Jump to content

Annihilator


azal

Najbolji Annihilator pevač  

206 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Remains je ubedljivo najgori album Annihilator-a,jedina pesma koja mi se svidjasa albuma je "Reaction".

Doduse cinjenica da je Waters ceo album SAM! uradio ga malcice izvlaci.Doduse pretehodni "Refresh The Demon"

koji je takodje sam odradio(osim bubnjeva) je odlican album,najbolji sa Waters-om.

"Waking The Fury" album za koji sam video toliko losih ocena i toliko kritika ,da ni sam nisam znao

sta da ocekujem od albuma.Posle samo jednog preslusavanja...ODUSEVIO SAM SE!!!Pre svega pevanjem Joe Comeau-a

koji ne peva tako "sirovo" kao u OVERKILL-u.Covek je stvarno iskocio u mojim ocima,i sada ga smatram za jednog od najboljih thrash

metal pevaca biggrin.gif Album je odlican,od zadnje do poslednje pesme.Najveci favoriti: Ritual i PRime-Time Killing.

p.s. Pocetak Rituala me neodoljivo podseca na Hangar 18(od megadeth-a...duh)sve dok ovaj majstor ne pocne da peva

 

Potrudicu se da nabavim "Double Live Annihilation" jer me mnoooogo zanima kako je Joe otpevao alice,sixes and sevenths...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre svega pevanjem Joe Comeau-a

koji ne peva tako "sirovo" kao u OVERKILL-u.

Nije on toliko mnogo ni pevao u Overkillu. Samo je otpevao prateće vokale na nekim pesmama. Ovo pevanje u Annihilator fazi mene mnogo podseća na Liege Lord period, s tim što je Liege Lord ipak bio power bend koji je zahtevao melodičniji pristup.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ovih dana slusam "Carnival Diablos". Album je ubica biggrin.gifa: ,Joe peva..pa MOZDA! i bolje od Randy Rampage.

Mislim oba vokala su genijalna,tako da ne mogu da se odlucim,Na pesmi "Epic Of War" srednji deo

kao da je 'ukraden" iz neke Iron Maiden pesme! A pevanje pogotovo,stvarno podseca na Bruce-a!!!Naravno svidja mi se mnogo biggrin.gif

Album stvarno nema lose pesme.

Zadnji album "Waking The Fury" koliko sam shvatio ...niko ne voli...ali meni je to super album.Sigurno ne najbolji anajalejtorov(biggrin.gif ) album

, ali stvarno mislim da "vredi" "Ultra Motion" "My...Asylum" , "Fire Power"...sve su to odlicne pesme ,a najbolja na albumu je

(po meni)m "Prime-Time Killing"

sa "Double Live Annihilation"-a sam cuo...5-6 pesama,i mislim da je Joe stvarno savrsen covek za Anni.

"Alice In Hell","King of the kill"(jedna od njaboljih pesama koje sam cuo uzivo) ,"Phantasmagoria" i naravno pesme sa

zadnja dva albuma...Joe je optevao sa perfekcijom.E sad....

 

ZASTO JE OTISAO IZ BENDA!?!?!?!?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazi taj album je napravljen bez nekih posebnih intencija za komercijalnim uspehom nego krajnje opuštzeno sa svesnim aluzijama na ac/dc i maidene ....

inače, pošto sam slušao samo prva 2 i ovaj, ne mogu nešto detaljnije pričati, vraćam se kada poslušam sve albume....

i da dodam da je Waters odličan tehničar koji je pokupio i na svoj način prikazao fore za ritam i solaže od najboljih....zato prva 2 albuma su tehnički jača od recimo metallice ali ipak pesme nisu bolje od najboljih metallicinih....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Par Jeff-ovih 'opaski' wink.gif

 

 

Commented mainman Jeff Waters in a recent online posting: " [The song 'Weapon X'] is probably the most brutal ANNIHILATOR song EVER written. I honestly would compare it to 'Battery' by METALLICA — and I would NEVER ever try to compare something I did with a classic tune like that unless I could back I up. Dave, Mike and I can!

 

"The song 'All For You' will 'probably' be the single as it is one of those darn tootin' tunes that you will hear once and NOT be able to forget the chorus!"

 

With regards to the songwriting process for the new album, Waters said, "I demoed 18 songs [using a drum machine]. Weeded out the weakest ones and then got Dave/Mike to do their stuff over the 11 I picked. It was [actually] 12, but one was noticeably weak — could [have] made it on any other CD, but not this one."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...