Jump to content

Neverne Bebe


Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Кажу ми да је легендарни Аки Рахимовски снимио дует са Бебама :smoke: ...

 

Нисам то још видео на ТВ екрану али срдачно поздрављам, то ми је тако логична комбинација.

 

Браво Милане, о коментару песме и спота када погледам!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Ocisceno (kol'ko-tol'ko).

 

Blondie,Vecna Srbija,darijus,Marty F i Blacksunray Verb Delikvent (edit:i rock_rock - zaboravio sam ko je sve ucestvovao u svadjanju) imaju javnu opomenu zbog offtopic-a.

 

 

Nastavite (bez svadja i offtopic-a)...

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pesma ,,Kisa,, se nalazi na njihovom trecem albumu ,,juzno od srece,, iz 2001 godine. Na kompilaciji ,,dvoje,, iz 2004 je kao i vecina ostalih stvari, ponovo snimljena. za razliku od ostalih pesama koje su znatno promenjene u odnosu na original ,,kisa,, gotovo nijje dirana vec je na originalnu matricu umesto muskog (Milanovog) snimljen zenski (janin) vokal.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo za tebe DRAY

 

http://rapidshare.com/files/24596763/NEVER...-_KISA.mp3.html

 

 

 

 

 

Apirone nabavio sam ceo album Frenkya ,,plakao bih al nemam s'kime,,. imas ga na sajtu www.balkanuk1.com kao i gomilu ex yu rariteta, za besplatno skidanje.

 

nabavi negde prvi album N.BEBA. Vrhunski prog. rock kakav se ovde nije svirao (ne racunajuci leb i sol ali oni su van konkurencije).

 

 

NEVERNE BEBE I 1994

 

track lista:

 

1000 GODINA

SANJAJ

KAD ME NAPUSTE SVI

DAIRE

OKTOBAR FEST

VELIKI JE BOG

ZIVOT JE KAZNA

SAGA

DVA MINUTA ZA NAS

SVE NASE GODINE

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest hipnotic

/me njih voli,i gledala ih je u kraljevu prosle godine u avgustu na trgu su pravili koncert,bilo je vrh,bar je njoj bilo vrh

xexex,ne sad ozb....super su,i cure jako dobro pevaju uzivo mozda jos bolje....tj atmosfera je stvarno super............ :} :} :}

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ocisceno (kol'ko-tol'ko).

 

Blondie,Vecna Srbija,darijus,Marty F i Blacksunray Verb Delikvent (edit:i rock_rock - zaboravio sam ko je sve ucestvovao u svadjanju) imaju javnu opomenu zbog offtopic-a.

Nastavite (bez svadja i offtopic-a)...

 

 

 

:) brate, okasnio si skoro godinu dana za to ciscenje i upozorenje :)

 

ali ajde, ziv bio, samo radi ;)

 

 

inace, skinuh i ja Kisu.. mislila sam da je to neka druga skroz stvar.. ovu znam..

sta znam, nije toliko lose.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj CD boli koliko je dobar, ja kao covek starijeg kova ovo poredim sa nekim kultnim izdanjima ex YU rokenrola.

Gosti na CD-u su posebna prica, o tome drugi put, kada mi se slegnu utisci.

Pesma koja najbolje ide uz pivo definitivno je ''Bela kola'', za moju zenu nesto sasvim drugo - ''Ikona''.

Ovaj Ranđa je Car gitare, poslusajte 11. pesmu na albumu - ''Pogledaj u sunce''... Blues do jaja.

Ustvari, skola gitare.

Milance je ubio sa textovima, mislim da je vreme da se zeni!!!

 

Nemam vise cirilicni font!!!!! Dos'o baja da mi sredi komp, sredio ga do jaja ali mi to nije instalira'...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to je totalno ok, mislim ne verovati.

I je ne verujem sta sve neki ljudi pisu, pogotovu na ovom forumu pa cutim i citam... Jebi ga matori, ukusi su cudo.

BTW, Randja je pre par nedelja izdao DVD skolu blues gitare za pocetnike.

Pogledaj to, a savetujem pre svega klincima, onima koji odistinski zele da nauce nesto o tom instrumentu.

Pa onda preslusaj album Beba...

ITD, kapiras me, nadam se.

 

I ja volim pivo iznad svega pa ga ne reklamiram ovde. Pisemo o muzici. I ne mislimo svi isto, to je toliko logicno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

Ja ne mogu da vjerujem.

Ali fakat ne mogu da vjerujem koliko je nekim ljudima stalo do reklamiranja i ugleda NB na internet bespućima.

 

tu si u pravu, neki ljudi stvarno preteruju

 

ali meni vidis nije jasno, zbog cega je nekim ljudima stalo do narusavanja ugleda ovog benda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...