Jump to content

Crematory


botorius

Recommended Posts

  • Replies 196
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

o bože kako je ovo jedna smešna grupica ljudi!

naježio sam se kako su smešni... da ne grešim dušu bili su na nivou pre 10 godina i to jedno 4,5 meseci, dok svi ostali bendovi nisu nastavili sa evolucijom... oni, potpuno sikreno nastavljaju po starom... :ne: staromodne, glupave ideje, a napaljeni su kao crnci... doduše probali su da se modernizuju sa onim poslednjim albumom albumom ali ipak su ostali jeftini kao semenke... jedini bend koji je takodje smorio, a koji moze da se meri sa njima je Atrocity... fuj... jebena nemachka veza...

globalno Crematory je jedan od najprecenjenijih bendova... plus njihov bubnjar je nasmešniji bubnjar na kugli zemaljskoj, a onaj ženski kostur za klavijaturama je verzija zombija koji se probudio ujutru za posao... nemoj da pričaš da imaju novi singl_ ja sam mirno živeo u ubeđenju da su se raspali, a evo vidi sad ovo..

 

jel ima neke stresne ikonice?

:mrtav:

evo može i ova...

 

E, ovo si stvarno nikad bolje rekao. Ja sam hteo na fin način da izrazim svoje gnušanje njima na prethodnoj strani, šteta što ne dadoh sebi oduška. Katastrofa od benda definitivno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

moram da strazarim sad u nedelju..inache obozavam Caroline , Unspoken je fenomenalna stvar.. Act seven-moja omiljena stvar... ne znam ali meni oni imaju neki slican zvuk kao Paradise lost ali iz faze albuma gothic... samo malo su melodicniji i vokali su kreativniji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedno pitanje:sta je toliko lose biti isti?pa maideni to rade vec 20 godina pa....mislim da ne moras da se menjas da bi te ljudi gotivili ali opet ta misljenje i stavovi....

Pa, pazi, nema nista lose u tome da je neko "isti" godinama, ali u tom slucaju je bitno da je bend u samoj bazi kvalitetan... Ne znam, ali Crematory jednostavno iziskuje promenu, jer su bazicno i strukturno jedan od najjeftinijih bendova koji postoje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, pazi, nema nista lose u tome da je neko "isti" godinama, ali u tom slucaju je bitno da je bend u samoj bazi kvalitetan... Ne znam, ali Crematory jednostavno iziskuje promenu, jer su bazicno i strukturno jedan od najjeftinijih bendova koji postoje
.

pa koliko sam ja razumeo i cuo ovu novu pesmu to ce definitivno zvucati drugacije,doduse sa starim crematory smekom!ono za jeftinocu nisam bas skontao na tvoj nacin a promene su tu ako sam dobro skontao imaju novog gitaristu! icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, ja jos nisam cuo taj novi Crematory posto uopste nemam nikakvo interesovanje sto se tice njih. Zasto su jeftini? Pseudo-emotivnost, jednostavni rifovi, dosadne nemastovite i preizrazene "popične" klavijature koje satro stvaraju "atmosferu", plus growl na njih, 90% pesama koje se ne odvaja od dosadnog "uvod- strofa -pompezni refren -strofa ..."

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam greskom rekao da je novi abum izasao jer su mi poslali obavestenje na mail ali je bilo na nemackom,no album ce biti u skorije vreme sigurno.

sto se tice

Zasto su jeftini? Pseudo-emotivnost, jednostavni rifovi, dosadne nemastovite i preizrazene "popične" klavijature koje satro stvaraju "atmosferu", plus growl na njih, 90% pesama koje se ne odvaja od dosadnog "uvod- strofa -pompezni refren -strofa ..."

nije to lose za opustanje mada ukusi su....

da jesu moram da priznam jer jesu ali meni se svidjaju bas iz tog razloga sto je sve prosto,bez mnogo komplikovanja.jednom recju pristupacno.

istina je da su im albumi ko presliakni ali svaki donosi,bar meni,nesto novo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, ako je to razlog zbog kojeg ih gotiviš, onda cool. Međutim, ja ih ne volim iz razloga zato što mi izgledaju kao da se napinju iz petnih žila da budu inovativni, a rezultat koji daju je i suviše jedan (meni barem) veoma loš stereotip.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Agarth Posted on 31. 3. 2004, 03:16

  Pa, ako je to razlog zbog kojeg ih gotiviš, onda cool. Međutim, ja ih ne volim iz razloga zato što mi izgledaju kao da se napinju iz petnih žila da budu inovativni, a rezultat koji daju je i suviše jedan (meni barem) veoma loš stereotip. 

u pravu si i tu ne mogu da ti prigovorim ali jednostavno nam se to svidja,ma to nije ni vazno

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Hm... mislio sam da sam postovao o novom albumu vec...

Oh well, mozda je to bio drugi forum icon_smile.gif (senilnost icon_uhoh.gif).

 

Zvuce dosta komercijalnije, cak na momente (samo na momente!) podsecaju na Musique (ToT), mada sve to ne zvuci lose.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zar oni nisu prestali sa radom pre nekih 3 godine?! Sećam

se da su snimili i izdali onaj album Believe, pa odustali od

rada, jer su kao završili svoje i nema svrhe nastavljati sa

radom. To što sada izdaju novi album je samo dokaz psihičke

nejakosti članova benda, i padanje na kolena pred pravilima

muzičke industrije, pokoravanje toj prljavoj tvari, novcu.

Stvarno jadno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu prestali sa radom...

Ali su svakako prestajali pre tri godine, i odvirali svoj poslednji koncert na

kojem su rekli:

"Doviđenja muzička sceno".

Toga se dobro sećam, i bilo mi je malo žao, ne zato što volim bend, neko što

sam tek nešto čuo od njih, a već se raspali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...