Jump to content

Gregorian


Recommended Posts

Pozdrav!!

 

Ne znak koliki procenat metal populacije slisa ambijentalnu muziku!!!

 

Ovaj fenomenalni bend je izdao novi album kao i prethodni albumi i ovaj je savrsen!!!

 

Rade samo obrade!!!

 

jedna od najboljih Angel - Ramstein!!!

 

Sta mislite

 

poz

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam samo cula Nothing Else Matters i odusevila sam se!

Nabavi ostale albume...Neces se pokajati, samo se mozes oduseviti!!!

 

A sto se tice Join me..., pa iskreno da kazem da mi se ta pjesma nije svidjala u priginalu, kao i cjelokupni rad grupe HIM, ali to je samo moje misljenje, i ne zelim da se neko uvrijedi...

 

Poz

 

musik20.giforangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Pa koliko albuma imaju ukupno, ko ih ima? Dolazim sa Q-pack-om Apatinskog i CD-RW-om ili DVD-RW-om da mi to narezete, moze??????

Ja IMAM 4!!!

 

Bar tako mislim.

 

Imaju ukupno 6 albuma 5 + Best!!!

 

Ako budes dolazio u Banja Luku rado cu ti narezati!!!

 

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao nabavila sam jos dva albuma nemam pojma koji su na jednom je: join me, ordinary world, wicked game, before the dawn... A, na drugom: wish you were here, stairway to heaven, in the air tonight...

ODUSEVLJENA SAM!!!

koje jos obrade imaju?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne svidja mi se sta su uradili sa join me in death, ali su mi u principu ok. super za kucnu varijantu

Daj bre covece !!!! JOIN ME IN DEATH je jedna od najsexy obrada ikad uradjenaih, kao i mnogo druge koje su Gregorian odradili (Stairway to Heaven). Zenski vokal je toliko neodoljiv da nemam reci (bar za nas koji se lozimo na zene icon_smile.gif )

 

Mozda je provaljeno sto rade samo obrade, ali to rade na perfektan nacin ... nisam znao da je izaslo nesto posle Masters Of Chant IV, ali ovog momenta cu to da potrazim pa da idem na spavanje.

 

 

Gregorian je jedan od retkih bendova koje slusam sa uzivanjem izvan metal muzike.

Edited by solicitor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav!!

 

Ne znak koliki procenat metal populacije slisa ambijentalnu muziku!!!

 

Ovaj fenomenalni bend je izdao novi album kao i prethodni albumi i ovaj je savrsen!!!

 

Rade samo obrade!!!

 

jedna od najboljih Angel - Ramstein!!!

 

Sta mislite

 

poz

Mislim kako sad moram da vrtim ceo ovaj forum ako postoji tema Gregorian

Molim vas bez otvaranja tema o novim albumima.

hvala

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc sam bio mrtav pijan posle svirke Abonosa pa nisam mogao malo opsirnije da pisem.

 

Ja imam 6 albuma:

 

Gala

Satisfaction

Masters Of Chant

Masters Of Chant II

Masters Of Chant III

Masters Of Chant IV

 

Prva dva mi nisu toliko dobra kao poslednja 4. Stil je isti, samo ovi albumi s obradama su naravno hitichniji icon_da.gif Muzika kao stvorena za uzivanje i opustanje. Kao sto rekoh, zenski vokal je jednostavno andjeoski icon_rockdevil.gif

Savrsen bend !!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Retko kopam biografije, vise me zanimaju diskografije icon_smile.gif . Eve ima nesto da se procita o tome ---> OVDE , ali najbolje je otici na OFICIJELNI SITE BENDA Ti Chantovi i jesu neke forme crkvene muzike. Ova navodna prva dva albuma koja ja imam nisu na njihovoj zvanicnoj diskografiji, pa cu morati da ispitam o cemu se radi. Skinuo sam i neki album Christmas gde kao izvodjac stoji GREGORIAN, ali to je ocigledno muzika pravih gregorijanskih svestenika icon_smile.gif , mada je muzika ista kao ovaj regularni Gregorian ..... ima tu dosta toga da se ispita , a neki odgovori leze OVDE

Edited by solicitor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam 6 albuma:

 

ogao malo

Gala

Satisfaction

Masters Of Chant

Masters Of Chant II

Masters Of Chant III

Masters Of Chant IV

Pa cika Soli, reci koji Q-pack volis (ili pak Crno MB, NOVO), pa da se pojavim u sarajevskoj ti ulici????????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan od najsmornijih i najmanje originalnih sastava koji su ikad postali popularni.

Horovi su krš. Kao da su uzeli normalan hor i isprali ga hlorom.

Pa dobro, ne mozes tako pljuvati po tudjem radu, i uz to prilicno su originalni!!!

 

Samo za opustanje!!!

 

Poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu ja da se opustim i uz Napalm Death, ali sigurno moze da se nadje i ponesto bolje. Nisam reko da su Gregorian NAJBOLJI ZA OPUSTANJE, nego dobri za opustanje, prijatni za slusanje i to ti je to. Ne zanima me originalnost niti kopanje po bendovima za opustanje i trazenju najboljeg medju njima. Sve sto meni lezi ja slusam, a ako mi lezi ja to pohvalim. Ponekad je to Era, Enigma ili Clannad ili nesto peto u tom fazonu. Gregorian pustim i uzivam i zato ih smatram odlicnim bendom, sto ne znaci da ne uzivam i u drugim bendovima.

Edited by solicitor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako za koga, za mene u svacemu!!!

 

Poslusaj malo nasu crkvenu muziku, pa ces vidjeti!!!

A od lose stvari naprave dobru!!!

 

Poz

Hej,slazem se da su dobri i inache crkvena,narocito katolicka crkvena muzika, sa orguljama, horovima...salje super vajb.Al "od lose stvari naprave dobru"?! HIMa mi ne dirajte violent.gificon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...