Jump to content

Neverne Bebe


Recommended Posts

A "1000 godina"?

zakon. jos malo ma metal. icon_wink.gif jednom su je upropasitili tako sto su od nje uzivo napravili baladu i tako joj oduzeli duh.

 

inace, vise mi se svidja ova postava koja sada svira nego ona prethodna gde je onaj lik sa akusticnom gitarom znao da ispusta neke zvukove koji se najbolje mogu opisati kao krici promuklog galeba (gledali ste novogodisnji prgram per par godina).

 

 

poz!

 

p.s. ima nesto ironicno u tvom potpisu i smajliju koji slemuje u prostom 4/4 ritmu. icon_wink.gif

 

p.p.s. sudeci po adresi smajlija, ti si, kolega, upisao gadan faks. biggrin.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad ih nisam mogao shvatiti ozbiljno, a posebno nakon što sam saznao neke stvari o M.Ð.

 

mnogo sam radozao! biggrin.gif

 

Ovako, čuo sam da je kupovao neke tekstove, i sa tim mi čitava njegova priča pada u vodu, a drugo što se čovjek ufurava da je Mojsije...

Edited by Borislav M.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ja sam morala da ih slusham chitavo ljeto ...nisam imala shto pametnije raditi u Budvu raspalu

Eto ironije...A ja sam u Budvu dosao nekoliko dana posto su oni prestali da sviraju u Kairosu i bilo mi zao jer je to bila jedina rock varijanta tamo... wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 months later...

bio dzaba cert kod piramide pre neki dan, slucajno sam naleteo.....onako...ribe mnogo dobro pevaju...(jedna je extra riba)....ali kako je nakurcen klavijaturista Milan to je strasno....znao sam i od pre da je budala....

Share this post


Link to post
Share on other sites

bio dzaba cert kod piramide pre neki dan, slucajno sam naleteo.....onako...ribe mnogo dobro pevaju...(jedna je extra riba)....ali kako je nakurcen klavijaturista Milan to je strasno....znao sam i od pre da je budala....

ribe ,obe odvaljuju kako pevaju...a,da za Milana jest' vala...

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slusala sam ih samo jednom uzivo...Mislim da je to bilo pre tri godine, jos je bila ona stara pevacica. Njihove pesme mi nisu nista spec, ali se secam da sam se odusevila kako odsvirali pink floyd i kako je onaj pevac otpevao ac dc... Stvarno je bilo EXTRA!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slusala sam ih samo jednom uzivo...Mislim da je to bilo pre tri godine, jos je bila ona stara pevacica. Njihove pesme mi nisu nista spec, ali se secam da sam se odusevila kako odsvirali pink floyd i kako je onaj pevac otpevao ac dc... Stvarno je bilo EXTRA!!!

shta je bilo sa satrom pevachicom?Ona sada peva u Cat people??Ili sam se ja gadno is3povala ,poshto nemam pojma....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...