Jump to content

Annihilator


azal

Najbolji Annihilator pevač  

206 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Bubnjara, ne basiste.

Ako mislis na Randy Black-a(valdja se tako zove...znam samo da je RANDY) ....on je otisao jos na leto/jesen 2003-e a zamenio ga je Mangini(opet nisam bas siguran kod imena) ,italijanski thrash bubnjar....

A Russel je bassista i on je otisao iz benda pre mozda...nedelju-dve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bubnjara, ne basiste.

Ako mislis na Randy Black-a(valdja se tako zove...znam samo da je RANDY) ....on je otisao jos na leto/jesen 2003-e a zamenio ga je Mangini(opet nisam bas siguran kod imena) ,italijanski thrash bubnjar....

A Russel je bassista i on je otisao iz benda pre mozda...nedelju-dve

Da, na Russela sam mislio ali na vestima je bila greska.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuo sam novog pevacha(Padden) u uuuuuuoooooooopste mi se ne svidja!Skinuo sam “King Of The Kill” i “Set The World On Fire” sa nekog festivala prosle godine..na kojem je bio i annihilator sa novim pevachem.Elem chovek je unishtio!!! pesmu STWOF . Chovek se previshe dere…glas mu je veoma “ne-melodican” I mislim da bi bolje prosao u nekom death ili jos bolje nu metal bendu :roll: :roll: roll:

KOTK kojom su otvorili gig je vec bolje otpevao... ali opet…smeta mi ta njegova “gruboca” u glasu ,zato I volim Comeau-a …covek je mogao da izvlachi sta hoces!

Od melodicnog pa do dubokog pevanja…..od ovog novog nema vajde verujte mi!

 

HOCU DZOA NAZAD!!!!!!1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da bi bilo dobro da se na ovoj temi(da ne bi otvarali drugu tek uz k#) postavi glasanje za najboljeg anni-pevacha..posto ih ima dosta a i po meni svi su odlichni biggrin.gifa: (ne razunajuci novog lika :twisted: )

Znachi ili RNA ili Apeiron nek postave glasanje : )

A da vam olaksam posao ..evoje lista njihovih pevacha:

 

Jeff Waters(King Of The Kill,Remains,Refresh The Demon)

Joe Comeau(Carnival Diablos,Waking The Fury)

Aaron Randall(Set The World On Fire)

Coburn Pharr(Never,Neverland)

Randy Rampage(Alice In Hell,Kriteria For A Black Widow)

Dave Padden(All For You)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
Slusao sam 4 pesme sa novog albuma...muzika je podnsoljivo dobra..ali ovo je najgori vokal koji se pojavio u metalu ikada! wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

Chekaj mislis na "All For You" ?

Pa koliko mi je poznato treba da izadje tek za mesec dana!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Вероватно су ставили неке семплове да би фанови могли да чују о чему се ту заправо ради. Не видим шта друго може бити, осим да је неки рецензент који је унапред добио албум по старом добром обичају све турио на нет.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Вероватно су ставили неке семплове да би фанови могли да чују о чему се ту заправо ради. Не видим шта друго може бити, осим да је неки рецензент који је унапред добио албум по старом добром обичају све турио на нет.

Da, cini mi se da se to bas svojevremeno desilo Stratovariusu icon_smile.gif ( e ako im je)

Naravno, momci su ih tuzili i zdrpili veliku sumu novca!

Mora se biti oprezan cak i na novinarskoj poziciji ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...