Jump to content

Crematory


botorius

Recommended Posts

  • Replies 196
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Juce sam se vratila iz Madjarske,i donela Crematory-Remind.To je dupli disk(na jednom su najbolje pesme uzivo izvedene,a na drugom njihov demo iz '92. i neke pesme sa singla Fly(+ nem. verzija Tears of time)),sa booklet-om od 60 strana(kompletna biografija,diskografija + slike)!!!

Upravo se drogiram njime...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Juce sam se vratila iz Madjarske,i donela Crematory-Remind.To je dupli disk(na jednom su najbolje pesme uzivo izvedene,a na drugom njihov demo iz '92. i neke pesme sa singla Fly(+ nem. verzija Tears of time)),sa booklet-om od 60 strana(kompletna biografija,diskografija + slike)!!!

Upravo se drogiram njime...

 

 

Imam to izdanje,nabavio sam ga prije tacno godinu dana i preslusao X puta.Koncert je fenomenalan,sa svakog albuma hronoloski su svirali po 2-4 pjesme.Produkcija besprijekorna,samo mi je zao sto nema zenskih vokala na odgovarajucim pjesmama.

Na kutiji mi stoji naljepnica da je limitirano izdanje.Booklet je ogroman,milion slika iz svih perioda benda,ali je sve na njemackom.Angel,reci mi da li je i tvoje izdanje kao ovo moje, posto ne znam zbog cega je moje limtirano,sta ima odn. sta nema u odnosu na ostala?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce sam se vratila iz Madjarske,i donela Crematory-Remind.To je dupli disk(na jednom su najbolje pesme uzivo izvedene,a na drugom njihov demo iz '92. i neke pesme sa singla Fly(+ nem. verzija Tears of time)),sa booklet-om od 60 strana(kompletna biografija,diskografija + slike)!!!

Upravo se drogiram njime...

 

 

Imam to izdanje,nabavio sam ga prije tacno godinu dana i preslusao X puta.Koncert je fenomenalan,sa svakog albuma hronoloski su svirali po 2-4 pjesme.Produkcija besprijekorna,samo mi je zao sto nema zenskih vokala na odgovarajucim pjesmama.

Na kutiji mi stoji naljepnica da je limitirano izdanje.Booklet je ogroman,milion slika iz svih perioda benda,ali je sve na njemackom.Angel,reci mi da li je i tvoje izdanje kao ovo moje, posto ne znam zbog cega je moje limtirano,sta ima odn. sta nema u odnosu na ostala?

 

Ja bih rekla da je to-to.Limitirano je iz razloga sto ima bonus disk(onaj demo+pesme sa singla Fly).Nego,da li si provalio onaj deo u pesmi Take kada Mattias-u puca glas smile.gifsmile.gifsmile.gif ?Joj,ja sam umrla od smeha kad sam cula.Inace,sve ostalo je cista perfekcija(najezim se svaki put kad cujem pocetak Shadows of mine ili Tears of time).

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Odlican bend! Jedan of favoritea mojih svakako. Obozavam sve sto su do sad izdali, nemaju stvarno ni jedan los album. Mozda bih izdvojio njihove ranije albume, radjene u mracnijem death/gothic fazonu.

 

P.S. ne znam da li znate (verovatno da znate smile.gif ), ali momci su su se rasformirali jos pre oko 2 god. sa obecanjem da ce nastaviti da se bave muzikom i verovatno izdaju neke nove stvari u buducnosti. Interesantno je i cime se bave u "stvarnom" zivotu ljudi iz benda, ne secam se sad tacno ali sam se slatko smejao. smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican i origianalan bend.

Steta sto su se raspali...

 

ponovo su se okupili i ovih dana snimaju biggrin.gif

 

Haha, to je dobro cuti.

Mada su meni najbolji bili u periodu "Tears of Time" pesme (Illusions). Ovi clean vokali im ne pristaju preterano.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...