Jump to content

Exodus


WS

  

37 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 2 months later...

Cuj, Djuks je verovatno tehnicki najbolji pevac Exodus-a, ikada. Ali meni licno je najbolji Baloff. Dok mi je najbolji album sa Zetrom ( Tempo ). Ali sve jedno dobar je Dukes, nisu im nove pesme nesto posebno. Pogotovo kada iza novih albuma stoje velicine kao sto je Bonded By Blood i Tempo of The Damned ( ne potcenjujem ostale albume, ali su meni ova dva najbolja ). Ali brate, sta ces ... nisu oni krivi sto je Paul umro ... niti sto je Souza hriscanin koji se veoma brzo posvadja sa Gary-em.

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni jednostavno nije to to..zetro je po meni bio najbolja zamena za baloff-a,a djuks mi se nesvidja uopste.josh ovaj rimejk koji sam tek sada poslushao je ok produkcija ali vokal...jbg meni to nimalo nelezhi jer jedan je paul baloff.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
zasto su steve zetro souza rick hunolt i tom hunting uopste napustili exodus 2005?

Souza zato sto su neki maloletni klinci najebali na jednonj svirci, Tom zbog Gary-evih antihriscanskih stavova. A za Rick-a nemam pojma. Mozda se smorio pa odlucio da bude porodicni covek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to za Souzu je, bar ja mislim, bila kap koja preliva casu. Ono, stalno se on raspravljao sa Gary-em zbog tekstova. Mislim da je hteo da ih razblazi ... ili barem izbaci neke delove gde se pljuje Bog i tako to. A Tom je kao i svaki covek koji se zove Tom veoma pobozan. Sta ces :). Svira on sada ponovo, samo se povredio pa debeli Barker svira na turneji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam mislio da su Souz-u ibacili zato sto je kilavio, tj bio lenja, kad peva pevao na nos :confused: or smtg like that

 

inace meni je najaca fora kad su bili na turneji i kad je bubnjar izasao da pisa i oni krenuli bez njega i tek sledeceg dana provalili da ga nema, pa se vratili nazad. a ovaj lik ih dva dana cekao na pumpi bez kinte ishizeo je na njih kad su se vratili

Share this post


Link to post
Share on other sites

the reason for Steve Souza's departure was a dispute during a show in New Jersey. Sources say that three minors ran away from home to attend the show and the band was notified and was well aware of this before their set. Souza insisted that the police should be notified but the band let it slide and went on with the show; this apparently led to Souza's departure

 

:):) pa sta je Tom ocekivao. Dva puta je napustio bend. Normalno da ce ga zaboraviti ;). Salu na stranu odlican bubnjar.

 

Ove godine bi trebao novi album da izadje. Verovatno ce posle ove turneje da udju u studio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kako me oduvao Shovel Headed Kill Machine!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bostafe manijace!!!!!!!!!!!!!!1

 

 

sa metal archives-a:

 

Exodus - Let There Be Blood

Average rating for 2 reviews is 8%

 

Shovel Headed Kill Machine se čak i meni svideo... A, ja ne volim ništa posle '90...

 

Dobra ocena, zaista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...