Jump to content

Crematory


botorius

Recommended Posts

  • Replies 196
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Meni nije uopšte loš novi album.

Ok, donekle se slažem sa Danilom, ali Crematory čak ni sad nisu loš bend. Voleo bih da ih vidim uživo.

Da, svu salu na stranu, album je stvarno dobar. Ova Out of Mind fenomenalna pesma. Produkcija dobra, sve je na mestu. I ja bih na cert otisao opusteno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Што више слушам "Infinity" утисци постају све бољи и бољи. Тачно је да није ништа посебно, за неку надпросечну оцену, али што се мене тиче, као старог фана бенда, добар албум.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Sram me bilo, jbg...

 

Sad ti se desilo, al' nemoj više da ti se ponovi :haha:

 

Elem, ja sam album preslušao dva puta i ostao mi je vrlo pozitivan utisak, ali ću morati još da ga slušam da bih mogao da napišem nešto suvislo :bigblue: Prvi utisak je bio baš ok. Ili mi je album jednostavno "legao" u tom trenutku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 year later...

danima se drogiram sa act seven...savrsen album,sto ga vise slusam,to mi se vise svidja...izmedju tog albuma i poslednjeg,slabo im je nesto islo sa pavljenjem dobre mjuze,barem po meni...mada,samo sam ih ovlas preslusao...poslednji mi zvuci ok,to sto sam cuo preko jutjuba...to mi je sledece za skidanje...jedini problem je kod njih sto pojedini albumi lice na predhodnike,skoro da su identicni...kao jedan isti album da je,samo jako dugacak...prvi i drugi pogotovo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 4 years later...
  • 4 months later...
  • 1 year later...
  • 1 month later...

Njih toliko boli kurac da im je fb stranica skoro kompletn na nemačkom i onda ovo dožive u svojoj zemlji

 

 

U suštini bend koji se svodi na Nemačku i Austriju sa turnejama uz par random pojavljivanja na evropskim festovima tu i tamo. Novi album https://yadi.sk/d/Y10LtmPh3UM5Sw još jedno u beskrajnom nizu nepotrebnih izdanja posle Believe, a ima i lajv album iz prošle godine na kome skoro ništa staro ne sviraju, vreme je da poslušaju glas fanova i opet crknu. U suštini su prevazišli sva očekivanja realno, 25 godina karijere za njih, nikad ne bih očekivao nazad u dan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...