Practice-om...ne kazem da su krali od Testamenta, ali Empire podseca na Practice What U Preach...sto naravno nije nikakv minus, bolje da podseca na Testament nego da podseca na njihov prvi album muhahahahahah

U vreme izlaska Empire ploce i kasete oni su vec bili u rasulu, Francuz je napustio bend, ploca je stampana u premalom broju primeraka, na Hard Metal festivalu je umesto Francuza pevao Gaga sa sve chiroki frizurom ( iz Vriska Generacije ), a cini mi se da je falio i jedan gitarista ( al za njega ne znam da li je stvarno bio mobilisan ili je i on napustio band )...Polzovici su pricali da je deo benda mobilisan, mada Francuz sigurno nije bio mobilisan...

evo i jedne anegdote koja se desila ispred Spensa, pre pocetka HM festa...naculi smo vec da je Francuz napustio Annathemu, i vidimo ga sa nekim cicama, vuce se i on tu ispred hale...kad je prosao pored nas, pitamo ga sta je sa Annathemom, a on je samo odgovorio...jebes Annathemu...i zapalio sa ribama dalje.....icon_smile.png

Zbog sveg tog rasula Toxic Empire tour gde su trebali da nastupaju Annathema i Blodbath je propao...

Slusao sam i njihov treci boom...al on mi je u rangu prvog, ako ne i losiji...ni tu ni tamo...

Uglavnom kao sto sam rekao probacu da ih odgledam prvom prilikom da cujem na sta lice sada, ali definitivno moje misljenje o Annathemi je da je to najprecenjeniji band tadasnje YuHM scene.

Šteta baš za taj Toxic empire turneju

Kada je Francuz napustio Annathemu nastao je Crash ako me sećanje ne vara pevao je jedno vreme onaj debeli pevač iz Vrisak Generacije (Novosadski Hard core punk) grupe. Kako je samo Stavra ogovarao Francuza da je teški seljak i sedi ceo dan u kladionici i pije pivo :)

 

Bili su dobri nema šta , Ovo što danas rade od matoraca su tu Stavra i Radoja ostali su mlađi članovi . Sadašnjeg pevača znam lično Blažu alkoholičara :) Kida čovek nema šta.

 

Sva tri albuma je One records reizdao na CD'u

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šteta baš za taj Toxic empire turneju

Kada je Francuz napustio Annathemu nastao je Crash ako me sećanje ne vara pevao je jedno vreme onaj debeli pevač iz Vrisak Generacije (Novosadski Hard core punk) grupe. Kako je samo Stavra ogovarao Francuza da je teški seljak i sedi ceo dan u kladionici i pije pivo icon_smile.png

 

Bili su dobri nema šta , Ovo što danas rade od matoraca su tu Stavra i Radoja ostali su mlađi članovi . Sadašnjeg pevača znam lično Blažu alkoholičara icon_smile.png Kida čovek nema šta.

 

Sva tri albuma je One records reizdao na CD'u

 

 

Da , za tu turneju mi je zaista zao...stampali su se plakati valjda su i majce bile u najavi...a i stvarno Bloodbathov Toxic Death i Annathemin Empire Of Noise su bili te 1991 stvarno top topova ...

A cekaj pa zar u Crashu nije pevao isto Francuz ???

Secam se gitarijade 1992 kad su nastupali i Bloodbath , Demoniac , Pergament a u takmicarskom delu i Crash - pa su oni diskvalifikovani zbog toga sto su im tekstovi na engleskom, takodje su bili diskvalifikovani i Direktori ( obrazlozenje je bilo zato sto je Drakula bacio majk u publiku a u stvari zna se da su odstranjeni zbog tekstova tipa Bando Crvena, Cisticete Ulice... ) pa je pobedila Kazna Za Ushi...

