Jump to content

Vampire: The Masquerade


Sinstrel

Recommended Posts

Pre jedno mesec dana mi je u ruke dosla REDEMPTION i kraljevski me je razocarala. Prica je sranje, Kristof je ne jednodimenzionalan nego jos gore od toga ako moze...sve u svemu jedna od najlosijih igara koju sam video a tako sam se nadao da ce biti dobra....Da li uopste da pokusavam sa Bloodlines? Vidim da na vecini sajtova dobija znatno vecu ocenu od onog sranja Redemption.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, ja igram sa Tremere likom po imenu Welb icon_mrgreen.gif, i ostalo mi još par sporednih zadataka u Santa Monici i nešto u dole u gradu icon_smile.gif.

Koliko znam, izašla je zvanična zakrpa i to verzija 1.2, ali meni neće da se instalira. Možda zato što imam CD verziju.

 

Nego, neka mi kaže neko što se tiče te nezvanične zakrpe, da li rade save-ovi sa njom?

 

Kada završim, vjerovatno ću igrati sa Ventrue-om. Volim da izigravam fašističkog aristokratu mrred.gif

 

A Gangrele bojkotujem zbog onih glupih dredova (izgleda ko onaj moron iz Korna) ph34r.gificon_da.gif

 

Imam samo 256 RAM-a, i GeForce4 MX, ali mi radi sasvim fino na minimum detalja (i i dalje izgleda krajnje pristojno), jedino što mu treba mnogo da učita neke veće lokacije, kao što su glavne ulice.

Morash da patch prekopirash u direktorijum igre pa tek onda da ga pokrenesh...

Nema veze shto je cd verzija - ja sam moju patchovao...

Radicje ti svi saveovi pre Society of Leopold gde bi ti ionako izbacivala igra bez patcha...

Pa ti ondak izaberi zhensku Gangrelku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre jedno mesec dana mi je u ruke dosla REDEMPTION i kraljevski me je razocarala. Prica je sranje, Kristof je ne jednodimenzionalan nego jos gore od toga ako moze...sve u svemu jedna od najlosijih igara koju sam video a tako sam se nadao da ce biti dobra....Da li uopste da pokusavam sa Bloodlines? Vidim da na vecini sajtova dobija znatno vecu ocenu od onog sranja Redemption.

Prvo pricha skroz valja...

Kol'ko-dimenzionalnog krstasha-preobracjenog-u-vampira si ti ochekiv'o?

Igra je prilichno stara (5-6 god.) i u svoje vreme je bila skroz fina...

Probaj sa Bloodlines ako mozhe komp da ti tera, necjesh se pokajati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Morash da patch prekopirash u direktorijum igre pa tek onda da ga pokrenesh...

Nema veze shto je cd verzija - ja sam moju patchovao...

Radicje ti svi saveovi pre Society of Leopold gde bi ti ionako izbacivala igra bez patcha...

Pa ti ondak izaberi zhensku Gangrelku...

Hvala na pomoći icon_da.gif

 

Vidiš, mogao bih sa Gangrelkom, mada me plaše ženke sa onolikim kandžama icon_smile.gif

 

Inache da pokvarim iznenadjenje taxista je ustvari Caine...

 

A za ovo ću te ubiti mrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na pomoći icon_da.gif

 

Vidiš, mogao bih sa Gangrelkom, mada me plaše ženke sa onolikim kandžama icon_smile.gif

 

A za ovo ću te ubiti mrred.gif

Ma fina je gangrela al' se [pretvara u neshto shto bi trebalo da lichi na beskrilnog slepog misha (?), il' tako neshto... Shta su ovi Trojkashi hteli da time kazhu ostaje misterija...

Razochara me Protean kao i Animalism...

