Jump to content

Downstroy


Chicken Little 420

Recommended Posts

E cujem da me Milos ogovara za neke osigurace sa rodjendana koje je izvadio iz pojacala. Pa ako ih jos uvek trazi a nema pojma gde ih je ostavio. . . ja sam mu ih nabio u bulju pa nek mu ih cupa iz bulje ostatak ogovaracke ekipe. Svi znaju da ne volim kad mi neko prica iza ledja! Ako Milos nije znao neka se uputi za vise informacije kod Darka i Igora.

 

Sva sreca pa ne mogu da dodjem na Metal fest!

 

 

P.C. Pijte za mene.... pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma OK je sve covece...samo sto mi pojacalo nije radilo prviih 15 min. ali onda je robi doneo osigurac i tako...i da...ne prica ti niko iza ledja nista i ne znam odakle ti to uopste !!! POZDRAV

 

P.s. Video sam slike sa zurke, strava su, a gde su snimci ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

"E sada sam konacno dobio svoj primerak diska i zaista vam mogu reci da sam u potpunosti odusevljen celokupnim materijalom...super su pesme i ima puno ambijentalnih delova sto mi se posebno svidja. Lepo ste sve to spakovali u jednu celinu! Gde smo sada mi? i Vrisni moje ime...definitivno moji faforiti!!! Jedina zamerka su po koji vokalni fals u pojedinim delovima i previse visok vokal u jednoj od numera...cini mi se da je u pitanju Vrisni moje ime, ali nista sto se ne da popraviti, zar ne??? Pazite kad sam se pre neki dan probudio i poceli pojedini refreni da mi se motaju po glavi od samog jutra...e to znaci da je posao dobro obavljen:), cim sam ustao pustio sam disk!!! Nemojte da se opustite posle ovako pozitivne kritike jer vam zelim da furate ovaj fazon i dalje, kao i mnogo uspeha u daljem radu!!! Sve najbolje!!!" (Bloodline)

 

HVALA!!!!

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...