Kad sam se vratiio kuci gledao sam snimak na video kaseti ( znas one preglede gitarijade koje je radila RTS ili RTB u to vreme ) , pustali su bash od Pergamenta obradu AC/DC -Tnt, od Bloodbatha cini mi se Suicide Future a od Crasha je bila ako se ja ne varam Fight The Witch ili tako nesto vec, ne mogu se setiti naziva pesme ali to je bio refren garant...znam da je neko iz Craha na bini bio sa nekakvom maskom na faci ( bubnjar cini mi se ) a pevao je Francuz definitivno...

Sto se Gage iz Vriska tice, on je pevao na Hard Metal festu 1991 kao zamena za Francuza, ali njegov glas je bio premekan u odnosu na Francuzov...Mozda je Gaga nastupao jos negde sa njima - to vec ne znam, ali u Crashu da je on pevao to ne bih rekao, garantujem da je Francuz na gitarijadi pevao u Crashu. Mada i taj Crash...nista posebno, navezbani jesu bili ali u poredjenju sa Annathemom su bili mnogo ispod nje.

Edited by Tomba La Bomba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da , za tu turneju mi je zaista zao...stampali su se plakati valjda su i majce bile u najavi...a i stvarno Bloodbathov Toxic Death i Annathemin Empire Of Noise su bili te 1991 stvarno top topova ...

A cekaj pa zar u Crashu nije pevao isto Francuz ???

Secam se gitarijade 1992 kad su nastupali i Bloodbath , Demoniac , Pergament a u takmicarskom delu i Crash - pa su oni diskvalifikovani zbog toga sto su im tekstovi na engleskom, takodje su bili diskvalifikovani i Direktori ( obrazlozenje je bilo zato sto je Drakula bacio majk u publiku a u stvari zna se da su odstranjeni zbog tekstova tipa Bando Crvena, Cisticete Ulice... ) pa je pobedila Kazna Za Ushi...

Kad sam se vratiio kuci gledao sam snimak na video kaseti ( znas one preglede gitarijade koje je radila RTS ili RTB u to vreme ) , pustali su bash od Pergamenta obradu AC/DC -Tnt, od Bloodbatha cini mi se Suicide Future a od Crasha je bila ako se ja ne varam Fight The Witch ili tako nesto vec, ne mogu se setiti naziva pesme ali to je bio refren garant...znam da je neko iz Craha na bini bio sa nekakvom maskom na faci ( bubnjar cini mi se ) a pevao je Francuz definitivno...

Sto se Gage iz Vriska tice, on je pevao na Hard Metal festu 1991 kao zamena za Francuza, ali njegov glas je bio premekan u odnosu na Francuzov...Mozda je Gaga nastupao jos negde sa njima - to vec ne znam, ali u Crashu da je on pevao to ne bih rekao, garantujem da je Francuz na gitarijadi pevao u Crashu. Mada i taj Crash...nista posebno, navezbani jesu bili ali u poredjenju sa Annathemom su bili mnogo ispod nje.

 

Jeste potpuno si u pravu ja se izvinjavam .

 

Pevač iz vrisak generacije je zamenio Francuza 91'e na Hard Metal festu tako je .

 

A Francuz je pevao u crashu , Ja sam bio na gitarijadi 92'e samo nisu bili tamo Pergament

 

Nego su bili Bloodbath, Demoniac, Crash i Rapid force

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste potpuno si u pravu ja se izvinjavam .

 

Pevač iz vrisak generacije je zamenio Francuza 91'e na Hard Metal festu tako je .

 

A Francuz je pevao u crashu , Ja sam bio na gitarijadi 92'e samo nisu bili tamo Pergament

 

Nego su bili Bloodbath, Demoniac, Crash i Rapid force

 

 

Nema zasto da se izvinjavas Dudi taman posla :)

 

Al pazi bio je Pergament 1992 u Zajecaru...cak su i na tv pustili obradu od AC-DC TNT...i pevao je tada josh uvek sa njima drugi pevac Branko Brajan Badzic alias Shlog. On garant ima taj snimak, pitaj ga slobodno jer sam video na temi Pergament da si se vidjao sa njim vec.

