Jump to content

Neverne Bebe


Recommended Posts

laugh.gif

 

covek je obesmislio postojanje muzicke kritike, pa cak i publike.

svako ko kupi/cuje/vidi bend ima pravo da komentarise, a to sto se od muzicara prave idoli i svako njihovo vredjanje dozivljava licno je problem glave.

 

ajd i ja malo pohvalim n'bebe icon_mrgreen.gif

oni su najbolji bend, u konkurenciji slicnih (ok benda, amadeus benda, osvajaci benda)

licno ih ne vidim u rock prici, vise kao neki tezga-city-bk-pokusaj rokera koji se svodi na sviracko umece i pop laganice

 

pms necu vise da se mesam, mada mi je drago sto dobro pobedjuje zlo i na ovom forumu icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

laugh.gif

 

covek je obesmislio postojanje muzicke kritike, pa cak i publike.

svako ko kupi/cuje/vidi bend ima pravo da komentarise, a to sto se od muzicara prave idoli i svako njihovo vredjanje dozivljava licno je problem glave.

 

ajd i ja malo pohvalim n'bebe icon_mrgreen.gif

oni su najbolji bend, u konkurenciji slicnih (ok benda, amadeus benda, osvajaci benda)

licno ih ne vidim u rock prici, vise kao neki tezga-city-bk-pokusaj rokera koji se svodi na sviracko umece i pop laganice

 

pms necu vise da se mesam, mada mi je drago sto dobro pobedjuje zlo i na ovom forumu icon_mrgreen.gif

A ja ih gledao pre neko vece i veruj mi prava rock svirka. Nadji njihov prvi album pa reci da li je to rock prica ili ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebes ti muzicara kome je bitno sta neko van benda misli o njegovoj muzici...jer kada se jednom krene tim putem "udovoljavanja svima" onda nema nazad...onda si jebeni tezgaros i bilo kakvo povezivanje sa nekakvom "umetnoscu" je vise nego apsurdno.

icon_da.gif ...

 

inace da su obojeni svim bojama...to stoji...veceras mi je ceo koncert duran duran-a pacov nabijao zube u potiljak...

 

voli covek da slamuje... icon_smile.gif ...na "predstavnike novog romantizma"(jebes me ako sam ikad cuo gay-evskiji intro za bend...)... icon_smile.gif

 

shalim se ja malo...

 

randja je bog.

Edited by darijus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj je...

 

U principu dobar je DVD samo me mnogo nervira ona pesma Octavarium...khm khm Pink Floyd khm khm rolleyes.gifno.gif

Ja sam cuo samo Metropolis i mogu reci da uopste ne osecam prisustvo filharmonije sto onda znaci da nisu uspeli da postignu to sto su hteli za razliku od Scorpionsa (po meni najbolji koncert sa simfonijskim) ,Deep Purpla i Kiss. A sto se tice octavariauma, hm...Pink Floyd,YES,Genesis(sa piter gabrielom),King Crimson,Marillion...

 

Kakav je bio koncert? Duran Duran je mozda i najbolji bend tog tipa svih vremena.

 

A zuba i nije toliko los tip kako se prica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na forumu N.Beba veceras se pojavila jedna veoma interesantna i '' cudna '' informacija!!!

Za mene, iskreno, i ne toliko ali za nevernike...

Naime, na koncertu u Banjaluci 10. novembra ( btw, hala ,, Borik '' je u pitanju ) svirace Let 3, Partibrejkersi, Psihomodo pop i Neverne Bebe.

Neka sada pljuvaci objasne kako je to moguce.

A ja cu mudro cutati.

 

Drugo, koncert u Beogradu je 28.oktobra na mestu koje se zove '' LINE LIGHT ''!!!!!!!!!!!!!

Nikakvih objasnjenja nema sem konstatacije da je mesto vrh.

Iskreno, nisam cula - verovatno ce objasnjenje uslediti naknadno.

 

Za kraj, ja sam samo informator. U polemikama vise ne ucestvujem. Do daljnjeg, to je sigurno.

Edited by rock_rock

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...