Jump to content

Evergrey


Recommended Posts

Uf,nocas sam sanjao nastup Evergrey-a na Castle-u.

 

Kao festival se odrzhavao zapravo u nekoliko hala,i desilo se da u isto vreme nastupaju Sodom i Evergrey,i jebiga ja odoh na Evergrey(iako bih da je takva situacija u stvarnosti otishao na Sodom,jer su matoriji pa su mi manje shanse da ih vidim ubuduce).I udjem ja unutra a oni przhe k'o i uvek,ja skachem,pevam,gubim se,kad ono na pola nastupa(valjda je bilo pola de ja znam :) ) Englund skochi u publiku protrcha kroz nju pa se vrati.A dok je to radio ja mu vichem:"A Touch Of Blessing!!!!!!!!!!".I on zastane:"What?".Ja:"A TOUCH OF BLESSING!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!".I on onda neshto u fazonu kazhe nije josh kraj certa(iako oni zapravo zatvaraju sa The Masterplan).Posle toga mi se u glavi pojabio neki RTS EPP program,verovatno jer je bilo pola certa,pa se ja tu probudih. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Evergrey, jedan od najboljih progressive metal bendova današnjice, nastupiće po drugi put u Beogradu, 05. Jula. Koncert će se održati u maloj sali SKC-a, što znači da će broj karata u opticaju biti limitiran na 250. Ko je bio na prošlom koncertu u Domu Omladine, u Januaru 2007 godine, zna šta može da očekuje, jer je Evergrey tada priredio neverovatan šou, slabo ikad viđen u Srbiji, do sada izuzetno siromašnoj što se tiče progressive metal koncerata uopšte. Ko nije bio, sada ima priliku da vidi bend koji pomera granice metal muzike danas, koncert koji se prepričava danima.

Karte za koncert moguće je kupiti na blagajni SKC-a, po ceni od 1200 dinara, a posebno naglašavamo da će koncert početi strogo u 21h, i sigurno neće kasniti zbog putovanja članova benda u Sloveniju.

 

Stay Metal,

 

Terra Nostra Team

 

Znam da je u lose vrijeme, da su tu i Judasi i Nightwish, i more, i ljeto, ali, ko voli Evergrey, to mu nece smetati, a ionako nas nema preko 300 ovuda koji bi, u najbolju ruku dosli na koncert.

Vjerovatno ce biti neki signing session, ali nismo 100% povrdili. Pri ulasku u salu, slusace se cijeli novi album.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEJJJJJ!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

EXTRA!!!

 

kako bre celi novi album?!?!

gde i kako ce se slusati, oce da dele neke promoe ili cete vi da ga pustate sa razglasa??

 

Karta jeftina, nadam se da ce biti sve rasprodato, i da cete vi organizatori biti bar u malom plusu

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evergrey, jedan od najboljih progressive metal bendova današnjice, nastupiće po drugi put u Beogradu, 05. Jula. Koncert će se održati u maloj sali SKC-a, što znači da će broj karata u opticaju biti limitiran na 250. Ko je bio na prošlom koncertu u Domu Omladine, u Januaru 2007 godine, zna šta može da očekuje, jer je Evergrey tada priredio neverovatan šou, slabo ikad viđen u Srbiji, do sada izuzetno siromašnoj što se tiče progressive metal koncerata uopšte. Ko nije bio, sada ima priliku da vidi bend koji pomera granice metal muzike danas, koncert koji se prepričava danima.

Karte za koncert moguće je kupiti na blagajni SKC-a, po ceni od 1200 dinara, a posebno naglašavamo da će koncert početi strogo u 21h, i sigurno neće kasniti zbog putovanja članova benda u Sloveniju.

 

Stay Metal,

 

Terra Nostra Team

 

Znam da je u lose vrijeme, da su tu i Judasi i Nightwish, i more, i ljeto, ali, ko voli Evergrey, to mu nece smetati, a ionako nas nema preko 300 ovuda koji bi, u najbolju ruku dosli na koncert.

Vjerovatno ce biti neki signing session, ali nismo 100% povrdili. Pri ulasku u salu, slusace se cijeli novi album.

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!

Jebem vas nenormalne!!!

Sada objavljujete kad sam uzela kompjuter na 6 rata i bukvalno nemam od cega da zivim!!!

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!

Kako cu opako da se zaduzim, jebem li vam lebac!!!

Ne znam dal da se radujem ili placem...

Oba cu :veseli:

Makar je subota pa ne moram brinuti za slobodan dan...

Jooooooooooooooooooooj, majke mi upropasticete me skorz :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bitna stvar, svi koji imaju karte za Castle Festival kupljene preko nas, mogu izvrsiti zamjene isto kao za Judas Priest koncert. Mozda je tako i lakse svima.

 

Pozdrav i vidimo se.

 

Karte za Castle je kupilo 300 ljudi, a ovde je broj ograničen na 250. Sačuvaj za mene obavezno po jednu za Evergrey i Judas - to je ukupno 3800 dinara, još samo 600 do 4400.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znachi toliko sam sada srecan da je to neopisivo.

U petak kupujem kartu za Judase pa taman ako tada izadje i za Evergrey da uzmem u paketu.

 

Jebote,ima da bude do jaja!!!!!!

Evergrey mi je sigurno u top 10 bendova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

AAAAAA!!! ЈА НЕ ВЕРУЈЕМ!

НЕ ВЕРУЈЕМ!! ово је најбоља вест коју сам ја чула у скорије време!!

ово је невероватно!

јееес!

ај сада лепо. колико је карта, где да се купи, може ли да се купи само у БГу,

или може да се узме и са стране, на неким екпозитурама???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...