 

A vidish ja zaboravio za Rapid Force 1992, a secam se da su upali kao zamena na HM festu 1991 umesto Drinking Skulla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

garantujem da je Francuz na gitarijadi pevao u Crashu. Mada i taj Crash...nista posebno, navezbani jesu bili ali u poredjenju sa Annathemom su bili mnogo ispod nje.

 

U pravu si, bio sam na toj gitarijadi 92.g. i Francuz je pevao u Crash-u...secam se da je preko dana pio neku zestinu, okruzen nekim macama, bio je opsan svaler :D

Crash je svirao i na Balkan Horor Operi 94. g. i imali su odlican nastup, svirali i jednu pesmu od Annatheme...posle se nista nije culo o njima, izdali jednu kasetu i raspad...kao i veliki broj srpskih metal bendova...

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu si, bio sam na toj gitarijadi 92.g. i Francuz je pevao u Crash-u...secam se da je preko dana pio neku zestinu, okruzen nekim macama, bio je opsan svaler biggrin.gif

Crash je svirao i na Balkan Horor Operi 94. g. i imali su odlican nastup, svirali i jednu pesmu od Annatheme...posle se nista nije culo o njima, izdali jednu kasetu i raspad...kao i veliki broj srpskih metal bendova...

 

 

u jbt Crash svirao i na BHO...verovatno sam tad izasao napolje da ih ne gledam, posto su na BHO moji favoriti bili Dead Joker ( tad smo i izbacili Venture kasetu , vreme izlaska te kasete je bilo podudarno i tempirano za BHO )...

Al zato se sa BHO secam i one Lacrimose iz Beograda ( koja je jednu pesmu posvetila tada poginulom vozacu F1 Seni ) i onog rumunskog benda cini mi se sto je doneo i svoje ploce tada za prodaju a koji je nastupao u helankama xaxaxa Neurotica su se zvali valjda :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

u jbt Crash svirao i na BHO...verovatno sam tad izasao napolje da ih ne gledam, posto su na BHO moji favoriti bili Dead Joker ( tad smo i izbacili Venture kasetu , vreme izlaska te kasete je bilo podudarno i tempirano za BHO )...

Al zato se sa BHO secam i one Lacrimose iz Beograda ( koja je jednu pesmu posvetila tada poginulom vozacu F1 Seni ) i onog rumunskog benda cini mi se sto je doneo i svoje ploce tada za prodaju a koji je nastupao u helankama xaxaxa Neurotica su se zvali valjda :)

 

Crash je imao jako dobar nastup, nije to kao Annathema, vise heavy, ali skroz profesionalan nastup...

Dead Joker je pokidao to vece, brutalan nastup! Uhvatio sam i palicu od bubnjara(kasnije smo stopirali vecinu puta i tu sam negde izgubio palicu :D )

Lacrimosa je bila smor, nikako docekati da zavrse, uopste se nisu uklapali uz ostale bendove...neko mudrovanje, smor...

Da, Neurotica, isto zivi smor, vecina mase sedela dok su svirali...onda su odsvirali Walk od Pantere, pa se svi digli i napravili haos... ja naravno :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da da znam kakav je sound negovao Crash, nije mi se to svidjalo ali u jednoj stvari se bash slazem sa tobom i skidam im kapu...stvarno su bili i navezbani i skroz profesionalni i to ne samo na BHO nego i dok je Annathema bila ziva.

Xxaxaxaxa, zato sto su bili smaracina nevidjena zato sam i spomenuo rumune i lacrimosu xaxaxa, uzas, do tada sam samo bio cuo i za jedne i za druge tacnije citao ili u nekim fanzinima ili u onom magazinu koji je kao bio naslednik Hard Metala, pa reko ajde da ih odgledam, ma smejurija.

po meni najbolji su bili Svarog, Dead Joker i Stentor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

po meni najbolji su bili Svarog, Dead Joker i Stentor.

