Jump to content

Neverne Bebe


Recommended Posts

Nije, brate, kenjash malo! To shto se tebi ne svidja, ne znachi da je patetika... Vidish, mene smaraju likovi koji dolaze na neke teme koje ih ne zanimaju i ostavljaju slichne komentare, a zar ti jednostavno ne bi bilo lakshe da iskulirash temu i bavish se stvarima koje te zanimaju! POZDRAV

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, OK, nije mozda bash fora da idem na teme koje me ne zanimaju, ali mene generaln, jako zanima rock i hard rock. A eto, tu se pojavila tema za ovaj bend. Jbg, ja kliknuo da vidim koji ce to qrac ovde, i ugledah neku diskusiju pa reko da dam svoje misljenje.

I veruj mi, ne kenjam. Patetika je i to do daske.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E dok nam takvi sto sviraju u grupama poput zenit i sl. ( za koje su culi samo malobrojna rodbina i par drugara ) budu delili savete sta je dobro a sta ne VELIKI bendovi poput Beba i njima slicnih bice perjanice ove nase - nazovi - rok scene jos long, long time.

 

Sinovac, umesto da postujes velicine i najvece svirace u ovoj zemlji ( Milan i Randja - konkretno ) ti izvaljujes takve gluposti da ti to zbog mladosti i neiskustva necu uzeti za zlo. Naucices jednom, valjda vreme jos radi za tebe.

Do tada - evo ti malo edukacije.

Pogledaj malo kako ide koncertna turneja povodom izlaska novog-a CD-a i koji su sve gradovi u prici, samo za sledecih 20-ak dana. I nauci nesto iz toga, pljuvati moze svako ali argumenti - e tu je vec problem

Ziv mi bio i ja ti ipak zelim veliki uspeh sa tvojim bendom, ma ko da ste i ma sta da svirate.

 

 

http://www.trebinje.info/vijesti/kultura/n...e-intervju.html

 

http://trebinjedanas.com/vijesti/content/view/129/47/

 

Par slika:

 

http://www.trebinje.info/images/stories/neverne_bebe/

 

 

 

 

A ovaj spisak koncerta ( samo za sledecih 20-ak dana ) sam po sebi sve govori :

 

27.06.2007 - Podgorica

30.06.2007 - Subotica

06.07.2007 - Lazarevac

07.07.2007 - Srbobran

11.07.2007 - Bar

12.07.2007 - Prijedor ( RS )

13.07.2007 - Rogatica ( RS )

14.07.2007 - Soko banja

15.07.2007 - Sid

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

inace, ja poslusah kojekakve zalopojke nove, i bi mi zao sto to ucinih..smorih se ko zmaj.. niti izdrkah na janu i jelenu ili koga vec..

Edited by LazaGNR
http://www.yumetal.net/forum/index.php?showtopic=32159

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Ajde ovako ljudi...prekinite sa provokacijama i zajebancijama,ako taj extreme (ili bilo ko drugi) voli Neverne Bebe neka ih voli,sta vas boli k...?I ako zeli da pise o njima neka pise,pustite ga!To vazi za sve (svima je ovo upozorenje)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neverne Bebe su bile u Baru krajem Jula,na setalistu Kralja Nikole u Kaficu "PLANET",band je uzivo STRAVA,sjajnA svirka,klavijaturista Milan Đurđević je jedan od najjachih sa nasih prostora i šire,covjek je svaki put pun inspiracije i dobrog raspolozenja,o Jani i JeLeni ne vrijedi trošiti riječi a svi znamo zašto...;),svi zajedno uz Ranđa,Kebac i Vlajka su me još jedan put oduševiLi svojim TaLeNtOm i sjajnom muzikom! :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican bend, samo, nekako su isti... Mislim na scenski nastup i tako to... gledala sam ih 5 puta, i ne razlikuju se ni po cemu, osim po nekoj novoj ubacenoj pesmi. Kao da jedan te isti koncert gledam vec 5 puta :):blink:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...

Bez ikakve želje da bilo koga gušim ili nekom smetam ( zato sam se i povukao sa ovog foruma ), želim da samo dam servisnu informaciju:

 

Neverne bebe rasprodale su svoj prvi koncert u Sava centru koji je zakazan za 25. oktobar. Znači, karata više nema.

 

Ali, zato su zakazali drugi za 30. oktobar. Pa, ko voli nek izvoli.

Nadam se da će velika većina vas shvatiti suštinsku vrednost ovog velikog trenutka za srpski rock'n'roll, veliku pobedu jedne izuzetno građene karijere baziranu na muzici, tonovima, sviračkom umeću i sl.

