Jump to content

Vampire: The Masquerade


Sinstrel

Recommended Posts

Lemmy, ne kažem da je to isti kalup, fazon, ali nije da nisu imali dovoljno popularnosti.

Bloodlines pre svega ima odlične dijaloge i intrigantnu priču i izbore koji zaista imaju uticaj na završetak igre, što većina rpg-a ne poseduje jer se sve svede na neku caku. (npr. Mass Effect serijal)

Ništa ne očekujem od tog studija dok ne izbace igru.

 

Imali su, u pravu si, ali mislim da je Bloodlines dovoljno popularan sam za sebe i da ne mora zavisiti od trenutne popularnosti tematike. Na manje/vise svakom gejmerskom sajtu je proglasavan za jedan od najboljih RPG naslova svih vremena, ima jako veliku bazu fanova, a ovi silni modovi i pecevi koje ljudi prave 10 godina nakon sto je izasla igra najvise pokazuju koliko je igra zaista popularna. Dakle, nastavak bi imao itekako dobar prolaz, tu nema diskusije. E sada, zasto se neka kompanija ne odluci da otkupi prava ili barem napravi novu slicnu igru, to mi nije jasno. Stoji da je najlakse odraditi neki Ragnarok sa zmajevima, patuljcima i sekirama i da ce se masa primiti mokentalno, ali i na ovo bi se masa itekako primila. Mislim da je tu stvar pre svega u tome o cemu si pisao u drugoj recenici...mnogo je tesko napraviti igru sa kompleksnom pricom i izborima koji zaista uticu na kraj igre. A boli kurac nekoga da to radi.

 

Ne ocekujem ni ja nista epohalno za sada od te Vampyr igre, ali raduje cinjenica da se tako nesto pravi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jes' vala, ne pamtim kad je neka tema na igrama bila ovako aktivna. (osim onih tekovina masovne kulture LoLa i Dote...)

 

A btw nisam odigrao Vampire. Mogla bi to da mi bude sledeća zanimacija, multiplayer igre i onako ne smem da pipam.

 

Osim PESa :D

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni identicno bilo kada sam igrao prvi puta. Popunjavao upitnik i dobio Gangrela.

 

Vampiri obavezno stivo. Ima modova tek toliko da poprave neke bagove (taj unofficial patch npr.) ali trebalo bi makar jednom opiciti original bez ikakvih gejmplej itd. dodataka. I to sa Malkavianima :mhihi:

 

Unofficial patch ne popravlja samo bagove, dodaje i nove misije i unapredjuje stare (Hallowbrook hotel recimo, totalno je novi pocetak misije).

 

Po meni, prvi puta treba odigrati samo sa 1.2 patch-om, cisto da se vidi kakva je igra bila 2004. I nikako ne sa Malkavianom, za prvi put to je jako konfuzno. Bolje uzeti Toreadora ako vise volis socijalne skilove i zelis da odredjene misije prelazis obmanom iil Brujah ako zelis da odredjene misije prelazis totalnom tabacinom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma zajebavam se, ja sam prvi put igrao sa Tremerima, i to je nekako najsmisleniji Camarilla kraj, ako vodis trimera i podrzis znate-vec-koga :D Najlakse je opiciti sa njima ili Gangrelima, i jedni i drugi vazda bili OP klanovi, mada i Budze su easy mode. Ja sam toliko davno igrao original da sam potpuno zaboravio, ako su zaista dodali par novih stvari bez da menjaju ista onda def. odigrati sa unofficial patchevima, slazem se :)

Edited by Salvation

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma taj bag sa Johansenom ispravlja oficijelni patch.

 

mislim da kod nezvanične zakrpe ima izbor da li da se instaliraju samo ispravke bagova ili i dublje izmene igre

1.2 verzija ni izbliza ne ispravlja sve probleme, već samo one kritične.

 

Nema te opcije. Evo ja pre dve nedelje igrao sam ovim najnovijima i nije bilo nikakvog izbora pri instalaciji.

 

Ma zajebavam se, ja sam prvi put igrao sa Tremerima, i to je nekako najsmisleniji Camarilla kraj, ako vodis trimera i podrzis znate-vec-koga :D Najlakse je opiciti sa njima ili Gangrelima, i jedni i drugi vazda bili OP klanovi, mada i Budze su easy mode. Ja sam toliko davno igrao original da sam potpuno zaboravio, ako su zaista dodali par novih stvari bez da menjaju ista onda def. odigrati sa unofficial patchevima, slazem se :)

 

Pa ako podrzis jedinu pravu Kamarila opciju. :obrv: Tremere su mi uvek omiljeni bili.

Ja sam mu predlozio da igra bez unofficial patcheva cisto da vidi kakva je izvorna igra u originalu. Ali posto unofficial patchevi ne menjaju nista jako bitno u samoj igri, onda moze i tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I will try to get out more videos this week, what do you like to see other than a Clan video? The next one will be Lasombra btw. Also spread the word and the videos everywhere you can smile emoticon we are that much closer to release, and we need your support that much more.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...