Jump to content

Annihilator


azal

Najbolji Annihilator pevač  

206 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Mislim da je Annihilator razocharao ovim poslednjim"Waking The Fury"

Zvuk gitare je nikad gori,a ni kvalitet pesama nije ni priblizan prethodnim albumima. Dobro,barem su i dalje Thrash(za razliku od Metalike),a sa ovog albuma najvishe mi se dopadaju one bonus trake :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niej da je razočarao kvaltetom pesama. pesme su i dalje odlične kao i uvek. Zvuk gitara je skroz sjeban. Kao da ga je Džef propustio kroz ne znam nhi ja šta da dobije onako elektronski obojen zvuk. Neki su im zamerali što nema malo mešavina pesama, tj. onih sporijih. Meni se baš zbog toga sviđa album, onako svojski prži, mada nemam ništa protiv ni kada ubace baladice tipa "Innocent Eyes".

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zar je to vazno...ionako to kod nas se veoma teshko moza naci.

Da dodam da je takodje "Crystal Ann'' jedan od najlepshih instumentala koje je moje uvo registrovalo 8O

__________

Uxor contenta est,quae bona est uno viro!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Evo taman jedna zanimljivost (sa www.hardradio.com - a odakle bi drugdje):

ANNIHILATOR's Jeff Waters (guitarist/producer/engineer/mixer) has moved his Watersound Studios Inc. back to his hometown of Ottawa, Canada and is available to produce/engineer/mix metal CD's. To contact Jeff or for more information go to: [email protected]

 

Inače, meni su prva dva Annihilator albuma najbolja, i muzika a i produkcijski, ovi poslije su muzički mekši, a i produkcija je previše čista, bez neke težine... Ali ovaj zadnji je produkcijski tragičan, gitare imaju Zoom 505 zvuk, a i sve ostalo je poprilično mutno što je baš šteta jer je 'materijal' baš momački...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To i ja kažem. Materijal je odličan. Još samo da je Džef uradio produkcijski deo kako treba, sve bi bilo super.

 

On je to uradio kako je mislio da je trebalo.I to je ok.Meni se licno ne svidja takav zvuk,ali ni ne primecujem ga zbog odlicnog kvaliteta pesama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...