Jump to content

Vaš prvi metal disk


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Pa posto svi navode prvu kasetu i to nemetal ja cu onda reci: Riblja Corba - Prica o ljubavi obicno ugnjavi, kupili mi moji tamo '89.-e ili 90-e a posle toga sam vec kupio sam Appetite For Destruction od gansa i tako dalje do konacnog ludila icon_smile.gif

E! I moja prva rock'n'roll kaseta je bila ta od Corbe, kupljena u to vreme... Interesantno je da su moji uglavnom kupovali domace rok kasete, sve do '92 i najezde 'narodne' muzike...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno,ali i onim sto drugi nemaju...

 

A zasto je to original CD glupav? Pre bi to reko za kopije...i MP3-je...

 

ORIGINALI RULE...

uopste se ne slazem.....

mozda ne razmisljam na taj nacin,mozda gresim,ali-potpuno mi je bezveze kad si faca jer imas nesto sto drugi nemaju.

Ja npr imam nekih 200 original CD-ova ali svi su od caleta!Sad je takvo stanje da ni u ludilu ne bih dala pare za original.Imam mali milion precih stvari.

a jel sad treba da mislim da sam bolja jer imam te CDove?oni su zapravo pare iliti statusni simboli.Ne treba deliti ljude na osnovu toga koliko novca imaju.

 

Odlutala sam malo,ali nevermind.

 

I nisam mislila bukvalno da su originali glupavi.naprotiv.mada su meni isti kao mp-trojke ili ovi pirati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nazalost ne mogu da se setim koji je prvi disk koji sam ikad kupila.Ali znam da je jedan od prvih diskova koji mi je ikad potpao pod ruke sigurno bio Appetite od Gunsa icon_da.gificon_wink.gif

Inace,recite da sam luda,ali meni je mnogo,da tako kazem,sladje icon_smile.gif slusati sa kasete,iako ih davno nisam slusala.A to,na koji nacin ces doci do muzike,da li slusas mp3,kasetu ili original,smatram da uopste nije bitno,vazno je da slusas ono sto volis pivopije.gif

Poz

Edited by stpgirl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je Check Your People, stvarno vrijedi para koje su date za njega!!!

 

Vazno je imati domace na originalima!

 

poz

Nije nazalost, voleo bih ja da imam sve od njih ali imam taj Downset koji je i istoimeni album.Inache meni se najvishe svidja: do we speak a dead language koji takodje planiram da kupim na originalu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije metal disk,ali svakako jeste prvi-neki the best of M.Mansona u koga sam jedno vreme (pre par god.) bila zaljubljena wallbash.gif

Drugi disk koji jeste bio metal bio je neki Korn hits koji sam dobila za rodjendan. icon_uhoh.gif

Sve sam neke kompilacije dobijala i kupovala dok ne dobih lepo My Dying Bride-''The dreadful hours'' i polako(ne previse) ne zaronih u doom vode icon_smile.gif

I onda sam lepo pocela da kupujem albume itd. ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...