Kao pripadnik Milanove i Randjine generacije ja im od sveg srca čestitam.

Jer, ako je iko zaslužio oni jesu - sinoć sam na TV-u čuo podatak da su se kao Bebe na bini pojavili oko 1700 puta!!! I preračunao, to je nešto više od 4,5 godina života. Na bini!!!!!

Od klupskog benda koji je svirao većinu obrada došli su do toga da poslednje 3 godine dožive autorsku kataklizmu, ostvare svoje snove i dokažu da zdrava muzika ipak postoji na ovim prostorima.

E, to je razlog mog divljenja. I PUBLIKA, koja je to shvatila. Jer, bez toga nema leba u Srbiji. A oni sviraju kompleksnu muziku.

Uostalom, zar poziv da nastupe ispred majstora kakvi su ''Toto'' ne govori sam za sebe?

I, naravno, pesme. Pesme su ono što ostaje. A njihove će to ostati, u to sam ubeđen.

Toliko.

 

Nadam se da par opozicionara nisam mnogo uzbudio, ovo ja samo jedan post koji ce vrlo brzo biti deo proslosti.

Edited by extreme

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

E znaci onaj kreten bradati za klavijaturama mi tako ide na kurac... Znaci gledao sam ga kako sere po demo bendovima, navodno, smeta mu sto ljudi u demo bendovima nemaju neku tamo magistarsku titulu iz muzike kao on, pa onda to kao nije ozbiljno. Voleo bih da mu skrcam onu njegovu cupavu emotivno - hipi facu :violent::violent::violent:

Edited by Hell on Earth

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se sa prethodnikom, ovde takvi likovi koji nemaju veze sa muzikom ( a zele da budu na tom mestu koje se zove bina ) prave dramaturgiju i seru kako su kao face da bi' ih sve oducio i od muzike i od toga sto oni nazivaju metal, u bilo kom smislu.

S' druge strane, kad se malo smirim i shvatim gde zivimo, negde mi ih je i zao i onda pokusavam da to shvatim.

Srbija brale...

Ovde je totalno normalno da onaj koji ne zna pljuje onog koji zna - bilo koja oblast da je u pitanju, zato - samo opusteno.

I, nek' su svi zivi i zdravi, ipak je ovo samo jedna vrsta glupe prepiske!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ee ovako...

 

htela bi i ja da ostavim neki komentar ovde..

 

jako cenim N'Bebe.. stvarno rade posao kako valja i kako treba.. Sviraju.. o tome ne treba pricati.. Paze o tome kako zvuci bend, o koncepciji, o poruci koju salju publici, kako se predstavljaju.. Divno.. Eh da nam je vise tak'ih, sto bi se reklo.. gde bi nam bio kraj..

 

jedino im zameram 3 stvari koje su na zalost jako bitne..

!. kopiraju.. prvo su kopirali EKV, pa ToTo, i evo sad tacno kopiraju Gibonnia.. (tacno mogu da dam primer nekih pesama..)

2. za tih 4 albuma zajedno sa onim Best off-om imaju samo 2-3 hita..

3. lazne odglumljene emocije u pevanju, i dikcija kakva se meni zaista ne dopada. (znam da Jana npr pre N'Beba zaista nije pevala na ovaj nacin, slusala sam je sa Eutherpom npr..) meni to pevanje zaista vestacki zvuci... nazalost.. volela bi da obe pevaju na svoj nacin..

 

eto.. ovo je moje misljenje..

 

 

Inace svaki respect bendu zaista..

 

 

 

P.S. fanovi.. nemojte me ispljuvati.. jedva sam se usudila da postujem.. :D:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niti sam fan, bar ne u tom smislu, niti bih tebe ili bilo koga ko pise tako realno i u svom fazonu ( a ima sta da kaze ) ispljuvao, niti bilo sta slicno!

Meni samo smetaju ovi ( satro muzizari, a nisu ni muzikanti - to su oni sto nose duge kose ili repove a sviaraju po kafanama i pritom lece svoje komplekse postujuci na ovom ili slicnim forumima ) sto misle da su ''intelektualci'' i koji sebi daju za pravo da oni kao nesto komentarisu.

Zato sam rekao - muka im je od kvazi muzikanata, to mi vec stvarno ide na onu stvar.

Cak i ko ne razume, shvatice.

Nadam se da sam jasan, iskreno.

 

p.s. Alo bre kriticari - Strava centar i to x 2...

Izracunajte koliko je to ljudi koji vole pravu muziku a platili su kartu, nista drugo.

Edited by extreme

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...