 

Pa sumLjam da bi provalio... Ja dodjoh do tog zakljuchka chachkajucji po direktorijumu igre - Vampire -

Bloodlines\Vampire\sound\character\dlg\main characters\caine ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sljepi miš bez krila? Oooooh, sounds creepy... ph34r.gif

 

Dobro, što se tiče Caina, u tom slučaju ti je oprošteno icon_da.gif

Ali onda se pitam, da li će taj taksista imati neku ulogu u cijeloj priči, jer inače ne vidim nikakvu poentu u tome što je on Cain. Vjerovatno hoće, idem da presulšam dijaloge icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda nisam odjektivan što se redemptiona tiče ali stvano su na živce išli oni suvi dijalozi između Kristofa i časne sestre. Delovalo mi je jako isforsirano,isfolirano i....lažno. Kao u nekom lošem filmu B produkcije. Gameplay takođe je znao da mi ide na nerve. Jedva sam čekao da postane vampir i posle sam se razočarao sa objašnjenjima i izvedbama moći. Pogotovo kako sisa krv prolaznicima i oni posle samo odšetaju. Očekivao sam nešto drugo od igre. Možda je to glavni razlog zbog čega sam se razočarao. Prvo,nisam očekivao da se igra sa već odrđenim likom. Očekivao sam puno više slobode u priči i stvaranju tog istog lika. Spominjanje silnih klanova pre nego što sam uzeo igru me je maximalno popalilo i posle sam se razočarao. Opet kažem da možda i nisam objektivan. Nisam došao ni do pola igre. Stao sam posle obralčuna sa prvim boss-om u igri. A i kada mi se pridružio onaj bradonja,više mi je smetao nego što je pomagao.

 

Očekivao sam nešto u fazonu baldur's gate ili icewind dale što se izvedbe igre tiče. Što se vampirskih igara tiče,za sada mi je legacy of Kain neprevaziđen zbog priče i likova ali je tehnička strana igre osrednja.

 

Nabaviću bloodlines. Nadam se da će mi se svideti.

 

Nemojte mi odmah skakati za vrat ( hehehe.) Stvarno sam želeo da mi se svidi...evo,daću joj još jedu šansu. Instaliraću opet pa da vidimo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sumLjam da bi provalio... Ja dodjoh do tog zakljuchka chachkajucji po direktorijumu igre - Vampire -

Bloodlines\Vampire\sound\character\dlg\main characters\caine ...

A ja sam provalio tako sto sam igrao (drugi put). Ti si koristio "cheat"! icon_smile.gif

Arsene 'ocu moj disk... icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čim se vidim sa Nikolom, on će ga dobiti icon_mrgreen.gif

 

Pa kod mene je, pa kad god hoćeš, možemo se naći da ti vratim.

 

Taxista je Cain? Dođavola. Pa nakon toliko godina, samo da je sačuvao neke gluposti, mogao ih je prodati antikvarnicama za dobre pare, a ne da živi od taksiranja icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sljepi miš bez krila? Oooooh, sounds creepy... ph34r.gif

 

Dobro, što se tiče Caina, u tom slučaju ti je oprošteno icon_da.gif

Ali onda se pitam, da li će taj taksista imati neku ulogu u cijeloj priči, jer inače ne vidim nikakvu poentu u tome što je on Cain. Vjerovatno hoće, idem da presulšam dijaloge icon_smile.gif

I to dvonozhni da ne kazhem bipedalni... Na momenat pomislih da je u pitanju Viccistude Level 6 Chiropteran Marauder... ph34r.gif

 

Ima vrlo bitnu ulogu u prichi - vozi taxi... Ne omalovazhavaj mu zanimanje... icon_biggrin.gif

Nishta Caine taxira i jebe mu se za Antediluvane, Gahennu, Thin Bloodove i sl. ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa mnogo sam pametan pa sam provalio... icon_smile.gif

Odala ga aura... icon_smile.gif

U razgovoru sa njim, (deo kada se krijem od vampira) par momenata su mi bili nekako sumnjivi i posumnjao sam da je on Cain a onda u razgovoru sa nekim ljudima koji su takodje igrali igru samo sam potrvrdio moju sumnju. Mada opet ne znaci da je on Cain.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa mnogo sam pametan pa sam provalio... icon_smile.gif

Odala ga aura... icon_smile.gif

U razgovoru sa njim, (deo kada se krijem od vampira) par momenata su mi bili nekako sumnjivi i posumnjao sam da je on Cain a onda u razgovoru sa nekim ljudima koji su takodje igrali igru samo sam potrvrdio moju sumnju. Mada opet ne znaci da je on Cain.

Ma i meni je "malo" bila sumLjiva njegova aura...

I da, pishe se Caine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...