 

Svaka cast , i ja to mislim :pivopije:

Malo smo kasnili prvi dan na koncert, ulazimo unutra, kad Svarog svira, koja energija, ljudi skacu sa bine, originalan bend...

Srugo vece su otvorili Stentor, masa trazila jos pa im je Kole dozvolio da sviraju jos jednu pesmu...

Kao sto sam vec rekao, Dead Joker razvalio...

 

Empire og noise je zakon album! I u pravu si, vuce dosta na Testament, Stavra je jednom nekom intervjuu, rekao da najvise voli Testament, pa nije cudo...ali strava album...

Bas sam se iznenadio kad je 91.g. na Hard metakl festivalu, Gaga pevao umesto Francuza...Mirko iz Annatheme je takodje svirao u Vrisku generacije, ako se ne varam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Empire of Noise je prava thrashagija za razliku od prvog albuma Annatheme koji je samo malo crsci heavymetal...

 

A sto se tice Gage...pa pisao sam vec da smo bili naculi da je Francuz izasao iz Annatheme i pisao sam da smo ga videli ispred spensa pre pocetka festivala i da smo ga pitali sta je sa Annathemom i pisao sam kakva mu je reakcija bila...cak je bila prica neka da mozda Annathema nece ni da nastupa uopste...

ali nisam mogao da sakrinem iznenadjenje kad sam video da majk u ruci drzi nekakv panker sa chirokanom xaxaxa ko je bre ovaj panker ( mislim zamisli samo razliku i povuci paralelu Francuz metaler kosijana blabla i Gaga panker sa chirokanom )...i naravno nije ni mogao on da zameni Francuza , on je tu uleteo kao prva pomoc da bi Annathema uopste i svirala.

Inace Gaga je stara kajla novosadske scene, u njegovom Vrisku Generacije je svirao i Stavra, i Mirko pa cak i famozni Boban Milunovic iz Ritma Nereda a i mnogi drugi novosadski likovi a da ne napominjem ko je sve snimao u njegovom studiju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam sve o Gagi, i upoznao sam ga...svi ti muzicari su se pomagali...

vrisak generacije je meni super bend...pogotovo neki albumi...

Inace, pisalo je po nekim novinama, da ce Gaga da bude novi pevac Annatheme, ali nista od toga, raspali su se...

Sad im cujem peva Blaza, kojeg znam sto godina, pili smo milion puta :D

A pre toga im je pevao lik iz Face of death(grupa iz Brestovca) , to je onaj lik sa dugom plavom kosom, imaju snomci sa exita...super lik i drugar, znam ga...

Prvi album Annathema, ima par odlicnih pesama...Loud proud and deaf, Killer machine...pa to je neki heavy thrash...neke pseme vuku na thrash, neke su heavy...dok je Empire of noise bas thrash...

Onaj treci, ima par dobrih momenata, ali nije to to...i tu je vise heavy, nema thrasha...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste provlacila se ta informacija posle Hard Metal festa da ce Gaga pevati za stalno, ali meni je to i tada bilo nekako nerealno, ne zato sto je on punker nema to veze, nego zbog glasa, nema on glas za thrash, pogotovo ne za Empire of noise style...

Znas li mozda ili zna li neko uopste da li je taj nastup Annatheme na Hard Metal festu 1991 bio i poslednji ili su mozda imali josh neki nastup posle toga a pre raspada ?

Za Blazu M.A.D. sam cuo tamo negde 96-97 kada su izbacili prvu demo kasetu...citao sam i dosta intervjua po fanzinima iz tog vremena a poslednji intervju sa njim sam procitao u webzine HellyCherry...al kazem moracu da ih odgledam da bih doneo neki konkretan zakljucak.

