Jump to content

Neverne Bebe


Recommended Posts

S' obzirom da govnari konstatuju kako je neko govnar onda je sve jasno...

Srbija je ovo biggrin.gif ...

A nisam znala da je ovde i modni ziri!!! Pa dobro, onda se javite casopisu ''Svet'' i iznesite svoje impresije. Vidim da ste veliki poznavaoci istog!

 

P.S. Mora da se druzite sa Darkom Kosticem!

Ustvari, to mi je oduvek bilo logicno - ''veliki poznavaoci MODE i Metala''...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Necemo da se lazemo, ali bas NB vise po takvim casopisima i trude se da preko takvog smeca reklamiraju svoje pesme. U Srbiji ima daleko boljih bendova od NB, ali nazalost to sranje moramo da gledamo...kapiram da je velika lova legla da se njihovi spotovi vrte na televizijama. Jel bese BK sound?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

S' obzirom da govnari konstatuju kako je neko govnar onda je sve jasno...

Srbija je ovo biggrin.gif ...

A nisam znala da je ovde i modni ziri!!! Pa dobro, onda se javite casopisu ''Svet'' i iznesite svoje impresije. Vidim da ste veliki poznavaoci istog!

 

P.S. Mora da se druzite sa Darkom Kosticem!

Ustvari, to mi je oduvek bilo logicno - ''veliki poznavaoci MODE i Metala''...

darko kostic pravi imidz pevaljkama da izgledaju TACNO ko One Dve iz beba.... icon_smile.gif

Edited by Blacksunray Verb Delikvent

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na ovom snimku nije bilo narodnjaka, ali ne bi ce cudilo da ako padne neki Kicanovic ne bi zasvirali i Halida. Kalenic pijaca tip benda ...

necu da precutim ovde, posto je kalenic pijaca najfensi pijaca u gradu i najneseljackija pijaca, urbanija od citave vojvodine, tako da ti je poredjenje lose, trebalo je da kazes neki kvantas il' tako nesto.... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada sam video negde i odmah javljam ovde - utorak 04. april, DAN STUDENATA, i veliki koncert Nevernih Beba u Studentskom gradu.

Znači, očekuje se od 5000 do 10000 lludi, vrhunsko ozvucenje, lajt, bina i publika koja je najbolja od svih. Studenti, naravno.

Eto, zeleo sam da vam prenesem ovu informaciju jer je utorak blizu.

A o komentarima sa koncerta cemo posle toga.

Veliki pozdrav svima.

 

 

mislim smesno ocekivati 5000 ljudi na bebama... ph34r.gif

 

Dz je ulaz pa eto pljuvaci i fanovi mogu da se skupe na jednom mestu mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

necu da precutim ovde, posto je kalenic pijaca najfensi pijaca u gradu i najneseljackija pijaca, urbanija od citave vojvodine, tako da ti je poredjenje lose, trebalo je da kazes neki kvantas il' tako nesto.... icon_smile.gif

Najfensi pijaca u Beogradu je apoteoza ruralnosti u odnosu na bilo koji kvantas u Prestonici. evotigana.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...