Jump to content

Evergrey


Recommended Posts

ok..cekaj ti imas i cutis?!?!?! violent.gif donosim ti dvd da mi narezes

Pa sta mislis kad sam ga dobio...

Evo napisao sam da imam cim sam dobio da znas...( ili znate...hm razmisljam da pocnem da naplacujem rezanje ovoga, makar cu skupiti za kartu za Guardiane icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif )

 

I da DVD je jebene fantastican.... znaci "For Every Tear that Falls" .. VRH !

Edited by Telcontar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uopste mi se ne svidja novi album no.gif na momente me nevidjeno podseca na HIM wallbash.gif

aha. mnogo ljigavo bre

 

Ko ToT od Dream Theater-a. Tom albumu sam dao mnogo vishe sanse nego sto zasluzuje. Pustao i pustao, ali svaki put zagasim cim LaBrie krene da se gubi. Tako i ovde...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Arhegor

Nisam ga mnogo slusao ali prvi utisak je slican prvom utisku za prethodni( za mene najlosiji album pukeface.gif ), a to je da se ponavljaju i banalizuju(ups, sad ce me neko ubiti violent.gif ). Jedno od objasnjenja je da su izgubili ideje, drugo da su u pogledu bubnjara spali sa konja na magarca wallbash.gif ....

Sto se tog DVD ja tice ja ga imam jos od novmbra i vise mi se da izvinete smucio, pogotovo sto imam primedbe na setlistu i nacin kako su neke stvari izvedene da ne kazem unakazene npr. She speaks to the dead icon_confused.gificon_sad.gif ...

Ipak na koncert idem pa makar puko za vizu icon_evil.gif , jer od svega sto se desava kod nas i oko nas ove godine ovo je zagarantovano najbolji koncert icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
aha. mnogo ljigavo bre

 

Ko ToT od Dream Theater-a. Tom albumu sam dao mnogo vishe sanse nego sto zasluzuje. Pustao i pustao, ali svaki put zagasim cim LaBrie krene da se gubi. Tako i ovde...

pa to...ljigavo i skakutavo

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

sad sam ih gledao na roskildeu... najzad sam cuo sve hitove koje sam zeleo cuti, pre par godina na summer breezu su svirali 25 minuta... bas fin koncert, dosta stvari sa in search of truth i recreation day, poslednja the masterplan, gotovo spektakularno...

Edited by Kent

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...