Jump to content

Annihilator


azal

Najbolji Annihilator pevač  

206 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

3 hours ago, fenster said:

Sto se doticnog benda tice, samo prva dva albuma priznajem,
i beskrajno volim. Potom sam ih nekako zabatalio, ali su uspevali
s' vremena na vreme da me nadju sa ponekom novom stvarcicom,
ali ne i sa celim izdanjem, ne znam sto.
Bilo kako bilo, na NS svirku sam uredno otisao, i mogu samo sve najpohvalnije
da kazem, pun pogodak, super sam se proveo, a Jeff-u kapa dole, lik je faca
par ekselans. Pamtim ga jos sa poslednje ikad Savatage-ove svrike od pre 17
godina. I tu je bio na visini zadatka, iako kao sporedna uloga, dao je dogadjaju
dodatan smek, nesumnjivo.

Vaistinu je ovako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...

Nakon Rage-a, još jedan "u je ovo ne da nije loše nego ima i super stvari da se probere" album. Ko god da krene da daje šansu ovom albumu, odmah disclaimer da ima strpljenja, jer su prve dve pesme ubedljivo najgore na albumu (uz Lip Service). Druga loša stvar odmah da se izbaci, a to je čudna produkcija, sve ima neki kompjuterski, midi feeling, kao da je odrađen export iz GuitarProa direktno.

Sa druge strane, najbrži Annihilator još od..uh, odavno. Minimum groove, minimum pop punk vokali i pokušaji melodic refrena, imam na trenutke osećaj kao da sam učestvovao u produciranju albuma. Ruku na srce, stvarno ima nekih blatantnih kopija starih, a i ne tako starih, dobrih momenata sa prethodnih albuma, ali kao nekome kome je nedostajao dobar Waters output, čak i mogu da zažmurim na te povremene samokrađe. Cela sredina albuma od "Psycho Ward" do "One Wrong Move", plus zadnja, čini najbolji skup Annihilator materijala još od "Schizo Deluxe" albuma. Dati šansu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se da je neocekivan ovaj novi od Watersa, narocito kad se seti covek niza nebitnih albuma kojima se ni imena ne secam a kamoli neke pesme sa istih.

Meni nije toliko neprirodna produkcija, posebno kad se covek seti zvuka sa Waking the fury npr (ceka se Koki ovde).

Ima pozajmica, npr Psycho ward - stonewall, dosta poznatih momenata ali sve u svemu, jes prijatno iznenadjenje.

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
8 hours ago, azal said:

nisam ga dugo pustio ali mi carnival diablos bio dosta solidan kad je izasao

Исто. Мада ми је Џо бољи као гитариста него као певач али је на том албуму одрадио сасвим солидан посао.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...