Jump to content

Exodus


WS

  

37 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Nego šta ćemo nego da slavimo!

Lično bih mnogo voleo da se dokopam demo snimaka za album "Pleasures Of The Flesh" gde je sve pesme otpevao Balof.

 

Ja sam imao priliku da nabavim to album se zove Bonded By Ballof ima demo snimaka na njemu i pesama kada je svirao Hammet.I live snimaka sve to u Ballofovu cast ali jebiga nisam ima jebenih 19-20evra za taj cd!!!!!!!!!!!! SHIT!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

To mora da je neki gadan butleg, jer jedino ti retki butlezi koštaju toliko. To je napravio neko ko je skupljao te snimke, pa rešio čovek da malo zaradi na Pavelovoj smrti. Bruka i sramota, ali bih svejedno voleo to da imam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sam napisao jer sam davno još pročitao, mislim da su bili krenuli raditi sa njim još dok je Pol bio živ, pa ... pa opet krenuli, i sad šta je ne znam, al' ću provjeriti...

Ma evo odmah nađoh - http://www.godflesh.com/exodus/

Recording Starting in November

The band will be entering the Village Studios in El Paso Texas in November to begin recording their new record. This will be the first new studio recording in over a decade and will be produced by Andy Sneap. The album is tentatively scheduled for release in the spring of 2003 through band manager's Tony Isabella's label.

Ako neko još nađe novijih podataka neka postuje...

 

Jebiga, malo kasnije nađoh i ovo - http://www.exodusattack.com/news.php

11/10/2003 01:03:00 AM EST

 

weekly updates from the band

Sorry for the long delay with the updates We will be making an effort to provide them regularly. We would like to thank everyone That came out to see The Bonded by Metal Tour. We cant wait To hit the road again with a new album out. The release date for the new album Tempo of the Damned is February 2nd 2004 The 2 year anniversary of Paul’s death! We hope to see you all next year. Thanks EXODUS

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

To sto album izlazi u februaru ne znaci da kod mene nije vec stigao smile.gif Elem album se zove Tempo Of The Damned, i upravo ga slusam prvi put. Ne mogu za sad nista da kazem osim da jako dobro zvuci produkcijski, tipican Exodus thrash zvuk. O kvalitetu pesama je jos rano govoriti ali mislim da je ovo solidno thrash izdanje ... naravno mislim da bi crkli da nesto obradili, a ovaj put je to Dirty Deeds od poznatih kengura smile.gif Ako budem imao vremena da ga poslusam jos koji put iznecu i neke dublje impresije ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo posle malo vise slusanja mogu reci da je album skroz OK. Ima par malo smornijih pesama, ali ima i jako dobrih, kao sto je na pr. Blacklist, przenja kao sto je War Is My Shepard ... vocal povremeno vristi ko da nije Exodus u pitanju smile.gif Solaze mi se svidjaju i sve u svemu mislim da je OK izdanje ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, da.

Varijanta br.2 - Century Media

Oni su izdali Another Lesson i odradili su neka reizdanja 1999...

Ali nema ih na CM spisku bendova... Šta je reći?

 

A evo na DC++, lik pod imenom Soppa (FinMF soba) ima direktorijum sa 35 ripovanih promo izdanja za 2004. (FUCK!!!! Pa kad stiže sve to?! More bit' neki novinar da je...), i među njima stoji Exodus...

 

Ja ću možda sutra provjeriti o čemu se radi. Dotad Another Lesson...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slusao sam "Fabulous Desaster" ,"Bonded By Blood" i "Another Lesson In Violence".Definitivno jedan

od najboljih thrash(/speed) bendova.Omiljene pesme su mi "Toxic Waltz","Fabulous Desaster" .

"Strike Of the Beast" , "And Then...none" ,"Pirahna" ,"Impaler"...

Jedina zamerka koju imam na bend,je vokal na "Bonded..." koji mi se verovatno ne svidja samo zbog lose

produkcije,jer istog(Paul Ballof-a RIP),stvarno obozavam na "Another Lesson..." gde je pesme sa BBB otpevao

ako ne i 3 put bolje otpevao. Svidja mi se i Souzin vokal na FD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kontam to, i ja ću sad sebi skinuti 'enhanced' verziju sa 'Dirty Deeds'... smile.gifsmile.gifsmile.gif

(Malo mi je žao što nisu probrali neku od manje poznatih AC/DC stvari, a i 'Dirty Deeds' su već imali na onom živom albumu koji nisam slušao, al' opet...)

Mislim da ću ga kompletirati noćas, skinuo sam 4 komplet stvari sinoć ali sam skidao još neke pizdarije, ali noćas idem da kompletiram Tempo pa ću se onda tek brinuti za dalje...

Malo mi se čini da fali bas, odnosno da nije tako masna produkcija kao što to Andy Sneap inače radi a stvari nisu loše... Tematika se čini kao da je zaleđena u vremenu, iz najboljih dana thrasha...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...