Jump to content

Downstroy


Chicken Little 420

Recommended Posts

Pozdrav!

 

Nas bend DOWNSTROY zavrsava snimanje svog prvog demo snimka koji ce se zvati 0051. Na snimku ce se nalaziti jedna pesma (koja je vec zavrsena) i outro. Pored ovoga, na CD cete moci da pogledate fotografije, info o bendu kao i video snimak pesme sa probe.

 

Znaci, demo zavrsavamo uskoro a vi nam dajte predlog gde bismo mogli da uploadujemo pesmu da biste mogli da je cujete...

Svi zainteresovani mogu ostaviti i adresu pa kad sve zavrsimo, saljemo!

 

Muzika je mosh metal, nesto u fazonu Sepultura, Hatebreed, Machine Head i sl. Naravno, nismo bas toliko dobri icon_wink.gif

 

Evo i postave:

 

Darko Zivkovic - vokali

Milos Segrt - gitare/vokali

Miroslav Savic - gitare

Robert Tuvic - bas

Igor Benjocki - bubnjevi

Martin Gak - konga

 

Hvala svima koji nam pomazu i koji ce nam pomagati u buducnosti!

STAY MOSH!

Edited by Theory of Chaos

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro da se jos neko setio da svira mosh...polako se sirimo (sa tom scenom, mislim)

 

javi kada zavrsite demo...a posto trenutno ne mogu od kuce da proveravam mail niti bilo sta da radim, postavicu onu sliku kada se docepam cuteftp-a i inerneta na istom kompu., jel ok Darko?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, Ana... Vidim ja ne javljas se... Inace, poslao sam ti nekoliko fotografija sa photo sessiona...

 

Biljo icon_mrgreen.gif , hvala na komentarima (uspeo sam nekako da procitam poruku)...

 

Demo je gotov, sadzi 2 numere: Respond i Acoustro (ovo je u stvari outro - konga + gitara)... Pesma koja je bila na 202 je pogresno najavljena kao 0051 a to je u stvari naziv demo snimka...

 

Trenutno se zavrsava montiranje spota i onda ce biti kompletiran disk... Naravno da cu vam poslati...

 

Dolazim sledece nedelje najverovatnije na TOD pa mogu poneti disk ali ne znam da li ce spot biti gotov... Cujemo se!

 

POZDRAV!!! MOSH!!!

Edited by Theory of Chaos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je super... Samo ona slika na indexu je logo od benda Ektomorf icon_smile.gif To OBAVEZNO skini pa stavi nesto slicno... Znam da ce pronaci nesto na netu icon_smile.gif Ostalo je strava, a ako ti treba taj nas orao u vecoj rezoluciji za pozadinu sajta, poslacu ti!!!

 

HVALA TI DO NEBA!!! Uradi nam i recenziju, ok? PUNO POZDRAVA!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinuo sam logo, cim nadjem nesto odgovarajuce, postavicu...sto se tice orla, ne treba veca rezolucija, onda bi se mnoogo sporo ucitavalo! Iovako je zahtevan sajt...

drago mi je da ti se svidja... btw, znas da sam ti rekao da mi treba 7 dana da uradim... e pa ovo sto vidis uradjeno je za jedno popodne! icon_wink.gif

 

sto se tice recenzije, nema problema, bice u sledecoj dopuni sajta radio emisije!

Edited by El_Nino

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...