Sto se tog prvog albuma tice...pazi premekan je u odnosu na ono sta si mogao iz Polzovicevih reklama zakljuciti...znaci procitash u explosive katalozima-fanzinima da je to cistokrvni thrash metal, punokrvni thrash metal i josh mnogo drugih epiteta koji su vezani za thrash, narucish, pustish ocekujesh taj punokrvni cistokrvni thrash a dobijesh cvrsci heavy metal sa ponegde negde thrash uplivima...pa Crash je maltene cvrsci od tog prvog albuma Annatheme...kazem u odnosu na nacin na koji je reklamiran je bio za mene razocarenje.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da nisu posle svirali, posle Hard metal festivala...

Kad je izasao treci album, trebali su svirati u BG, sa jos nekim Riot iz Nemacke i jos par bendova...ali je to otkazano u poslednji cas, valjda slaba prodaja karata...ja sam tad studirao u Subotici, prepijem se prethodno vece, lose mi bilo, i u poslednji cas otkazem put...posle cujem otkazano...dobro da nisam otisao, poludeo bih, ha ha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja tipujem da Dudi nesto zna o tome :)

 

A ovo si potpuno u pravu , sa 32-33 dine ispadamo ko najgori matorci xaxaxaxa al sta fali, lepo je ispricati se sa nekim o tim vremenima...

 

Sad kad se setim Hard Metal Festa, najavljivano prilicno bombasticno iako je rat u Hrvatskoj tinjao a Slovenija vec nije ni bila u Yu...i onda ddojemo u NS, kupimo karte a one budjavog izgleda ma uzas...koliko su bile lepSe karte za Yu Metal Attacke, neuporedivo...

Otpali su sa liste izvodjaca Drinking Skull iz Zagreba, upali umesto njih Rapid Force i pocepali mnogo bolje nego sto bi to odradili DS, Rapid Force je neuporedivo bio cvrsci od Drinking Skulla.

Pa onda Ludilo iz Tuzle, secam se onih njihovih gluposti Terror piva bash se sniva, Daj daj daj daj seko daj i slicno, al imali su prebrzog bubnjara, ja se odusevljavao gledajuci ga sa strane kako strika po bubnju...

Sanatorium iz Skoplja - njih se i ne secam bas kako su zvucali znaci nisu na mene ostavili utisak neki , pa Bombarder Sarajevo ( i njima je to bila labudova pesma ) i tu su isto ispali face kad su zavrsili nastup, isli su ka backctage i saletela ih grupa fanova trazila majce a Neso i Maho ( r.i.p.) im dali svoje majce ( one sa onim njihovim znakom i logom Bombardera ) i to kroz mrezu iznad mesta u hali gde se nalazio hokejashki gol ( koji je tada bio sklonjen ko zna gde ), Bloodbath su mi neshto mutno zvucali, Annathemu smo vec opisali isto labudova pesmica sa sve Gagom, al meni su na tom HM Festu 1991 bili najjaci Demoniac ( isto u nesto izmenjenoj postavi ), secam se da je nastalo ludilo kad su krenuli da sviraju For Whom The Bell Tolls...jedini sam imao tad njihovu majcu xaxaxax

Uglavnom i taj HM Fest 1991 je pratila neka teshka atmosfera, valjda u skladu sa svim onim sto ce se dogadjati kasnije u zemlji i okruzenju...YU Metal Attack je bio mnogo bolji, nekako bolji feeling je bio na Yuma nego na HMF, iako je i na Yuma bilo pichwajza.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liga izuzetnih metal nostalgicara hahah

 

He he...s tim da ja i danas idem na dosta koncerata, cesce sam u BG na koncertima od 90 % ovih opasnih mladih metalcica...kojima cak i kisa smeta da dodju na koncert u svom gradu...ali necemo o tome...evo, bas sad pada kisa :lol:

 

Ili ja tripujem(mada mislim da nisam jos prolupao :lol: ) ili je tad publika bila dosta drugacija, u odnosu na ovu danasnju...reci ti Tomba svoje misljenje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...