Jump to content

Exodus


WS

  

37 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 4 months later...

Što se mene tiče, Souza je bolji. Mnogi ne vole onakav glas posle Balofa, ali s obzirom da je jedan od mojih omiljenih thrash vokala ionako Bobi Blic, a njhi dvojica mnogo liče vokalno, baš mi se sviđa. Istina, nije tako dobra i legendarna muzika na ostalim albumima, ali mi je svejedno omiljeni album "Fabulous Disaster". "Force Of Habit" je ubedljivo najgori. Uopšte ga ne volim. Skroz su bili promenili zvuk!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pih, znaci nema nista bez 'Bonded By Blood' i 'Fabulous Disaster' (pregledanjem nekih stranica dosao sam do zakljucka da su im to najpopularniji albumi)... I da, sta reci za stvar 'Bitch'?!?

P.S. Sa kojim drugim omotom poredis taj omot? Mozda sa Slejerovim za 'Seasons'? smile.gifsmile.gifsmile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

JA sam se opasno nadinstao na ovaj bend iako nemam nista od njih ali nabavljam vec duze vreme i nikako da nabavim....Gledao sam koncert iz 85 koji me je odusevio!!!!!

Mnogo je dobar ima 3ili4 pesmemkako je dobar glas gitara,bubanjma sa bas da ne pricam.

Sta da kazem sam sebi FRUBI nabavljaj to!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, hvala. Trudim se. U svakom pogledu. A i razvoj situacije mi ide na ruku.

Btw. Ne mogu se načuditi kako Baloff onako dobro zvuči na onom živom albumu iz '97, a onako čudno na BBB... A i čudan ima neki eho na glasu... Moglo je to biti puno bolje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije sa njim umrlo ništa, sem jedne legende i mnogo dobrih uspomena. Šteta samo što nije mnogo ljudi moglo da ih prati u periodu dok su hjoš bili demo bend i dok su imali legendarne svirke, i dok je Hemet bio u bendu, itd. To je bilo zakon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nabavio sam Bonded By Blood i Pleasures Of The Flesh, i samo mogu reći: A GADNIH VOKALA BOGOVU TI MAJKU! Ne znam ko mi je gori, Souza ili Baloff... Mislim da će ti diskovi još sačekati prije no što se opet odlučim probati ih analizirati...

 

Steta za tebe sto tako razmisljas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Hvala, hvala. Trudim se. U svakom pogledu. A i razvoj situacije mi ide na ruku.

Btw. Ne mogu se načuditi kako Baloff onako dobro zvuči na onom živom albumu iz '97, a onako čudno na BBB... A i čudan ima neki eho na glasu... Moglo je to biti puno bolje...

A Souza je jos gori - verovatno najgori thrash metal vokal( to je OPET moje subjektivno misljenje) - sudeci po nekim live snimcima sa koncerata iz osamdesetih godina,uzivo su ocaj :cry: Souzin glas je na "Fabulous Disaster" i podnosljiv ali uzivo taj covek zvuci krajnje bedno,nazalost

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa shta ste vi ocgekivali da DIO ili Coverdale pjevaju u Exodus-u?

 

Paul je dobar pjevach samo je prva plocha loshe isproducirana,mislim vokal, nekako mnogo ujeda za ushi.

 

Zetro je isto dobar pjevach i josh bolji frontmen uzivo razvaljuje Fan-ovi ga vole, to je to biggrin.gifa:

 

 

I sada najljepsha vijest danas(dan mi je spashen) 02.02.2004 izlazi novi album i uz to josh u LP formatu. Vinil fanatici slavimo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...