Jump to content

Downstroy


Chicken Little 420

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ajde da ostavim i ovde vest, kad sam vec i na Anasteziji

 

DOWNSTROY, ANESTEZIJA, SIMARGAL, AMON DIN, + JEDAN BEND (moondive verovatno, nista sigurno)

AKADEMIJA, 13.2.2004., PROMOCIJA NOCTURNE #2

21H, 150 DINARA..

 

DODJITE..

 

a vama momci, hvala sto dolazite...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Kako mrzim ovu grupu a i tipove koji sviraju u njoj. Znaci Sepulturu i Soul Fly stvarno ocajno sviraju a pesme su im veoma jadne. A i najvise mi je iznervirao vokalista ovog benda koji je u Nocturne zine izjavio kako svi ljudi se okrecu black metalu a to uopste nije tacno.Kod nas se uopste ne slusa mnogo black metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta se ti palis? Kako mozes da mrzis nekog koga ne poznajes i da bilo sta pricas o istim? I sta se ti razumes u Sepulturu i Soulfly (koji btw. ne znas ni da napises...)...

 

A gde si ti slusao nase pesme? Iznervirao sam te mojim odgovorima za intervju? Sto nisi lepo okrenuo sledecu stranicu i citao nesto drugo?

 

Black Metal se slusa dosta, mnogi bendovi bas to sviraju i sta tome fali? Ja licno slusam i Black Metal ali onaj kvalitetniji poput Anorexia Nervosa, Emperor i sl. Dark Funeral je po meni kvlt ali ne hvala.

 

Toliko. Pozdrav i opusteno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta se ti palis? Kako mozes da mrzis nekog koga ne poznajes i da bilo sta pricas o istim? I sta se ti razumes u Sepulturu i Soulfly (koji btw. ne znas ni da napises...)...

 

A gde si ti slusao nase pesme? Iznervirao sam te mojim odgovorima za intervju? Sto nisi lepo okrenuo sledecu stranicu i citao nesto drugo?

 

Black Metal se slusa dosta, mnogi bendovi bas to sviraju i sta tome fali? Ja licno slusam i Black Metal ali onaj kvalitetniji poput Anorexia Nervosa, Emperor i sl. Dark Funeral je po meni kvlt ali ne hvala.

 

Toliko. Pozdrav i opusteno!

Na primer,meni se vas bend jako dopada,odusevili ste me na promociji Nocturne-a,i zanima me kako mogu da nabavim vas demo?

 

Roots Bloody Roots ste na Nocturne promociji odsvirali perfektno.

A i ne bih se slozio da se kod nas najvise slusa Black Metal,mislim,mozda je medju najslusanijim pravcima,ali cini mi se da Power Metal ima najveci primat.

 

A i ne treba raspravljati o kvalitetu Black Metal bendova,jer ima vise vrsta istog.Tako da se Dark Funeral i Emperor svakako ne mogu porediti(mada,kada bi se uporedjivali,Emperor bi pobedio sa n% vise glasova,iako je DF kvlt bend).

 

Uglavnom,da rezimiram,kako mogu da nabavim demo od 1500 dinara :?)

 

P.S video sam sinoc u Knez Mihajlovoj onog lika sto svira kongu(valjda se tako zove instrument,veliki bubanj,ili sta vec icon_smile.gif ) kako svira sa onim likusama sto vrte vatru na kablovima i lancima.To je bilo cool icon_smile.gif

Edited by SlavoniC

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto se zove 0051 icon_confused.gif

mislim da je to zato sto su snimanje demo-a platili soma ipo kinti icon_smile.gif ...

 

inace slusao sam downstroy jednom u filozofu i bio sam odushevljen, pogotovo zbog hatebreed-a icon_rockdevil.gif

 

me+aL uP youR aSs!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao, odjednom se svi upisaste na temu... Hvala na podrsci... Demo mogu poslati, samo mi dajte adresu... Nazalost, snimili smo samo jednu pesmu i jedan outro... Da, Martin zivi trenutno u Beogradu a sada svira djembe, menjao je kongu... Glupira se po Beogradu icon_smile.gif

 

Puno pozdrava svima i posetite nas website...

Nadam se da cemo ove godine snimiti mini album... RESPECT!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...