Jump to content

Evergrey


Recommended Posts

Lik koji je nosaio Panterinu majcu onu Vulgar Display of Power , je hteo da me jashe tokom celog certa. Mislim lik se uvati za moja ramena i skace li skace.

 

Inace Biso bolje postavi onu sliku gde si se Rikom slikala onako rasirenih ociju ko da si iznenada cula neku sokantnu vest. XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lik koji je nosaio Panterinu majcu onu Vulgar Display of Power , je hteo da me jashe tokom celog certa. Mislim lik se uvati za moja ramena i skace li skace.

 

Inace Biso bolje postavi onu sliku gde si se Rikom slikala onako rasirenih ociju ko da si iznenada cula neku sokantnu vest. XD

 

Taj sa Panterinom majicom je moj prijatelj Tibor. Voli on tako da se prima na koncertima. Video si kako sam ja miran, ne jašem nikoga. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikako da ulovim furiju na nekom certu. Nije ni čudo, kad se ja guram u prvi red, a ona beži pozadi. :bigblue:

Ja sam uvijek u prvom redu, ali pošto sam fan Evergrey-a malo više od 1.5 godinu i ne znam dobro tekstove, nisam htjela da se guram sa hard fanovima. Bilo mi je lijepo nazad, lijep pregled svega ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Karleuš Jelenić

tako je bezi nazad, u prvim redovima uvek vreba dokazani biseksual psihopata - princ tame.

 

drz se cjeri poslednjih redova i bezbedna si. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam uvijek u prvom redu, ali pošto sam fan Evergrey-a malo više od 1.5 godinu i ne znam dobro tekstove, nisam htjela da se guram sa hard fanovima. Bilo mi je lijepo nazad, lijep pregled svega ;)

 

Zamisli, i ja isto toliko slušam EG, ali volim da budem u prvom redu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tacno tako, ja sam bila pozadi. Cak se sve jasnije culo, jer stari znalci kazu, zvuk je najbolji kod miks pulta.

Istina :da:

 

Zamisli, i ja isto toliko slušam EG, ali volim da budem u prvom redu.

A zamisli, ja volim da ostavim mjesta za veće fanove od mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace Biso bolje postavi onu sliku gde si se Rikom slikala onako rasirenih ociju ko da si iznenada cula neku sokantnu vest. XD

 

a како ти то знаш мајке ти?

и нећу ..јбт, слика ме нервира.. :):):)

смешна је.. бежи бре!

Edited by BiserkaB.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tacno tako, ja sam bila pozadi. Cak se sve jasnije culo, jer stari znalci kazu, zvuk je najbolji kod miks pulta.

Hmm,mislim da to pravilo ne vazi u maloj sali SKC-a...nizak je plafon,pa je u njoj najbolje biti sto vise naprijed,i to po sredini...sa strane i pozadi je zvuk najcesce zlo.

Edited by Defunctus

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tek sad na vikipediji videh da je Andy LaRocque ko-producirao prva 3 Evergrey albuma i gostovao na pesmi Closed Eyes!

Tamo gde on umesha svoje prste to mora da valja! :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

 

Taj chovek svaki dan sve vishe zasluzhuje moje poshtovanje. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evergrey: Torn album release dates and VIP preorder

 

 

Finally we have worldwide release dates for the album!

Germany: September 19th

Europe: September 22nd

USA/Canada: September 23rd

 

There is an exclusive VIP preorder package of "Torn" available for order at the official Evergrey site at www. evergrey. net

 

Take this opportunity to support Evergrey and get some killer, exclusive merch at the same time!

 

The VIP package is only available from the band and it includes:

* TORN Limited Edition (includes bonus track)

* One T-shirt, specially made and only available with the VIP package

* One signed postcard

* One exclusive Evergrey guitar pick

 

The packages will be sent early enough to make sure you have your package on the release date for your country. Price is 40 euros + shipping, available worldwide.

 

 

 

Go to the Evergrey website for ordering.

 

----------------------------------------------------

 

 

Uuu ovo bash zvuchi do jaja i vredi nabaviti! :rockdevil:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...