Jump to content

Downstroy


Chicken Little 420

Recommended Posts

sutra ce na serbian-metal.org biti postavljen nas novi video klip za pesmu the keeper.. ne ocekujte nista pompezno, posle dugo razmisljanja smo resili da ne snimamo profesionalan spot, nema smisla ulagati pare a nema se gde izvrteti, sem na tjubu. :) dakle, jedan opusteni video, sastavljen od nasih mnogobrojnih amaterskih lajv snimaka i klipova sa putovanja, druzenja i sl. ;) hteli smo da ubacimo sto vise stvari, zato nismo radili video edit pesme koja inace traje vise od 6 minuta.. eto, zivi bili! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Kakav je ludak onaj vas bassadzija ali i ovaj pevac je isto opaljen,iskidao sam se od smeha kad sam gledao intervju na netu na nekoj Rubin tv ili tako nesto pocepao sam se! xDDD Samoo napred DAUNNSTOOOJJJ!!! mjeetaaall :rockdevil::pivopije:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste, steva je novi-stari gitarista s obzirom da je s nama odsvirao par koncerata kada misa nije mogao.

 

u subotu, 11. juna slavimo 7. godina postojanja i u tu cast koncert u klubu terrarossa sa bendovima anima i knapp.

 

pozdrav!

 

349592e.jpg

Edited by Chicken Little 420

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ljubitelj metalcore-a, ali svakako sam poslusao pesmu i odgledao spot... Pa sta reci, neverovatno, ali vracao sam pesmu bar 5 puta na pocetak cim sam je odslusao. Jako mi se svidja zvuk + sto su rifovi fantasticni, ulaze jako brzo u usi, mnogo energije izlazi iz vas, cak sam osetio i onu pravu old school NYHC ritmiku i "mast" u vecini delova. Vokali su mi bolji mnogo nego ranije, posebna pohvala za clean deonice, jako su lepo "smestene" u aranzman. Sve u svemu, stvarno nemam ni jednu zamerku, licno posmatrano mnogo mi se vise svidja ovo sto sad radite, napredak je vise nego upecatljiv. Samo tako nastavite, objektivno gledano ocena od mene je cista 10-ka! Cheers!

:pivopije:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala puno karchi! valjda cemo da zasviramo zajedno, ja bih mnogo voleo, ostali ste duzni, kratko je ono bilo! :pivopije:

 

Pa eto, sviracemo zajedno na festivalu "In Metal We Trust II", ali ne znam da li ce se potrefiti isti dan. :/

U svakom slucaju ja sam tamo oba dana, tako da se vidimo 100%! ;)

 

ma Karci je uvek sarkastican :D ahahahaha

 

Postavio sam spot cak i na moj wall na face-u... :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

2ia4nf6.jpg

 

Festival će otvoriti nastupi rumunskog blek metal benda, Negura Bunget, kao i italijanskog ekstremnog metala, Mechanical God Creation. Iz Bugarske im se pridružuju hardkor i metal kor sastavi Last Hope i Vendetta, poznati po tome što ih muzički časopisi prepoznaju kao najuticajnije bendove iz svojih žanrova u jugoistočnoj Evropi. Father iz Rijeke predstaviće hrvatsku metal scenu, a domaću hardkor, metal i pank podršku pružiće All Except One, Downstroy i Shoplifters.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...