Jump to content

Exodus


WS

  

37 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Meni Djuks nije toliko smetao, čak i uživo ok zvuči, ali fakat da su ovom bendu pevači (i zetro i djuks) najslabija karika, zato me i mrzelo da glasam, ni jedan ni drugi nisu dostojni ovog benda.. jbg

 

@Kuruz, dobar je Shovel H. ali mi je Exibit A vrv najbolji thrash metal album ovog milenijuma!

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bejlof je bio jos gori od njih, al je bio ikona kao lik. Ali i on i Zetro su zvuk i vajb Exodusa, Pujks nije.

 

Ovo se odnosi samo na vokale, ne na albume na kojima su oni bili. Oba Exhibita kidaju.

pa ajde pokusaj ti najbolji tres metal album ikada exibit A da zamislis sa zetrom

pokusaj da zamislis i reci mi da to moze da bude dobro

jer ne moze

 

zetro je kurac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rob da se brati, pa da opet izdaju neku monstruoznu genijalnost kao što je Shovel Headed

 

Kakve veze ima Rob sa muzikom? :D On jedva da je tekstove pisao, a kamoli da nešto utiče na kvalitet materijala.

 

Ovde je samo pitanje ko je bolji frontmen, a izbor je između matore drtine koja koliko-toliko krešti kao nekad i divljaka koji urla. Moj glas ide divljaku, naravno.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zetro mozda nije najbolji Thrash pevac, ali je on pevao na nekim najboljim albumima (izuzev Bonded naravno), i covek zasluzuje postovanje. Rob jeste energicniji danas od njega, ali nikako nije "bolji" za Exodus. Mozda da sam uleteo u Exodus pricu kad je vec uveliko Rob bio pevac drugacije mislio, ali posto sam poceo da ih slusam jos davno, kad je Zetro bio u bendu (prvi put) meni je apsolutno on PEVAC Exodus-a.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakve veze ima Rob sa muzikom? :D On jedva da je tekstove pisao, a kamoli da nešto utiče na kvalitet materijala.

 

Ovde je samo pitanje ko je bolji frontmen, a izbor je između matore drtine koja koliko-toliko krešti kao nekad i divljaka koji urla. Moj glas ide divljaku, naravno.

 

drugačija je muzika preko koje peva da treba Rob

masna, debela, moćna

 

Zetro mi nije taj tip

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ajde pokusaj ti najbolji tres metal album ikada exibit A da zamislis sa zetrom

pokusaj da zamislis i reci mi da to moze da bude dobro

jer ne moze

 

zetro je kurac

 

Mogu da zamislim, i zapravo bi bilo jos bolje. To bi zvucalo kao Exodus, a ne kao neki drugi bend (inace gotivim Exhibit A).

 

Zetro mozda nije najbolji Thrash pevac, ali je on pevao na nekim najboljim albumima (izuzev Bonded naravno), i covek zasluzuje postovanje. Rob jeste energicniji danas od njega, ali nikako nije "bolji" za Exodus. Mozda da sam uleteo u Exodus pricu kad je vec uveliko Rob bio pevac drugacije mislio, ali posto sam poceo da ih slusam jos davno, kad je Zetro bio u bendu (prvi put) meni je apsolutno on PEVAC Exodus-a.

 

Meni je cale pustio Exodus prvi put, i bio sam bas mali. I to se secam da je bio Pleasures of the flesh album, vrteo sam ga godinama posle toga. I razocarao sam se kad sam saznao da je umesto "tog unikatnog batice" dosao neki levi lik koji veze nema. Cuo sam Shovel headed i bas sam se smorio. Iako sam godinama spustio barijeru, i dalje mi nikad nije bilo to ono sto treba da bude. Jedan od najjacih momenata u mom poimanju muzike je bilo upravo to kad se Zetro vratio u bend.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro je Dekapitatore, smiri se. Ne znam kako onda ne razumeš ljude koji nikada nisu prihvatili Grina, a realno je to još drastičnija promena, a opet (niko) ne zaslužuje takvo vredjanje i pljuvanje!

 

Tako da ako ti je lik toliko ogavan, jednostavno preskočiš te albume (mada je debilno, obzirom da su odlični i meni čak i bolji od novijih sa Zetrom i u vokalnom i inst. smislu)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad neko pisa po Greenu ili tako nekome ko spada u "nepopularan stav", to je kul i ko ga jebe. A kad se oplete po nekome ko ne spada u to, nastaje sranje :D Drastican je Green jedino kao vizuelna promena. Glas mu je drugaciji, ali pre svega nije generican i neprepoznatljiv i zbog toga se nametnuo kao zastitno lice iako mu je trebalo godina zbog patoloske zaljubljenosti mase u Cavaleru. Slusam albume sa Pjuksom zbog dobrih pesama, ali to i dalje ne znaci da on ne pusi govno i da nije za taj bend. Nadam se da ce izbaciti neki re-record pesama iz te ere sa Zetrom, ili bar live album. :obrv:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...