Jump to content

Annathema


dr.lecter

Recommended Posts

Thrash bend iz Novog Sada.

Odlichni su,imaju dva albuma ili valjda tri nisam siguran.Gledao sam ih 2 puta krajem osamdesetih i bili su O.K.Posle sam chuo da su se rasturili.Onda sam u nekom Rock Expressu prochitao interviju sa Stavrom bubnjarem benda, kao oni ce snimiti novu plochu i ici na turneju...

Jeli zna neko vise da mi kaze ? Postoje li oni jos uvijek?

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postoje , svirali su ove godine i na Exitu,Imali još neke svirke Beograd ,Niš, i u Vojvodini isto.

To jeste da fali iz grupe stari pevač francuz nedostaje taj vokal ili ja samo to tako kazem zato što sam navikao na njegov glas i na staru postavu? ..Ali su još dobri, rasturaju pravi Thrash . Imaju dobar nastup i dobro zvuče.Jeste sećam se i ja osamdesetih ,Početak 90 e bili su aktivniji sa svirkama Festivali naročito onaj 1991 e Hard Metal fest Novi Sad i još ostale dobre klubske svirke Linea,Mašinac.

Imaju 4 Albuma prvi istoimeni drugi Empire of Noise treći Killer Machine,

I nedavno su izdali Dont go down remix starih stvari.

Inače sve albume osim Killer machine su izdali ponovo na disku moze i da se nabavi i preko rock express a.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada je izdat Killer machine ne znam tačno,Kad budem navratio kod Paje videću ima on ploču.Jeste ta pesma se nalazi i na njihovom prvom albumu.To je taj album što je trebao da se izda preko grane u to vreme,Ali nešto je stalo... jedno vreme je bilo u Explosive katalogu MC i LP,Ali kasnije je bilo sve teze da se nabavi.

 

Ko je novi pevač ? Za mene je nepoznat lik nikad čuo pre za njega.

A stari pevač francuz ako dobro znam radi u nekom studiju i dosta je u inostranstvu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Све сте побркали, децо.

Дакле, Annathema има 3 албума и то следећим редом:

Annathema 1989 (који су Ползовићи рекламирали као "Killer Machine")

Empire Of Noise 1992

Don't Go Down 1997 (само касета урађена)

 

Сва три албума су ове године реиздата за One Records, али без икаквих бонуса, текстова, оног што се на Западу зове лајнер ноутс и било чега сличног. Трећи албум није био албум са ремиксима, већ са новим стварима које су биле више хард рок него ли метал, само има ремикс једне песме на албуму, баш насловне ствари чија се нормална верзија такође малази на истом албуму.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zašto je njihov prvi istoimeni album kasnije nazvan i reklamiran kao Killer machine?

Kako moze debi album jedne grupe da dobije to ime kasnije?

Zar ti to ne zvuči tako da su u pitanju dva različita albuma?

 

Po tome sam dobio zaključak da imaju 4 albuma.

 

A na Dont go down jese ta pesma je na kraju albuma remix i nisam mislio da je celi album u remix izdanju i dosta je meksi od ostalih albuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Апсолутно те схватам, али су целу забуну изазвали Ползовићи који су тај први албум рекламирали као "Killer Machine", иако на плочи ништа не пише. Чак су под тим називом плочу продавали на ибеју. Видео сам својим очима. Тако да не дајте се збунити, Annathema 1.000.000% има 3 (словима: ТРИ) албума.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Дај боже да и они сами то знају. ниеј ми јасно што се нико од њих нигде не оглашава. Ето, ја нисам знао за њихов наступ на Егзиту, а отишао бих сигурно да их видим.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebiga, na trgu kad su svirali, mi bas davali intervju za Metropolis, pa nisam mogao da ih cujem kako treba... nekad su mi se bas svidjali njihovi Annihilator momenti na Don't Go Down... bas cu da preslusam sad sva tri zaredom, da vidim ima li duha danas kad se slusa icon_mrgreen.gif

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti Rna, nista ne pratis kako treba icon_mrgreen.gif

 

Nego, ko je novi pjevach i zna li neko chitavu postavu?

У последње време ми стварно ништа не полази за руком, мајке ми. Ма колико се трудио, догања ме заобилазе у широком кругу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti Rna, nista ne pratis kako treba icon_mrgreen.gif

У последње време ми стварно ништа не полази за руком, мајке ми. Ма колико се трудио, догађања ме заобилазе у широком кругу.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledala sam ih na 202 rodjendanu na trgu,a na exitu nisam ni bila...bilo je skroz ok..potpuno su me odusevili a pogotovu kada sam saznala i kako se zovu tj ko su zapravo...

nisam sigurna ali imaju 2 pevaca...jedan je Savo (on je iz Subotice), sa njim sam pricala a za drugog ne znam... MEni se ovaj vokal mnogo vise dopada nego onaj..ali ko je kako navikao...

 

super su, kako god okrenes

Edited by gothsbl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledala sam ih na 202 rodjendanu na trgu,a na exitu nisam ni bila...bilo je skroz ok..potpuno su me odusevili a pogotovu kada sam saznala i kako se zovu tj ko su zapravo...

nisam sigurna ali imaju 2 pevaca...jedan je Savo (on je iz Subotice), sa njim sam pricala a za drugog ne znam... MEni se ovaj vokal mnogo vise dopada nego onaj..ali ko je kako navikao...

 

super su, kako god okrenes

Kako to misliš imaju dva pevača?....Originalni pevač zvani Francuz već odavno nije u grupi.Ima ovaj samo koji ga je zamenio, kao što si saznala Savo iz Subotice ,no nebitno stvarno su dobri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...