Jump to content

Vampire: The Masquerade


Sinstrel

Recommended Posts

Men with the crest je onaj Anarch kome se prvo obracash kada dodjesh u LA, onaj lik preko koga jurish kasetu, on je baron LA-a, ali sam mu ime zaboravio. ILI je to onaj seronja witch-hunter, koga sam tako lepo tovario sa Fire Axe... mrred.gif

Shto se Giovanni-a tiche, mog'o si i prostije: sharmirash ribu u holu u beloj 'aljinici, ona te ODMAH odvede u katakombe, druga prostorija odatle ima onaj artefakt za onu kuravu u downtown hospital, i vrlo lako stizhesh do ona dva gay-kineza.

 

Kad te izbaguje, Beckett ce ti samo po x na n-ti put reci "Don't open it"! Vau. Nikad ne bi ni pomislio da ce ti to reci, zar ne? biggrin.gif

 

E sad, HUGE SPOILER! Najbolji kraj (za sve) se dobije ako se odlucish za Anarchs. Znash ono, happy end an all that crap. A sem toga vredi videti i Jack-a kako se cereka u zavrshnoj animaciji, poshto je to najsvetlija tachka dotichne. icon_sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Men with the crest je onaj Anarch kome se prvo obracash kada dodjesh u LA, onaj lik preko koga jurish kasetu, on je baron LA-a, ali sam mu ime zaboravio. ILI je to onaj seronja witch-hunter, koga sam tako lepo tovario sa Fire Axe... mrred.gif

Shto se Giovanni-a tiche, mog'o si i prostije: sharmirash ribu u holu u beloj 'aljinici, ona te ODMAH odvede u katakombe, druga prostorija odatle ima onaj artefakt za onu kuravu u downtown hospital, i vrlo lako stizhesh do ona dva gay-kineza.

 

Kad te izbaguje, Beckett ce ti samo po x na n-ti put reci "Don't open it"! Vau. Nikad ne bi ni pomislio da ce ti to reci, zar ne? biggrin.gif

prvo se obratis Jacku, pre nego sto pocnes da igras, posle uvodnog filma kad ne Nines spasi. Abraham Isak jer bran LA. Hunter je Bah. Ja sam ga sjebao anakondom iz one kucice na poligonu.

 

a jebiga nisam uspeo. bio sam zensko i nije tela da se prci samnom. a na koju kluravu mislis na onu giovanni rodjaku ili onu ribu kad udjes pa desno? nisam uspeo ni jednu. u stvari ona kurva rodjaka mi rekla da oce da pobedi na izboru i ja nisam uspeo da cekam dok Bruno izadje da razgovaram sa njenom bracom.

 

 

kad sam gledao tamo glasove za caine (taskistu) naisao sam na dijalog gde ti kaze da izdajes svoju kindred bracu posto ides za kuei-jin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Djovani nece ni izaci osim ako napravis neko sranje.Devojka u belom je ona desno, nju muvaj, ako ne mozes sigurno ti je mali...stat. icon_wink.gif

Mada postoji resenje i za to, kad udjes u kucu na glavni ulaz, ima jedan majmun u prvom hodniku, prodji kroz sledeca vrata i taman pre stepenica gde sreces Miru zid moze da se pomeri sa obe strane...videces ako ti je percepcija velika.

Inace Mirini rodjaci su ti u istoj sobi gde i ona.

 

Ne znam koji jos delovi postoje, znam za Redemption, sasvim je solidna igra ali ima grubih nedostataka i dosta su pokrali od fazona Diabla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa kad sam kopao po njegovom folderu i ima bruno folder i njegov govor koji ide otprilike kako ce veceras biti samo jedan od vas odabran bla bla.. i to me interesuje gde se to cuje, kad, i ja ceko ko majmun i on ne izlazi. samo sto ti kazes kad sam napravio sranje je izaso da me bije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i koji jos delovi postoje sem bloodlines i redemption?!

 

cuo sam za neki dark ages? sta sve ima icon_confused.gif

Pored Dark Ages Vampire-a postoji i Victorian Age Vampire al', nazhaalost, samo na papiru...

Redemption i Bloodlines su jedine igrice kol'ko ja znam...

Bilo je priche da cje izacji i Werewolf: The Apocalypse igrica al' od toga nije bilo nishta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
Opasna igra...ja retko kada igram igrice i ne palim se na te stvari,ali od ove igre sam postao jebeno zavistan.Fantasticno. icon_da.gif

Chekaj samo da urade Vampire: The Requiem...

Ne znam ko cje kad' uraditi al' moraju da uradeee (!)...

Kako cje tu fino mocji da se ukombinuju Kindredi, Forsakeni (dlakovuci), Awakeni (volshebnici po srpski) i za sad' misteriozna chetvrta kreatura novog World of Darkness-a...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Elem majka nad majkama shto se tiche klanova su definitivno Ventrui...

Dobar set disciplina mogucjnost dominirenja u toku konverzacije ne bog-zna-kako teshka klanska kletva da se ne lazhemo...

A Tremerei su u-n-a-k-a-zh-e-n-i u odnosu na frp (il' sts za semantichare)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se recimo ne svidja sam pocetak, pocinjes zapravo od govana i ides ka nekom zamisljenom princu e pa meni ni titula princa nije dovoljna da zasiti moj ego. Poceti igru kao imbecil i do kraja te tretiraju tako iako you get the job done nema smisla; razumem sta hoces da kazes vampyr, bas zbog toga je kraj i usran - ostajes to sto i jesi posle svega, bilo koju stranu izaberes - crv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Btw, ne znam da li znate ali postoji jos jedan useljiv stan u centru grada, nalazi se u chantry kod regenta. Treba da pripadate njegovom klanu i da stavljate interes svog klana na prvo mesto, da se njemu prvo obratite za quest sa onom zarazom i da ne odate njegovu tajnu. Posle vas on pozove pod svoj krov.

Jedna stvar, sto jos ne znam da li ima ikakvog znacenja jer sam tamo, to mesto je pod zastitom tako da se discipline ne mogu koristiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna stvar, sto jos ne znam da li ima ikakvog znacenja jer sam tamo, to mesto je pod zastitom tako da se discipline ne mogu koristiti.

Нећеш има потребу да ту користиш дисциплине, тако да ти и не требају...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Btw, ne znam da li znate ali postoji jos jedan useljiv stan u centru grada, nalazi se u chantry kod regenta. Treba da pripadate njegovom klanu i da stavljate interes svog klana na prvo mesto, da se njemu prvo obratite za quest sa onom zarazom i da ne odate njegovu tajnu. Posle vas on pozove pod svoj krov.

Jedna stvar, sto jos ne znam da li ima ikakvog znacenja jer sam tamo, to mesto je pod zastitom tako da se discipline ne mogu koristiti.

chantry i skyline apartmani. presao sam samo sa ventrue i sa tremerom. da li samo ventru dobijaju taj apartman ili mogu svi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skyline sam dobio i sa Toreadorom, a ovaj u chantry mislim da je ipak ogranicen, jer znas da regent kaze da se tajne svoga klana odaju samo clanovima tog njegovog klana. Nisam probao sa nikim drugim tamo tako da ne znam.

Poenta je u svemu...pogledaj gde si kad pocinjes, a kakav stan posle imas. Fuck the Anarchs!

 

"Ljudi, igrajte za stan!" pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...